HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Sneldamkampioenschap Nijmegen Open Lent 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Guntis Valneris GMI 2388   Fin   5 3 2 0 8 30 46
2   Losseni Savané  2064   Fin   5 4 0 1 8 27 40
3   Jean Marc Ndjofang GMI 2358   Fin   5 3 2 0 8 26 40
4   Jasper Lemmen MI 2346   Fin   5 3 2 0 8 23 35
5   Jan Groenendijk GMI 2363   Fin   5 3 1 1 7 33 42
6   Aleksej Domchev GMI 2315   Fin   5 3 1 1 7 28 36
7   Wouter Sipma MI 2362   Fin   5 3 1 1 7 25 32
8   Joppe Lemmen  2016   Fin   5 3 0 2 6 33 34
9   Ghislain Mounanga A`mateba  2125   Fin   5 3 0 2 6 30 30
10   Jos Stokkel GMI 2289   Fin   5 2 2 1 6 28 29
11   Remco Vredenberg  1965   Fin   5 3 0 2 6 24 20
12   Steven Wijker MF 2267   Fin   5 2 1 2 5 23 16
13   Tom Knapen  1961   Fin   5 2 1 2 5 22 18
14   Mor Seck GMI 2232   Fin   5 1 2 2 4 29 22
15   Dirk Joosten  2087   Fin   5 1 2 2 4 26 13
16   Rene Estebe MF 2073   Fin   5 2 0 3 4 25 14
  Pieter Wijn  2092   Fin   5 1 2 2 4 25 14
18   Petra Duskova  1928   Fin   5 1 2 2 4 25 12
19   Anton Janssen    Fin   5 2 0 3 4 22 4
20   Denise van Dam  1955   Fin   5 2 0 3 4 21 12
21   Peter Visscher    Fin   5 1 2 2 4 21 8
22   Sander Spaans  2060   Fin   5 1 2 2 4 20 9
23   Juri Geisenblas MF 2122   Fin   5 1 1 3 3 29 16
24   Rienk van Marle  2192   Fin   5 1 0 4 2 21 0
25   Martijn Weijers    Fin   5 1 0 4 2 18 0
26   Dummy    Fin   5 0 0 5 0 16 0
 Ronde 5 
 wo 27-07-2016  Jean Marc Ndjofang (2358) - Jasper Lemmen (2346) 1-1Partij
 Steven Wijker (2267) - Rienk van Marle (2192) 2-0
 Martijn Weijers  - Dirk Joosten (2087) 0-2
 Rene Estebe (2073) - Juri Geisenblas (2122) 2-0
 Peter Visscher  - Mor Seck (2232) 1-1
 Pieter Wijn (2092) - Remco Vredenberg (1965) 0-2
 Jos Stokkel (2289) - Denise van Dam (1955) 2-0
 Ghislain Mounanga A`mateba (2125) - Anton Janssen  2-0
 Tom Knapen (1961) - Wouter Sipma (2362) 0-2
 Petra Duskova (1928) - Jan Groenendijk (2363) 0-2
 Joppe Lemmen (2016) - Losseni Savané (2064) 0-2
 Guntis Valneris (2388) - Aleksej Domchev (2315) 1-1