HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Thailand Open 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Blitz 64 
 Rapid 64 
 Blitz 100 
 Rapid 100 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Junioren
  60+
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Jan Schippers  2127   Fin   2 2 0 0 4   1941.00     2127  
2   Sergey Belosheev  2237   Fin   2 2 0 0 4   1930.00     2237  
3   Damrong You Bang Sai  1964   Fin   2 2 0 0 4   1897.00     1964  
4   Roy Coster  2025   Fin   2 1 1 0 3   2095.50     2025  
5   Macodou N`Diaye GMI 2329   Fin   2 1 1 0 3   2027.50     2329  
6   Sayyyna Popova  2056   Fin   2 1 1 0 3   1989.00     2056  
7   Evgenia Ivanova  2011   Fin   2 1 1 0 3   1958.50     2011  
8   Harry Kolk  2127   Fin   2 1 1 0 3   1955.50     2127  
9   Natalia Shestakova MIF 2164   Fin   2 1 1 0 3   1940.00     2164  
10   Nandin-Erdene Batdelger  1913   Fin   2 1 1 0 3   1930.00     1913  
11   Panithi Seksonwiriya  2025   Fin   2 1 1 0 3   1923.50     2025  
12   Jan van de Veen    Fin   2 1 0 1 2   2151.00     1980  
13   Nurguyana Azarova MIF 2030   Fin   2 1 0 1 2   2059.50     2030  
14   Lennart Bolks  1900   Fin   2 1 0 1 2   2005.00     1900  
15   Nandinchimeg Batdelger  1907   Fin   2 0 2 0 2   1980.50     1907  
16   Upiri Nattawut  1982   Fin   2 1 0 1 2   1958.50     1982  
  Kennedy Krishnadath    Fin   2 1 0 1 2   1958.50     1900  
18   Ype Feenstra  1834   Fin   2 0 2 0 2   1937.00     1834  
19   Pertap Malahé  2065   Fin   2 1 0 1 2   1930.00     2065  
20   Ton van der Ploeg  1953   Fin   2 1 0 1 2   1923.00     1953  
21   Wongkonkitsin Thitiwan    Fin   2 1 0 1 2   1907.50     1791  
22   Eksithichai Sasawat    Fin   2 0 2 0 2   1904.00     1850  
23   Boike Mathoera  1911   Fin   2 1 0 1 2   1877.00     1911  
24   Marut Banchuen  2048   Fin   2 0 2 0 2   1870.50     2048  
25   Nerin Bisseswar  1826   Fin   2 0 2 0 2   1857.50     1826  
26   Hans Loots  1881   Fin   2 0 2 0 2   1838.00     1881  
27   Egor Nikolayev    Fin   2 0 2 0 2   1826.00     1890  
28   Michiel Luiten  1953   Fin   2 0 1 1 1   2038.50     1953  
29   Jatupon Nuanngam  1927   Fin   2 0 1 1 1   2007.00     1927  
30   Moen Lachman  1862   Fin   2 0 1 1 1   1957.50     1862  
31   Borihankijanan Supakrit    Fin   2 0 1 1 1   1950.50     1790  
32   Theo Winkelaar    Fin   2 0 0 2 0   2151.00     1880  
33   Boonman Suraphat    Fin   2 0 0 2 0   2006.00     1790  
34   Hiroshi Kawaguchi  1883   Fin   2 0 0 2 0   1932.00     1883  
  Kitirojpun Yossaphat    Fin   2 0 0 2 0   1932.00     1790  
36   Wongkonkitsin Pattaranan    Fin   2 0 0 2 0   1845.50     1790  
 Ronde 2 
 zo 13-05-2018  Roy Coster (2025) - Macodou N`Diaye (2329) 1-1Partij  
 Jan van de Veen  - Sergey Belosheev (2237) 0-2Partij  
 Upiri Nattawut (1982) - Jan Schippers (2127) 0-2Partij
 Panithi Seksonwiriya (2025) - Sayyyna Popova (2056) 1-1Partij
 Damrong You Bang Sai (1964) - Boike Mathoera (1911) 2-0Partij  
 Kennedy Krishnadath  - Harry Kolk (2127) 0-2Partij
 Jatupon Nuanngam (1927) - Natalia Shestakova (2164) 0-2Partij
 Nandinchimeg Batdelger (1907) - Marut Banchuen (2048) 1-1Partij
 Evgenia Ivanova (2011) - Borihankijanan Supakrit  2-0Partij
 Michiel Luiten (1953) - Nandin-Erdene Batdelger (1913) 0-2Partij
 Hans Loots (1881) - Eksithichai Sasawat  1-1Partij
 Ype Feenstra (1834) - Nerin Bisseswar (1826) 1-1Partij
 Egor Nikolayev  - Moen Lachman (1862) 1-1Partij
 Theo Winkelaar  - Pertap Malahé (2065) 0-2Partij  
 Nurguyana Azarova (2030) - Boonman Suraphat  2-0Partij
 Ton van der Ploeg (1953) - Kitirojpun Yossaphat  2-0Partij
 Lennart Bolks (1900) - Hiroshi Kawaguchi (1883) 2-0Partij
 Wongkonkitsin Pattaranan  - Wongkonkitsin Thitiwan  0-2Partij