HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Kampioenschap van China 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Chenfan Wang  2061   Fin   9 7 2 0 16 81 94
2   Yiming Pan    Fin   9 4 5 0 13 80 96
3   Wensong Wang  1918   Fin   9 6 1 2 13 71 84
4   Zhenyu Li MF 2126   Fin   9 3 6 0 12 82 98
5   Shaomake Chen  2035   Fin   9 3 6 0 12 82 95
6   Zhiyong Xiong MF 2173   Fin   9 4 4 1 12 81 94
7   Haochun Qiu  2088   Fin   9 5 2 2 12 79 95
8   Haochun Gao    Fin   9 5 2 2 12 79 95
9   Wei Zhou GMI 2164   Fin   9 4 4 1 12 79 95
10   Liyang Zhan  2032   Fin   9 5 2 2 12 76 88
11   Wei Wu  2023   Fin   9 5 2 2 12 70 86
12   Yunbo Xiong    Fin   9 5 2 2 12 68 80
13   Chengcheng Tian  2064   Fin   9 2 7 0 11 78 91
14   Jiuzheng Xie  2003   Fin   9 2 7 0 11 77 90
15   Lei Zhang  1962   Fin   9 5 1 3 11 71 84
16   Weiwei Xie    Fin   9 5 1 3 11 67 83
17   Tao Ding Zhou    Fin   9 5 1 3 11 60 72
18   Xinyu An    Fin   9 4 2 3 10 79 95
19   Yisen Zhang    Fin   9 4 2 3 10 71 83
20   Haoyan Liu    Fin   9 4 2 3 10 69 81
21   Ziping Dong    Fin   9 3 4 2 10 68 80
22   Siqi Zhang    Fin   9 3 4 2 10 67 80
23   Bowen Li    Fin   9 4 2 3 10 64 76
24   Yushi Ma    Fin   9 5 0 4 10 57 69
25   Shiyang Lu    Fin   9 5 0 4 10 56 69
26   Zerui Chen    Fin   9 3 3 3 9 70 83
27   Shaobo Gao    Fin   9 4 1 4 9 66 82
28   Jiayang Wang    Fin   9 3 3 3 9 64 76
29   Chi Wang    Fin   9 4 1 4 9 59 71
30   Yusen Wang    Fin   9 2 5 2 9 58 70
31   Zedong Chen    Fin   9 4 1 4 9 58 69
32   Yunshu Luo    Fin   9 4 1 4 9 58 69
33   Yang Jingshuo    Fin   9 4 1 4 9 54 65
34   Bojun Fang    Fin   9 4 1 4 9 53 65
35   Zhaoji Dong    Fin   9 2 4 3 8 69 82
36   Yuxin Liao    Fin   9 3 2 4 8 67 79
37   Haoyi Bo    Fin   9 4 0 5 8 64 76
38   Quan Yu    Fin   9 3 2 4 8 54 66
39   Zirui Zhang    Fin   9 4 0 5 8 51 64
40   Baishun Luo    Fin   9 2 3 4 7 69 82
41   Yihan Zeng    Fin   9 3 1 5 7 58 70
42   Kehang Sun    Fin   9 3 1 5 7 52 62
43   Huanran Wen    Fin   9 3 1 5 7 51 61
44   Hanzong Zhang    Fin   9 3 1 5 7 43 52
45   Longjie Wang    Fin   9 3 1 5 7 42 54
46   Haolin Liu    Fin   9 2 2 5 6 59 69
47   Tengfeng Wang    Fin   9 3 0 6 6 54 65
48   Hongjie Ren    Fin   9 2 1 6 5 60 72
49   Yifan Zhang    Fin   9 2 1 6 5 52 62
50   Rui Xu    Fin   9 2 1 6 5 51 60
51   Tianci Ma    Fin   9 2 1 6 5 50 60
52   Yanze Zhu    Fin   9 2 1 6 5 47 58
53   Fengshi Huang    Fin   9 2 1 6 5 41 51
54   Chengyuan Lei    Fin   9 1 0 8 2 44 53
55   Zirun Wang    Fin   3 0 0 3 0 9 22
56   Shunying Hou    Fin   3 0 0 3 0 9 20
 Ronde 9 
 za 30-04-2016  Shiyang Lu  - Yuxin Liao  2-0
 Yushi Ma  - Baishun Luo  2-0
 Kehang Sun  - Chi Wang  0-2
 Yusen Wang  - Yunshu Luo  1-1
 Tengfeng Wang  - Zedong Chen  0-2
 Yihan Zeng  - Bojun Fang  0-2
 Zhaoji Dong  - Quan Yu  1-1
 Zirui Zhang  - Haolin Liu  2-0
 Huanran Wen  - Hongjie Ren  2-0
 Longjie Wang  - Yifan Zhang  2-0
 Rui Xu  - Hanzong Zhang  0-2
 Fengshi Huang  - Tianci Ma  0-2
 Chengyuan Lei  - Yanze Zhu  2-0
 Haoyi Bo  - Haoyan Liu  0-2
 Bowen Li  - Ziping Dong  1-1
 Zerui Chen  - Tao Ding Zhou  0-2
 Jiayang Wang  - Weiwei Xie  0-2
 Yang Jingshuo  - Lei Zhang (1962) 0-2
 Chengcheng Tian (2064) - Jiuzheng Xie (2003) 1-1
 Chenfan Wang (2061) - Wei Zhou (2164) 2-0
 Yiming Pan  - Zhiyong Xiong (2173) 1-1
 Wensong Wang (1918) - Siqi Zhang  2-0
 Shaomake Chen (2035) - Zhenyu Li (2126) 1-1
 Haochun Qiu (2088) - Yunbo Xiong  1-1
 Yisen Zhang  - Haochun Gao  0-2
 Liyang Zhan (2032) - Xinyu An  2-0
 Shaobo Gao  - Wei Wu (2023) 0-2