HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Europees Kampioenschap Tallinn 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 General 
 Women 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Roel Boomstra GMI 2395   Fin   9 3 6 0 12   2342.44     2395  
2   Ainur Shaibakov MI 2367   Fin   9 3 6 0 12   2303.67     2367  
3   Arnaud Cordier GMI 2351   Fin   9 3 6 0 12   2288.11     2351  
4   Alexey Chizhov GMI 2391   Fin   9 3 6 0 12   2280.11     2391  
5   Alexander Getmanski GMI 2400   Fin   9 3 6 0 12   2271.11     2400  
6   Ron Heusdens GMI 2348   Fin   9 4 4 1 12   2267.78     2348  
7   Alexander Shvartsman GMI 2444   Fin   9 3 6 0 12   2266.89     2444  
8   Murodullo Amrillaev GMI 2364   Fin   9 4 4 1 12   2230.33     2364  
9   Jan Groenendijk MI 2272   Fin   9 2 7 0 11   2337.78     2272  
10   Raimonds Vipulis GMI 2275   Fin   9 2 7 0 11   2325.89     2275  
11   Alexander Georgiev GMI 2436   Fin   9 2 7 0 11   2309.00     2436  
12   Wouter Sipma MI 2313   Fin   9 3 5 1 11   2307.00     2313  
13   Jos Stokkel GMI 2275   Fin   9 3 5 1 11   2288.89     2275  
14   Artem Ivanov MI 2372   Fin   9 2 7 0 11   2278.56     2372  
15   Edvard Buzinskij GMI 2329   Fin   9 2 7 0 11   2274.22     2329  
16   Alexander Baliakin GMI 2407   Fin   9 2 7 0 11   2268.44     2407  
17   Aleksej Domchev GMI 2296   Fin   9 2 7 0 11   2250.67     2296  
18   Guntis Valneris GMI 2397   Fin   9 2 7 0 11   2248.78     2397  
19   Yuriy Anikeev GMI 2338   Fin   9 2 7 0 11   2239.44     2338  
20   Evgeni Vatutin GMI 2342   Fin   9 3 5 1 11   2214.33     2342  
21   Wouter Ludwig MI 2279   Fin   9 3 5 1 11   2173.78     2279  
22   Alexander Bulatov GMI 2303   Fin   9 3 4 2 10   2303.89     2303  
23   Kevin Machtelinck MF 2239   Fin   9 2 6 1 10   2276.33     2239  
24   Nicolay Germogenov MF 2248   Fin   9 2 6 1 10   2250.22     2248  
25   Wouter Wolff  2090   Fin   9 4 2 3 10   2247.78     2090  
26   Farhad Huseynov MI 2227   Fin   9 3 4 2 10   2243.22     2227  
27   Sergei Nosevitch GMI 2279   Fin   9 4 2 3 10   2243.11     2279  
28   Anton Permyakov MF 2202   Fin   9 4 2 3 10   2234.33     2202  
29   Pim Meurs GMI 2380   Fin   9 1 8 0 10   2222.67     2380  
30   Alexander Verkhovykh MI 2254   Fin   9 2 6 1 10   2221.11     2254  
31   Vadim Virny GMI 2377   Fin   9 1 8 0 10   2215.00     2377  
32   Evgeni Gurkov MF 2208   Fin   9 2 6 1 10   2135.22     2208  
33   Benno Butulis MI 2257   Fin   9 1 7 1 9   2322.44     2257  
34   Aisen Andreev MF 2201   Fin   9 2 5 2 9   2306.67     2201  
35   Argo Unnuk MF 2219   Fin   9 3 3 3 9   2251.11     2219  
36   Laimonis Zalitis GMI 2257   Fin   9 3 3 3 9   2220.56     2257  
37   Jitse Slump MF 2194   Fin   9 2 5 2 9   2190.78     2194  
38   Artur Tunkevic  2077   Fin   9 2 5 2 9   2188.67     2077  
39   Karol Dudkiewicz  2039   Fin   9 2 5 2 9   2188.22     2039  
40   Djoumber Berichvili MI 2201   Fin   9 2 5 2 9   2179.44     2201  
41   Ivan Trofimov MI 2327   Fin   9 1 7 1 9   2171.33     2327  
42   Dik de Voogd MF 2266   Fin   9 3 3 3 9   2167.56     2266  
43   Ronald Schalley MF 2187   Fin   9 2 5 2 9   2167.33     2187  
44   Jakov Shaus MF 2251   Fin   9 3 3 3 9   2166.00     2251  
45   Roberto Tovagliaro MF 2117   Fin   9 4 1 4 9   2162.56     2117  
46   Stanislaw Urbanek  2045   Fin   9 3 3 3 9   2157.78     2045  
47   Oskar Budis MF 2138   Fin   9 3 3 3 9   2153.89     2138  
48   Igor Kirzner GMI 2252   Fin   9 2 5 2 9   2109.56     2252  
49   Nshan Alaverdyan  2195   Fin   9 3 3 3 9   2097.11     2195  
50   Raivo Rist MF 2148   Fin   9 2 5 2 9   2094.11     2148  
51   Piotr Chmiel MI 2114   Fin   9 1 6 2 8   2240.22     2114  
52   Villem Lüüs MF 2153   Fin   9 1 6 2 8   2160.67     2153  
53   Mariusz Slezak  2084   Fin   9 2 4 3 8   2152.11     2084  
54   Ton Tillemans  2046   Fin   9 3 2 4 8   2147.44     2046  
55   Andrey Napreenkov MF 2102   Fin   9 2 4 3 8   2142.56     2102  
