HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Kampioenschap van de USSR 1988

    
    Link   

  Finale

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren:
Hall of fame
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Alexey Chizhov  GMI 2382  X.......................... 2.. 2..220044
2 Alexei Bezvershenko  MI 2303 .. X.. 1.......................... 2211034
  Guntis Valneris  GMI 2390 .... X............ 1.......... 2....211034
4 Anatoli Chulkov   2239 .. 1.. X........ 1..................202025
  Alexander Mogilianski  GMI 2342 ........ X.... 1 1..................202024
  Alexei Verkhovykh  MF 2330 .......... X........ 1.... 1........202024
  Nicolai Mistchanski  GMI 2374 ............ X...... 1.. 1..........202024
  Vadim Virny  GMI 2408 ........ 1.... X...... 1............202024
  Vadims Bozjenkow  ...... 1 1...... X..................202024
  Vladimir Traitelovich  .... 1............ X........ 1......202024
  Ygal Koyfman  .......... 1 1...... X..............202024
  Alexander Baliakin  GMI 2409 .............. 1...... X...... 1....202023
  Anatoli Gantvarg  GMI 2390 ............ 1.......... X........ 1202023
  Michael Korenievski  GMI 2391 .......... 1.............. X.... 1..202023
15 Alexander Presman  MI 2297  0................ 1........ X......201112
  Alexander Shvartsman  .... 0................ 1...... X....201112
  Andrei Bromberg   0........................ 1.... X..201112
  Edvard Buzinskij  MI 2327 .. 0.................... 1........ X201112

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
AlexeyGuntis
AnatoliAlexander
NicolaiVadimVadims
VladimirYgalAlexander
AnatoliMichaelAlexander
AlexanderEdvard
 Ronde 2 
 za 20-02-1988  Vadim Virny (2408) - Alexander Baliakin (2409) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2390) - Alexander Shvartsman  2-0Partij  
 Vladimir Traitelovich  - Alexander Presman (2297) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2382) - Andrei Bromberg  2-0Partij
 Michael Korenievski (2391) - Alexei Verkhovykh (2330) 1-1Partij
 Ygal Koyfman  - Nicolai Mistchanski (2374) 1-1Partij
 Anatoli Gantvarg (2390) - Edvard Buzinskij (2327) 1-1Partij
 Vadims Bozjenkow  - Alexander Mogilianski (2342) 1-1Partij
 Alexei Bezvershenko (2303) - Anatoli Chulkov (2239) 1-1Partij