HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Steenwijker damdag PODB 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Sjoerd Koopman CMF 1267   Fin   5 5 0 0 10 27 54
2   Cor Westerveld  1179   Fin   5 4 0 1 8 24 34
3   Ab Steenbergen  1032   Fin   5 3 1 1 7 32 38
4   Boike Mathoera  963   Fin   5 3 1 1 7 30 41
5   Ricardo Bona  1011   Fin   5 3 1 1 7 29 38
6   Jaap Akse  1034   Fin   5 2 3 0 7 28 38
7   Erik van Wendel  916   Fin   5 3 1 1 7 23 30
8   Jaap Knipper  1119   Fin   5 2 2 1 6 33 36
9   Aize Plantinga  1076   Fin   5 2 2 1 6 29 25
10   Harwin Reuvekamp  932   Fin   5 3 0 2 6 24 24
11   Jan van Buiten  1086   Fin   5 2 2 1 6 24 23
12   Jan van Vliet  972   Fin   5 2 2 1 6 24 17
13   Berend Plijter  1070   Fin   5 2 2 1 6 22 21
14   Erik Zomer  849   Fin   5 2 1 2 5 33 31
15   Jan van der Kolk  938   Fin   5 2 1 2 5 29 18
16   Henry Klaseboer  695   Fin   5 2 1 2 5 27 23
17   Aart Robbertsen  846   Fin   5 2 1 2 5 26 16
18   Heddy Andringa  877   Fin   5 1 3 1 5 21 18
19   Klaas Mondria  848   Fin   5 2 1 2 5 18 11
20   Cees Bruijnes  827   Fin   5 2 0 3 4 25 14
21   Ton Schockman  856   Fin   5 1 2 2 4 24 12
22   Jeanet Stel  859   Fin   5 0 4 1 4 23 16
23   Stefan Tigelaar    Fin   5 1 2 2 4 20 12
24   Bé Hensen  851   Fin   5 1 1 3 3 27 8
25   Gepke Koopman    Fin   5 1 1 3 3 25 9
26   Anton Visscher  822   Fin   5 1 0 4 2 23 4
  Klaas Wobben  784   Fin   5 1 0 4 2 23 4
28   Henk van der Pol  570   Fin   5 1 0 4 2 18 4
29   Leanne Klaseboer    Fin   5 1 0 4 2 15 2
30   Jarco Klaseboer    Fin   5 0 1 4 1 24 5
 Ronde 5 
 za 16-03-2019  Ab Steenbergen (1032) - Sjoerd Koopman (1267) 0-2
 Jaap Knipper (1119) - Cor Westerveld (1179) 0-2
 Boike Mathoera (963) - Jaap Akse (1034) 1-1
 Erik van Wendel (916) - Erik Zomer (849) 2-0
 Aize Plantinga (1076) - Berend Plijter (1070) 1-1
 Ricardo Bona (1011) - Jan van der Kolk (938) 2-0
 Jan van Vliet (972) - Jan van Buiten (1086) 1-1
 Henry Klaseboer (695) - Heddy Andringa (877) 1-1
 Cees Bruijnes (827) - Harwin Reuvekamp (932) 0-2
 Aart Robbertsen (846) - Henk van der Pol (570) 2-0
 Bé Hensen (851) - Klaas Mondria (848) 0-2
 Ton Schockman (856) - Jeanet Stel (859) 1-1
 Gepke Koopman  - Anton Visscher (822) 2-0
 Klaas Wobben (784) - Stefan Tigelaar  0-2
 Leanne Klaseboer  - Jarco Klaseboer  2-0