HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Kampioenschap van Rusland 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren:
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Nicolay Germogenov MF 2252   Fin   9 5 4 0 14 73 86
2   Alexander Shvartsman GMI 2429   Fin   9 4 5 0 13 77 91
3   Andrej Kalmakov GMI 2324   Fin   9 4 5 0 13 76 90
4   Alexander Getmanski GMI 2392   Fin   9 3 5 1 11 76 90
5   Nikolai Gulyaev MI 2305   Fin   9 2 7 0 11 74 88
6   Murodullo Amrillaev GMI 2371   Fin   9 3 5 1 11 69 82
7   Andrei Fedotov  2306   Fin   9 4 3 2 11 69 82
8   Ivan Trofimov MI 2322   Fin   9 3 4 2 10 77 91
9   Igor Pavlov MF 2160   Fin   9 3 4 2 10 69 83
10   Nikolai Nikanorov MF 2135   Fin   9 3 4 2 10 67 80
11   Janis Safin  2127   Fin   9 1 8 0 10 66 77
12   Vyacheslav Varlamov  2194   Fin   9 3 4 2 10 65 76
13   Aisen Andreev MF 2202   Fin   9 2 6 1 10 61 72
14   Maksim Milshin MF 2236   Fin   9 2 5 2 9 71 85
15   Vladimir Milshin GMI 2306   Fin   9 2 5 2 9 69 83
16   Alexander Verkhovykh MI 2245   Fin   9 3 3 3 9 65 78
17   Eduard Sedov    Fin   9 3 3 3 9 61 71
18   Sergey Minin    Fin   9 3 3 3 9 55 66
19   Damir Rusaev MF 2106   Fin   9 1 6 2 8 69 80
20   Marsel Sharafutdinov  2034   Fin   9 2 4 3 8 64 77
21   Ayal Gerasimov  2008   Fin   9 3 2 4 8 57 68
22   Oleg Stepanov  1950   Fin   9 3 2 4 8 56 70
23   David Efimov  1978   Fin   9 3 1 5 7 55 65
24   Vasiliy Markin  1941   Fin   9 2 3 4 7 51 62
25   Duluskhan Pavlov    Fin   9 1 5 3 7 50 60
26   Afanasi Prokhorov    Fin   9 2 2 5 6 54 65
27   Sergey Katorgin    Fin   9 1 2 6 4 52 62
28   Dummy    Fin   9 0 0 9 0 53 64
Nicolay GermogenovAlexander ShvartsmanAndrej Kalmakov
Alexander GetmanskiNikolai GulyaevMurodullo Amrillaev
Ivan TrofimovIgor Pavlov
Nikolai NikanorovJanis SafinVyacheslav Varlamov
Aisen AndreevMaksim MilshinVladimir Milshin
Alexander Verkhovykh
Damir RusaevMarsel Sharafutdinov
 Ronde 9 
 do 17-04-2014  Nikolai Gulyaev (2305) - Andrej Kalmakov (2324) 1-1
 Nicolay Germogenov (2252) - Maksim Milshin (2236) 2-0
 Alexander Shvartsman (2429) - Ivan Trofimov (2322) 2-0
 Nikolai Nikanorov (2135) - Alexander Getmanski (2392) 1-1
 Murodullo Amrillaev (2371) - Damir Rusaev (2106) 2-0
 Andrei Fedotov (2306) - Vladimir Milshin (2306) 2-0
 Igor Pavlov (2160) - Janis Safin (2127) 1-1
 Alexander Verkhovykh (2245) - Vasiliy Markin (1941) 1-1
 Marsel Sharafutdinov (2034) - Vyacheslav Varlamov (2194) 0-2
 Ayal Gerasimov (2008) - Aisen Andreev (2202) 0-2
 Duluskhan Pavlov  - Oleg Stepanov (1950) 1-1
 Afanasi Prokhorov  - Sergey Minin  0-2
 Sergey Katorgin  - David Efimov (1978) 1-1