HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Kampioenschap van Rusland 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Men 
 Women 
 Andere
 jaren:
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Alexander Georgiev GMI 2424   Fin   9 3 6 0 12 87 95
2   Nicolay Germogenov MI 2308   Fin   9 4 4 1 12 85 93
3   Ivan Trofimov GMI 2328   Fin   9 2 7 0 11 89 96
4   Murodullo Amrillaev GMI 2321   Fin   9 2 7 0 11 88 96
5   Alexander Shvartsman GMI 2392   Fin   9 2 7 0 11 87 95
6   Nikolai Gulyaev MI 2303   Fin   9 2 7 0 11 85 91
7   Alexey Chizhov GMI 2400   Fin   9 2 7 0 11 82 90
  Alexander Verkhovykh MI 2224   Fin   9 2 7 0 11 82 87
9   Igor Pavlov MF 2141   Fin   9 3 5 1 11 80 88
10   Aisen Andreev MF 2199   Fin   9 4 3 2 11 79 85
11   Michael Galachov MI 2239   Fin   9 3 5 1 11 69 74
12   Evgeni Gurkov MF 2215   Fin   9 2 6 1 10 73 78
13   Daniil Ilin CMF 2143   Fin   9 1 7 1 9 84 91
14   Anton Permyakov MF 2207   Fin   9 3 3 3 9 76 84
15   Ilya Deriglazov  2030   Fin   9 2 5 2 9 74 82
16   Anatoli Tatarenko MF 2156   Fin   9 2 5 2 9 68 75
17   Georgii Agzhigitov    Fin   9 2 5 2 9 63 68
18   Evgenyi Kardashevsky  1932   Fin   9 2 4 3 8 77 85
  Aleksandr Surkov MF 2150   Fin   9 2 4 3 8 77 79
20   Arslan Akhmetzyanov  1989   Fin   9 2 4 3 8 75 77
21   Vitalii Zarovniaev    Fin   9 1 6 2 8 73 81
  Tamerlan Akhmerov CMF 2083   Fin   9 2 4 3 8 73 75
23   Aisen Egorov  2201   Fin   9 1 6 2 8 71 76
24   Alexander Ldokov MF 2127   Fin   9 3 2 4 8 69 71
25   Anton Greb    Fin   9 2 4 3 8 65 67
26   Gleb Antonov    Fin   9 2 4 3 8 63 65
27   Roman Ldokov  2098   Fin   9 2 3 4 7 73 75
28   Nikolay Grigoriev  2016   Fin   9 2 2 5 6 70 72
29   Vasiliy Markin  1936   Fin   9 1 3 5 5 71 73
30   Alexander Solomonov    Fin   9 1 0 8 2 61 66
Alexander GeorgievNicolay GermogenovIvan Trofimov
Murodullo AmrillaevAlexander ShvartsmanNikolai Gulyaev
Alexey ChizhovAlexander VerkhovykhIgor Pavlov
Aisen AndreevMichael GalachovEvgeni Gurkov
Daniil IlinAnton PermyakovIlya Deriglazov
Anatoli TatarenkoGeorgii AgzhigitovEvgenyi Kardashevsky
Aleksandr SurkovArslan Akhmetzyanov
 Ronde 9 
 wo 24-04-2019  Alexander Solomonov  - Alexander Ldokov (2127) 0-2Partij
 Roman Ldokov (2098) - Nikolay Grigoriev (2016) 1-1Partij
 Georgii Agzhigitov  - Vasiliy Markin (1936) 2-0Partij
 Vitalii Zarovniaev  - Anton Greb  1-1Partij
 Gleb Antonov  - Arslan Akhmetzyanov (1989) 1-1Partij
 Aleksandr Surkov (2150) - Aisen Egorov (2201) 1-1Partij
 Daniil Ilin (2143) - Anatoli Tatarenko (2156) 1-1Partij
 Evgeni Gurkov (2215) - Tamerlan Akhmerov (2083) 2-0Partij
 Evgenyi Kardashevsky (1932) - Michael Galachov (2239) 0-2Partij
 Aisen Andreev (2199) - Ilya Deriglazov (2030) 2-0Partij
 Anton Permyakov (2207) - Nicolay Germogenov (2308) 0-2Partij
 Nikolai Gulyaev (2303) - Alexander Verkhovykh (2224) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (2321) - Igor Pavlov (2141) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2328) - Alexander Shvartsman (2392) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2400) - Alexander Georgiev (2424) 1-1Partij