HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Kampioenschap van Israel 2017

    
    Link   

  Finale

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren:
Hall of fame
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Jakov Shaus  MF 2213  X 1 2 1 1 1 2 2 2 2954014111
2 Arjan van den Berg   2169  1 X 2 1 2 2 1 0 2 1944112109
3 Dmitry Ganpolski   2135  0 0 X 2 1 2 2 1 2 295221288
4 Grigori Moldavski   2074  1 1 0 X 2 1 1 2 1 192611084
5 Yury Kirillov   2279  1 0 1 0 X 2 1 2 1 293421075
6 Yuri Goldshtein   2086  1 0 0 1 0 X 2 2 1 29333964
7 Samuel Tombak   2056  0 1 0 1 1 0 X 2 2 29333960
8 Roufine Prokupets  MF 2125  0 2 1 0 0 0 0 X 1 29225646
9 Mark Strugatch  MF 2115  0 0 0 1 1 1 0 1 X 29144639
10 Evgeni Gordon   2233  0 1 0 1 0 0 0 0 0 X9027222

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
JakovArjan van den BergDmitry
GrigoriYuryYuri
SamuelRoufineMark
Evgeni
 Ronde 1 
 vr 21-04-2017  Evgeni Gordon (2233) - Mark Strugatch (2115) 0-2
 Roufine Prokupets (2125) - Evgeni Gordon (2233) 2-0
 Mark Strugatch (2115) - Roufine Prokupets (2125) 1-1
 Samuel Tombak (2056) - Evgeni Gordon (2233) 2-0
 Mark Strugatch (2115) - Samuel Tombak (2056) 0-2
 Samuel Tombak (2056) - Roufine Prokupets (2125) 2-0
 Evgeni Gordon (2233) - Yuri Goldshtein (2086) 0-2
 Yuri Goldshtein (2086) - Mark Strugatch (2115) 1-1
 Roufine Prokupets (2125) - Yuri Goldshtein (2086) 0-2
 Yuri Goldshtein (2086) - Samuel Tombak (2056) 2-0
 Evgeni Gordon (2233) - Yury Kirillov (2279) 0-2
 Yury Kirillov (2279) - Mark Strugatch (2115) 1-1
 Roufine Prokupets (2125) - Yury Kirillov (2279) 0-2
 Yury Kirillov (2279) - Samuel Tombak (2056) 1-1
 Yuri Goldshtein (2086) - Yury Kirillov (2279) 0-2
 Grigori Moldavski (2074) - Evgeni Gordon (2233) 1-1
 Mark Strugatch (2115) - Grigori Moldavski (2074) 1-1
 Grigori Moldavski (2074) - Roufine Prokupets (2125) 2-0
 Samuel Tombak (2056) - Grigori Moldavski (2074) 1-1
 Grigori Moldavski (2074) - Yuri Goldshtein (2086) 1-1
 Yury Kirillov (2279) - Grigori Moldavski (2074) 0-2
 Dmitry Ganpolski (2135) - Evgeni Gordon (2233) 2-0
 Mark Strugatch (2115) - Dmitry Ganpolski (2135) 0-2
 Dmitry Ganpolski (2135) - Roufine Prokupets (2125) 1-1
 Samuel Tombak (2056) - Dmitry Ganpolski (2135) 0-2
 Dmitry Ganpolski (2135) - Yuri Goldshtein (2086) 2-0
 Yury Kirillov (2279) - Dmitry Ganpolski (2135) 1-1
 Dmitry Ganpolski (2135) - Grigori Moldavski (2074) 2-0
 Evgeni Gordon (2233) - Arjan van den Berg (2169) 1-1
 Arjan van den Berg (2169) - Mark Strugatch (2115) 2-0
 Roufine Prokupets (2125) - Arjan van den Berg (2169) 2-0
 Arjan van den Berg (2169) - Samuel Tombak (2056) 1-1
 Yuri Goldshtein (2086) - Arjan van den Berg (2169) 0-2
 Arjan van den Berg (2169) - Yury Kirillov (2279) 2-0
 Grigori Moldavski (2074) - Arjan van den Berg (2169) 1-1
 Arjan van den Berg (2169) - Dmitry Ganpolski (2135) 2-0
 Evgeni Gordon (2233) - Jakov Shaus (2213) 0-2
 Jakov Shaus (2213) - Mark Strugatch (2115) 2-0
 Roufine Prokupets (2125) - Jakov Shaus (2213) 0-2
 Jakov Shaus (2213) - Samuel Tombak (2056) 2-0
 Yuri Goldshtein (2086) - Jakov Shaus (2213) 1-1
 Jakov Shaus (2213) - Yury Kirillov (2279) 1-1
 Grigori Moldavski (2074) - Jakov Shaus (2213) 1-1
 Jakov Shaus (2213) - Dmitry Ganpolski (2135) 2-0
 Arjan van den Berg (2169) - Jakov Shaus (2213) 1-1