56   Vaidas Puociauskas MF 2092   Fin   9 2 4 3 8   2129.78     2092  
57   Emil Rustamov  1976   Fin   9 2 4 3 8   2115.22     1976  
58   Janis Mutulis  1894   Fin   9 3 2 4 8   2087.89     1894  
59   Bart Stegeman MF 2147   Fin   9 2 4 3 8   2075.67     2147  
60   Uno Plakk  2038   Fin   9 3 2 4 8   2026.22     2038  
61   Juri Lebedev  2023   Fin   9 3 2 4 8   1979.78     2023  
62   Shlomo Borohov  2000   Fin   9 1 5 3 7   2167.33     2000  
63   Uladzislau Valjuk MF 2114   Fin   9 3 1 5 7   2140.67     2114  
64   Anton Pecherin    Fin   9 1 5 3 7   2070.78     2054  
65   Evert Wiskerke  1975   Fin   9 2 3 4 7   2065.22     1975  
66   Nick Waterink MF 2092   Fin   9 2 3 4 7   2042.89     2092  
67   Martins Galauskis  1930   Fin   9 2 2 5 6   2110.44     1930  
68   Aleksandr Savitckiy     Fin   9 2 2 5 6   2087.89     1900  
69   Vaclav Marek  1945   Fin   9 1 4 4 6   2067.00     1945  
70   Sergey Kuropatov  1974   Fin   9 1 4 4 6   2059.89     1974  
71   Jaroslav Novotny  1944   Fin   9 1 4 4 6   2055.56     1944  
72   Przemyslaw Oderkiewicz MF 2073   Fin   9 1 4 4 6   2051.11     2073  
73   Luis Carvalho     Fin   9 0 6 3 6   2035.11     1900  
74   Bogdan Yanev  1971   Fin   9 1 2 6 4   2032.22     1971  
75   Pascal Stil  1892   Fin   9 2 0 7 4   2029.78     1892  
Roel BoomstraAinur ShaibakovArnaud Cordier
Alexey ChizhovAlexander GetmanskiRon Heusdens
Alexander ShvartsmanMurodullo AmrillaevJan Groenendijk
Raimonds VipulisAlexander GeorgievWouter Sipma
Jos StokkelArtem IvanovEdvard Buzinskij
Alexander BaliakinAleksej DomchevGuntis Valneris
Yuriy AnikeevEvgeni Vatutin
 Ronde 9 
 ma 13-10-2014  Bogdan Yanev (1971) - Sergey Kuropatov (1974) 1-1Partij
 Nick Waterink (2092) - Pascal Stil (1892) 2-0Partij
 Evert Wiskerke (1975) - Przemyslaw Oderkiewicz (2073) 1-1Partij
 Emil Rustamov (1976) - Luis Carvalho   2-0Partij
 Juri Lebedev (2023) - Martins Galauskis (1930) 2-0Partij
 Uno Plakk (2038) - Vaclav Marek (1945) 2-0Partij
 Bart Stegeman (2147) - Aleksandr Savitckiy   2-0Partij
 Janis Mutulis (1894) - Piotr Chmiel (2114) 1-1Partij
 Shlomo Borohov (2000) - Roberto Tovagliaro (2117) 0-2Partij
 Raivo Rist (2148) - Anton Pecherin  2-0Partij
 Mariusz Slezak (2084) - Villem Lüüs (2153) 1-1Partij
 Uladzislau Valjuk (2114) - Jakov Shaus (2251) 0-2Partij
 Karol Dudkiewicz (2039) - Jitse Slump (2194) 1-1Partij
 Stanislaw Urbanek (2045) - Nshan Alaverdyan (2195) 1-1Partij
 Vaidas Puociauskas (2092) - Anton Permyakov (2202) 0-2Partij
 Evgeni Gurkov (2208) - Ton Tillemans (2046) 2-0Partij
 Andrey Napreenkov (2102) - Kevin Machtelinck (2239) 0-2Partij
 Igor Kirzner (2252) - Artur Tunkevic (2077) 1-1Partij
 Laimonis Zalitis (2257) - Oskar Budis (2138) 1-1Partij
 Ronald Schalley (2187) - Dik de Voogd (2266) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2327) - Wouter Wolff (2090) 1-1Partij
 Aisen Andreev (2201) - Jos Stokkel (2275) 0-2Partij
 Wouter Ludwig (2279) - Djoumber Berichvili (2201) 2-0Partij
 Argo Unnuk (2219) - Wouter Sipma (2313) 0-2Partij
 Benno Butulis (2257) - Evgeni Vatutin (2342) 0-2Partij
 Vadim Virny (2377) - Alexander Verkhovykh (2254) 1-1Partij
 Pim Meurs (2380) - Nicolay Germogenov (2248) 1-1Partij
 Yuriy Anikeev (2338) - Jan Groenendijk (2272) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2348) - Farhad Huseynov (2227) 2-0Partij
 Artem Ivanov (2372) - Raimonds Vipulis (2275) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (2296) - Guntis Valneris (2397) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2400) - Sergei Nosevitch (2279) 2-0Partij
 Alexander Georgiev (2436) - Edvard Buzinskij (2329) 1-1Partij
 Alexander Bulatov (2303) - Alexander Shvartsman (2444) 0-2Partij
 Ainur Shaibakov (2367) - Alexander Baliakin (2407) 1-1Partij
 Arnaud Cordier (2351) - Alexey Chizhov (2391) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (2364) - Roel Boomstra (2395) 1-1Partij