HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Steenwijker damdag PODB 2019 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Sjoerd Koopman CMF 1267   Fin   6 5 1 0 11 41 73
2   Boike Mathoera  963   Fin   6 4 1 1 9 41 60
3   Cor Westerveld  1179   Fin   6 4 1 1 9 40 53
4   Ricardo Bona  1011   Fin   6 3 2 1 8 44 54
5   Jaap Akse  1034   Fin   6 2 4 0 8 43 55
6   Jan van Buiten  1086   Fin   6 3 2 1 8 35 43
7   Berend Plijter  1070   Fin   6 3 2 1 8 34 39
8   Ab Steenbergen  1032   Fin   6 3 1 2 7 47 49
9   Jaap Knipper  1119   Fin   6 2 3 1 7 43 47
10   Aize Plantinga  1076   Fin   6 2 3 1 7 42 40
11   Erik Zomer  849   Fin   6 3 1 2 7 40 44
12   Erik van Wendel  916   Fin   6 3 1 2 7 39 41
13   Jan van Vliet  972   Fin   6 2 3 1 7 38 32
14   Jan van der Kolk  938   Fin   6 3 1 2 7 37 29
15   Harwin Reuvekamp  932   Fin   6 3 0 3 6 39 32
16   Aart Robbertsen  846   Fin   6 2 2 2 6 39 30
17   Henry Klaseboer  695   Fin   6 2 2 2 6 37 33
18   Klaas Mondria  848   Fin   6 2 2 2 6 29 22
19   Cees Bruijnes  827   Fin   6 2 1 3 5 36 25
20   Gepke Koopman    Fin   6 2 1 3 5 33 22
21   Heddy Andringa  877   Fin   6 1 3 2 5 32 20
22   Jeanet Stel  859   Fin   6 0 5 1 5 29 22
23   Bé Hensen  851   Fin   6 1 2 3 4 35 12
24   Stefan Tigelaar    Fin   6 1 2 3 4 32 17
25   Ton Schockman  856   Fin   6 1 2 3 4 32 13
26   Klaas Wobben  784   Fin   6 2 0 4 4 30 10
27   Anton Visscher  822   Fin   6 2 0 4 4 30 8
28   Henk van der Pol  570   Fin   6 1 1 4 3 28 8
29   Leanne Klaseboer    Fin   6 1 0 5 2 23 2
30   Jarco Klaseboer    Fin   6 0 1 5 1 32 5
 Ronde 6 
 za 16-03-2019  Cor Westerveld (1179) - Sjoerd Koopman (1267) 1-1
 Berend Plijter (1070) - Ab Steenbergen (1032) 2-0
 Boike Mathoera (963) - Erik van Wendel (916) 2-0
 Jaap Akse (1034) - Ricardo Bona (1011) 1-1
 Klaas Mondria (848) - Jaap Knipper (1119) 1-1
 Jan van Vliet (972) - Aize Plantinga (1076) 1-1
 Harwin Reuvekamp (932) - Jan van Buiten (1086) 0-2
 Erik Zomer (849) - Stefan Tigelaar  2-0
 Jan van der Kolk (938) - Heddy Andringa (877) 2-0
 Aart Robbertsen (846) - Henry Klaseboer (695) 1-1
 Jeanet Stel (859) - Cees Bruijnes (827) 1-1
 Ton Schockman (856) - Gepke Koopman  0-2
 Henk van der Pol (570) - Bé Hensen (851) 1-1
 Anton Visscher (822) - Jarco Klaseboer  2-0
 Klaas Wobben (784) - Leanne Klaseboer  2-0