HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2022

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
  Subklassementen:
  50+
  65+
  Rat. 687 - 833
  Rat. 864 - 991
  Rat. 997 - 1259
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Anton Schotanus MF 1258   Fin   7 5 2 0 12 56 92
2   Wim van der Molen  1060   Fin   6 4 2 0 10 49 77
3   Henk Jonker  1096   Fin   7 3 4 0 10 53 70
4   Jan T. Terpstra  975   Fin   7 3 4 0 10 50 72
5   John Folkers  982   Fin   7 2 5 0 9 56 68
6   Ultsje Hosper  827   Fin   7 4 1 2 9 46 45
7   Klaas Mondria  816   Fin   7 4 1 2 9 42 40
8   Iepie Poepjes-Koopman MFF 960   Fin   7 2 4 1 8 53 50
9   Sietse Jonker  905   Fin   7 3 2 2 8 52 51
10   Aize Plantinga  1080   Fin   7 3 2 2 8 49 45
11   Peter Achterstraat  1105   Fin   7 3 2 2 8 49 43
12   Fedde van der Laan  748   Fin   7 2 4 1 8 35 38
13   Tjipke Smedinga  1216   Fin   5 3 1 1 7 41 49
14   Anne Dekker  1024   Fin   6 2 3 1 7 40 42
15   Gerrit Reitsma  997   Fin   6 2 3 1 7 34 36
16   Siep Altena  969   Fin   7 3 1 3 7 46 35
17   Gerrit Terpstra  1042   Fin   7 2 3 2 7 44 41
18   Roel van Benthem    Fin   7 2 2 3 6 38 31
19   Sipke Doller  1175   Fin   6 1 3 2 5 43 28
20   Marten Zijlstra  965   Fin   6 0 5 1 5 42 33
21   Geert Rozenberg  869   Fin   7 2 1 4 5 53 30
22   Joop de Graaf  832   Fin   7 2 1 4 5 46 25
23   Martin Boersbroek  990   Fin   6 1 2 3 4 44 21
24   Tabe de Vries  864   Fin   6 1 2 3 4 34 14
25   Ysbrand Walstra  709   Fin   6 1 2 3 4 32 13
26   Jan Sikkens  805   Fin   7 1 2 4 4 47 20
27   Jan Durk Klooster  775   Fin   7 1 2 4 4 43 16
28   Sjouke Zijlstra  757   Fin   7 0 4 3 4 40 15
29   Jan Peters  914   Fin   7 1 1 5 3 45 22
30   Hans Hoks  687   Fin   7 0 3 4 3 38 16
 Ronde 7 
 wo 30-03-2022  Iepie Poepjes-Koopman (960) - Anton Schotanus (1258) 0-2Partij
 Jan T. Terpstra (975) - Jan Peters (914) 1-1Partij
 Gerrit Reitsma (997) - John Folkers (982) 1-1Partij
 Henk Jonker (1096) - Aize Plantinga (1080) 2-0Partij
 Peter Achterstraat (1105) - Gerrit Terpstra (1042) 1-1Partij
 Ultsje Hosper (827) - Sjouke Zijlstra (757) 2-0Partij
 Joop de Graaf (832) - Tjipke Smedinga (1216) 0-2Partij
 Jan Sikkens (805) - Klaas Mondria (816) 0-2
 Sietse Jonker (905) - Martin Boersbroek (990) 2-0
 Siep Altena (969) - Jan Durk Klooster (775) 2-0
 Fedde van der Laan (748) - Hans Hoks (687) 1-1
 Geert Rozenberg (869) - Roel van Benthem  0-2