HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Kampioenschap van Rusland 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Men 
 Women 
 Andere
 jaren:
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Nikolai Gulyaev MI 2302   Fin   8 4 4 0 12 53 64
2   Ivan Trofimov GMI 2322   Fin   8 3 5 0 11 58 70
3   Nicolay Germogenov MI 2293   Fin   8 2 6 0 10 58 69
4   Alexander Shvartsman GMI 2432   Fin   8 2 6 0 10 58 69
5   Anatoli Tatarenko MF 2151   Fin   8 3 4 1 10 57 69
6   Alexander Verkhovykh MI 2229   Fin   8 2 6 0 10 55 66
7   Vladimir Milshin GMI 2277   Fin   8 2 6 0 10 54 64
8   Maksim Milshin MF 2287   Fin   8 2 5 1 9 59 71
9   Marsel Sharafutdinov MF 2174   Fin   8 3 3 2 9 54 66
10   Kirill Chulkov MF 2222   Fin   8 1 7 0 9 53 65
11   Igor Pavlov MF 2139   Fin   8 2 5 1 9 50 60
12   Roman Ldokov  2107   Fin   8 2 5 1 9 48 59
13   Tamerlan Akhmerov CMF 2074   Fin   8 2 5 1 9 48 58
14   Alexander Ldokov MF 2124   Fin   8 2 4 2 8 53 63
15   Alexander Rastegaev  2087   Fin   8 2 4 2 8 52 64
16   Mikhail Pekerski  1947   Fin   8 2 4 2 8 50 62
17   Daniil Ilin CMF 2121   Fin   8 2 4 2 8 49 59
18   Denis Borkow  2130   Fin   8 2 4 2 8 48 60
19   Ivan Psurtsev CMF 2059   Fin   8 3 2 3 8 46 55
20   Ilya Deriglazov  2034   Fin   8 3 2 3 8 45 55
21   Ilya Sheronov    Fin   8 3 2 3 8 42 52
22   Nikita Razdoburdin  1980   Fin   8 3 2 3 8 41 51
23   Vasiliy Markin  1934   Fin   8 3 1 4 7 41 50
24   Emelian Antonov  1931   Fin   8 2 2 4 6 47 57
25   Ilfat Karimov    Fin   8 2 1 5 5 43 52
26   Igor Bulinin    Fin   8 2 1 5 5 40 50
27   Artem Koptelov    Fin   8 1 0 7 2 41 50
28   Dummy    Fin   8 0 0 8 0 39 47
Nikolai GulyaevIvan TrofimovNicolay Germogenov
Alexander ShvartsmanAnatoli TatarenkoAlexander Verkhovykh
Vladimir MilshinMaksim MilshinMarsel Sharafutdinov
Kirill ChulkovIgor PavlovRoman Ldokov
Tamerlan AkhmerovAlexander LdokovAlexander Rastegaev
Daniil IlinDenis Borkow
Ivan PsurtsevIlya Deriglazov
 Ronde 8 
 za 16-06-2018  Igor Bulinin  - Artem Koptelov  2-0Partij
 Ilfat Karimov  - Nikita Razdoburdin (1980) 0-2Partij
 Emelian Antonov (1931) - Ilya Sheronov  0-2Partij
 Mikhail Pekerski (1947) - Ilya Deriglazov (2034) 1-1Partij
 Roman Ldokov (2107) - Vasiliy Markin (1934) 2-0Partij
 Daniil Ilin (2121) - Alexander Ldokov (2124) 1-1Partij
 Denis Borkow (2130) - Alexander Rastegaev (2087) 1-1Partij
 Tamerlan Akhmerov (2074) - Igor Pavlov (2139) 1-1Partij
 Marsel Sharafutdinov (2174) - Kirill Chulkov (2222) 1-1Partij
 Vladimir Milshin (2277) - Nicolay Germogenov (2293) 1-1Partij
 Anatoli Tatarenko (2151) - Alexander Shvartsman (2432) 1-1Partij
 Maksim Milshin (2287) - Nikolai Gulyaev (2302) 0-2Partij
 Ivan Trofimov (2322) - Alexander Verkhovykh (2229) 1-1Partij