HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2023

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
  Subklassementen:
  50+
  65+
  Rat. 0 - 782
  Rat. 807 - 981
  Rat. 993 - 1265
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Anton Schotanus MF 1264   Fin   8 7 1 0 15 79 145
2   Sjoerd Koopman CMF 1260   Fin   8 5 3 0 13 80 126
3   Tjipke Smedinga  1221   Fin   8 5 2 1 12 73 102
4   Jan T. Terpstra  981   Fin   8 5 1 2 11 78 91
5   Sipke Doller  1146   Fin   8 4 3 1 11 76 91
6   Jan Sikkens  781   Fin   8 5 0 3 10 70 70
7   Geert Rozenberg  870   Fin   8 3 3 2 9 73 69
8   Aize Plantinga  1077   Fin   8 3 3 2 9 73 68
9   Gerrit Terpstra  1041   Fin   8 2 5 1 9 68 67
10   Jan Peters  952   Fin   8 3 3 2 9 68 57
11   Gaele Stoker  1096   Fin   8 3 3 2 9 67 65
12   Jan de Vos  993   Fin   8 4 1 3 9 62 63
13   Henk Jonker  1142   Fin   8 2 4 2 8 80 69
14   Siep Altena  968   Fin   8 3 2 3 8 69 55
15   Yke Miedema  758   Fin   8 2 4 2 8 64 55
16   Sietse Jonker  915   Fin   8 3 2 3 8 56 46
17   Dummy    Fin   7 0 7 0 7 44 44
18   Joop de Graaf  817   Fin   8 2 3 3 7 63 45
19   Dirk Zwier  715   Fin   8 3 1 4 7 63 40
20   Klaas Mondria  859   Fin   8 1 5 2 7 62 51
21   Sjouke Zijlstra  757   Fin   8 1 5 2 7 57 46
22   Louis Douma  617   Fin   8 3 1 4 7 56 30
23   Iepie Poepjes-Koopman MFF 962   Fin   8 2 3 3 7 53 36
24   Fedde van der Laan  761   Fin   8 1 4 3 6 57 34
25   Ton Bouwkamp  625   Fin   8 1 4 3 6 54 32
26   Tabe de Vries  849   Fin   8 1 4 3 6 52 37
27   Ruurd Winkel  807   Fin   8 1 3 4 5 56 32
28   Ysbrand Walstra  710   Fin   8 2 1 5 5 49 22
29   Hendrikus Nieuwland    Fin   8 1 3 4 5 46 24
30   Gerrit Reitsma  996   Fin   5 1 2 2 4 36 22
31   Hans Hoks  671   Fin   6 0 3 3 3 37 16
32   Anna Bakker    Fin   8 1 1 6 3 54 18
 Ronde 8 
 wo 01-03-2023  Sjoerd Koopman (1260) - Jan T. Terpstra (981) 2-0Partij
 Gerrit Terpstra (1041) - Sipke Doller (1146) 1-1Partij  
 Tjipke Smedinga (1221) - Jan Peters (952) 2-0Partij
 Joop de Graaf (817) - Jan Sikkens (781) 0-2Partij
 Gaele Stoker (1096) - Louis Douma (617) 2-0Partij
 Ton Bouwkamp (625) - Ysbrand Walstra (710) 1-1Partij
 Anton Schotanus (1264) - Geert Rozenberg (870) 2-0
 Aize Plantinga (1077) - Henk Jonker (1142) 1-1
 Sietse Jonker (915) - Yke Miedema (758) 2-0
 Dirk Zwier (715) - Jan de Vos (993) 0-2
 Ruurd Winkel (807) - Siep Altena (968) 0-2
 Sjouke Zijlstra (757) - Klaas Mondria (859) 1-1
 Anna Bakker  - Iepie Poepjes-Koopman (962) 0-2
 Hendrikus Nieuwland  - Fedde van der Laan (761) 1-1
 Gerrit Reitsma (996) - Hans Hoks (671) 1-1