HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Kampioenschap van Rusland 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Men 
 Women 
 Andere
 jaren:
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Getmanski GMI 2404   Fin   9 5 4 0 14 72 85
2   Alexander Shvartsman GMI 2436   Fin   9 4 5 0 13 74 88
3   Nicolay Germogenov MI 2258   Fin   9 3 6 0 12 73 87
4   Ainur Shaibakov GMI 2362   Fin   9 3 6 0 12 73 87
5   Murodullo Amrillaev GMI 2353   Fin   9 2 7 0 11 70 83
6   Andrej Kalmakov GMI 2347   Fin   9 2 7 0 11 69 82
7   Anton Permyakov MF 2216   Fin   9 3 5 1 11 62 76
8   Alexey Chizhov GMI 2403   Fin   9 2 6 1 10 70 82
9   Irik Gatiatyllin  2092   Fin   9 2 6 1 10 68 82
10   Alexander Verkhovykh MI 2270   Fin   9 4 2 3 10 68 81
11   Nikolai Gulyaev MI 2312   Fin   9 1 8 0 10 68 80
12   Vladimir Milshin GMI 2306   Fin   9 2 6 1 10 66 78
13   Ivan Trofimov MI 2324   Fin   9 1 7 1 9 72 84
14   Constantin Leontiev MI 2224   Fin   9 2 5 2 9 67 81
15   Gawril Kolesov MI 2334   Fin   9 3 3 3 9 66 80
16   Aisen Andreev MF 2210   Fin   9 2 5 2 9 64 78
17   Denis Borkow  2194   Fin   9 3 3 3 9 64 77
18   Sergey Bonadykov MF 2226   Fin   9 3 3 3 9 64 77
19   Igor Pavlov MF 2160   Fin   9 1 7 1 9 61 75
20   Rafis Rahimzynov    Fin   9 3 2 4 8 59 69
21   Alexander Ldokov MF 2156   Fin   9 2 4 3 8 56 67
22   Damir Ashirov    Fin   9 1 6 2 8 55 67
23   Vasiliy Markin  1937   Fin   9 1 6 2 8 54 66
24   Artur Miniguzin  1969   Fin   9 1 5 3 7 59 70
25   Arslan Musin    Fin   9 2 3 4 7 59 70
26   Artur Baygildin    Fin   9 2 3 4 7 58 68
27   Nikita Agafonov  2035   Fin   9 2 3 4 7 55 68
28   Oleg Stepanov  1997   Fin   9 2 3 4 7 54 64
29   Nikolay Larionov    Fin   9 1 4 4 6 56 66
30   Dummy    Fin   9 0 0 9 0 52 61
Alexander GetmanskiAlexander ShvartsmanNicolay Germogenov
Ainur ShaibakovMurodullo AmrillaevAndrej Kalmakov
Anton PermyakovAlexey Chizhov
Alexander VerkhovykhNikolai GulyaevVladimir Milshin
Ivan TrofimovGawril Kolesov
Aisen AndreevDenis BorkowSergey Bonadykov
Igor PavlovRafis Rahimzynov
 Ronde 9 
 za 13-06-2015  Alexander Getmanski (2404) - Aisen Andreev (2210) 2-0Partij
 Murodullo Amrillaev (2353) - Alexander Shvartsman (2436) 1-1Partij
 Irik Gatiatyllin (2092) - Ainur Shaibakov (2362) 1-1Partij
 Nicolay Germogenov (2258) - Alexander Verkhovykh (2270) 1-1Partij
 Nikolai Gulyaev (2312) - Igor Pavlov (2160) 1-1Partij
 Constantin Leontiev (2224) - Andrej Kalmakov (2347) 0-2Partij
 Anton Permyakov (2216) - Ivan Trofimov (2324) 2-0Partij
 Oleg Stepanov (1997) - Alexey Chizhov (2403) 0-2Partij
 Alexander Ldokov (2156) - Vladimir Milshin (2306) 0-2Partij
 Sergey Bonadykov (2226) - Gawril Kolesov (2334) 1-1Partij
 Denis Borkow (2194) - Arslan Musin  2-0Partij
 Rafis Rahimzynov  - Damir Ashirov  1-1Partij
 Nikolay Larionov  - Artur Miniguzin (1969) 1-1Partij
 Nikita Agafonov (2035) - Artur Baygildin  1-1Partij