HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Steenwijker damdag PODB 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Sjoerd Koopman CMF 1267   Fin   3 3 0 0 6 11 22
2   Jaap Knipper  1119   Fin   3 2 1 0 5 12 19
3   Erik Zomer  849   Fin   3 2 1 0 5 10 15
4   Ab Steenbergen  1032   Fin   3 2 1 0 5 9 13
  Jaap Akse  1034   Fin   3 2 1 0 5 9 13
6   Aize Plantinga  1076   Fin   3 2 1 0 5 7 11
7   Cor Westerveld  1179   Fin   3 2 0 1 4 10 10
  Boike Mathoera  963   Fin   3 2 0 1 4 10 10
9   Jan van Vliet  972   Fin   3 2 0 1 4 9 6
10   Jan van der Kolk  938   Fin   3 2 0 1 4 8 4
11   Henry Klaseboer  695   Fin   3 2 0 1 4 7 10
12   Jan van Buiten  1086   Fin   3 1 1 1 3 10 7
  Erik van Wendel  916   Fin   3 1 1 1 3 10 7
14   Ricardo Bona  1011   Fin   3 1 1 1 3 9 7
15   Berend Plijter  1070   Fin   3 1 1 1 3 9 5
16   Bé Hensen  851   Fin   3 1 1 1 3 9 3
17   Aart Robbertsen  846   Fin   3 1 1 1 3 8 5
18   Jeanet Stel  859   Fin   3 0 3 0 3 7 7
19   Ton Schockman  856   Fin   3 1 1 1 3 7 2
20   Harwin Reuvekamp  932   Fin   3 1 0 2 2 12 8
21   Stefan Tigelaar    Fin   3 0 2 1 2 10 6
22   Cees Bruijnes  827   Fin   3 1 0 2 2 9 2
23   Anton Visscher  822   Fin   3 1 0 2 2 9 0
24   Heddy Andringa  877   Fin   3 0 2 1 2 8 4
25   Klaas Wobben  784   Fin   3 1 0 2 2 8 0
26   Jarco Klaseboer    Fin   3 0 1 2 1 9 2
27   Klaas Mondria  848   Fin   3 0 1 2 1 8 1
28   Gepke Koopman    Fin   3 0 1 2 1 7 1
29   Leanne Klaseboer    Fin   3 0 0 3 0 10 0
30   Henk van der Pol  570   Fin   3 0 0 3 0 9 0
 Ronde 3 
 za 16-03-2019  Jan van Vliet (972) - Sjoerd Koopman (1267) 0-2
 Erik Zomer (849) - Jaap Akse (1034) 1-1
 Jaap Knipper (1119) - Ab Steenbergen (1032) 1-1
 Aize Plantinga (1076) - Cees Bruijnes (827) 2-0
 Erik van Wendel (916) - Henry Klaseboer (695) 0-2
 Ricardo Bona (1011) - Harwin Reuvekamp (932) 2-0
 Aart Robbertsen (846) - Jan van Buiten (1086) 1-1
 Anton Visscher (822) - Cor Westerveld (1179) 0-2
 Heddy Andringa (877) - Boike Mathoera (963) 0-2
 Bé Hensen (851) - Jeanet Stel (859) 1-1
 Stefan Tigelaar  - Jan van der Kolk (938) 0-2
 Leanne Klaseboer  - Ton Schockman (856) 0-2
 Berend Plijter (1070) - Jarco Klaseboer  2-0
 Klaas Mondria (848) - Gepke Koopman  1-1
 Klaas Wobben (784) - Henk van der Pol (570) 2-0