HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Fryslân Open DFS 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Fryslân Open 
 WK Frysk! 
 Grandmasters 
 Masters 
 Barrage 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Marten Walinga    Fin   8 5 3 0 6.5 37 28.75
2   Jelle Wiersma    Fin   8 5 2 1 6 39.5 28.25
3   Taeke Kooistra    Fin   8 5 2 1 6 37 24.75
4   Alexander Georgiev GMI 2426   Fin   8 5 2 1 6 33 24.75
5   Frederik Bos  2102   Fin   8 6 0 2 6 32.5 21.5
6   Foeke Tiemensma  2196   Fin   8 5 1 2 5.5 35 22.75
7   Tsjerk Wijbenga    Fin   8 5 0 3 5 41.5 23
8   Auke Zijlstra  2120   Fin   8 5 0 3 5 28.5 16.5
9   Jan van Dijk MF 2283   Fin   8 4 1 3 4.5 39 17.75
10   Kees Tijssen    Fin   8 4 1 3 4.5 36 17
11   Hans Jansen GMI 2308   Fin   8 4 1 3 4.5 33 17.25
12   Dicky van der Meer    Fin   8 3 2 3 4 36 16.25
13   Hein de Vries    Fin   8 3 2 3 4 34 16.5
14   Sjoerd Couperus    Fin   8 4 0 4 4 32.5 13.5
15   Fedde Wiersma    Fin   8 4 0 4 4 30.5 11.5
16   Liuwe Westra    Fin   8 4 0 4 4 29.5 11
17   Jean Marc Ndjofang GMI 2314   Fin   8 4 0 4 4 29 11
18   Bauke Dijkstra    Fin   8 3 1 4 3.5 31 7.75
19   Petra Duskova  1981   Fin   8 3 1 4 3.5 30.5 9.75
20   Alexander Shvartsman GMI 2394   Fin   8 3 1 4 3.5 26 6
21   Patrick Casaril MF 2136   Fin   8 3 0 5 3 36.5 9.5
22   Macodou NDiaye GMI 2352   Fin   8 3 0 5 3 26.5 6
23   David Riupassa  1999   Fin   8 3 0 5 3 25 6.5
24   Aleksej Domchev GMI 2306   Fin   8 2 1 5 2.5 34 9
25   Renaud Braye    Fin   8 2 1 5 2.5 23.5 4.5
26   Piet Sikma    Fin   8 2 0 6 2 31 5
27   Darya Tkachenko GMIF 2183   Fin   8 2 0 6 2 23.5 2.5
28   Herbert Tulleken    Fin   8 0 0 8 0 25 0
Marten WalingaJelleTaeke
Alexander GeorgievFrederik BosFoeke Tiemensma
Tsjerk WijbengaAuke ZijlstraJan
Kees TijssenHans JansenDicky van der Meer
Hein de VriesSjoerd CouperusFedde Wiersma
Liuwe WestraJeanBauke Dijkstra
Petra DuskovaAlexander Shvartsman
 Ronde 8 
 vr 01-03-2019  Marten Walinga  - Jelle Wiersma  0.5-0.5Partij
 Taeke Kooistra  - Alexander Georgiev (2426) 0-1Partij
 Frederik Bos (2102) - Jan van Dijk (2283) 1-0Partij
 Foeke Tiemensma (2196) - Kees Tijssen  1-0Partij
 Auke Zijlstra (2120) - Liuwe Westra  1-0Partij
 Tsjerk Wijbenga  - Fedde Wiersma  1-0Partij
 Sjoerd Couperus  - Hans Jansen (2308) 0-1Partij
 Alexander Shvartsman (2394) - Dicky van der Meer  0.5-0.5Partij
 Hein de Vries  - Patrick Casaril (2136) 1-0Partij
 Macodou NDiaye (2352) - Jean Marc Ndjofang (2314) 0-1Partij
 Bauke Dijkstra  - Petra Duskova (1981) 0.5-0.5Partij
 Aleksej Domchev (2306) - Renaud Braye  0-1Partij
 Darya Tkachenko (2183) - Piet Sikma  0-1Partij
 Herbert Tulleken  - David Riupassa (1999) 0-1Partij