HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Europees Kampioenschap KNDB 2002

    
    Link   

  Finale

 Klassen: 
 Finale 
 
 Partijen
  Toernooizaal
 Alle uitslagen
 Andere
 jaren
Hall of fame
Ronde 1
Letland  Guntis Valneris  1 
Ukraine  Yuriy Lagoda  1 
Nederland  Jos Stokkel   1 
Ukraine  Igor Kirzner  1 
Rusland  Alexander Georgiev   2 
Tsjechie  Ivo Kristek  0 
Nederland  Auke Scholma   1 
Nederland  Martin Dolfing  1 
Rusland  Alexander Shvartsman   1 
Belgie  Marc De Meulenaere  1 
Nederland  Jeroen van den Akker   1 
Wit-Rusland  Sergei Nosevitch  1 
Wit-Rusland  Anatoli Gantvarg   2 
Polen  Ryszard Sawczyk  0 
Litouwen  Aleksej Domchev   1 
Rusland  Vladimir Milshin  1 
Nederland  Gérard Jansen   2 
Polen  Piotr Chmiel  0 
Litouwen  Egidijus Petryla   0 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin  2 
Nederland  Rob Clerc   2 
Deceased  Erlen Pomeranets  0 
Letland  Laimonis Zalitis   1 
Nederland  Ron Heusdens  1 
Rusland  Alexander Getmanski   1 
Letland  Konstantin Aleksejev  1 
Italie  Raoul Bubbi   0 
Frankrijk  Arnaud Cordier  2 
Letland  Raimonds Vipulis   1 
Letland  Roberts Misans  1 
Letland  Zoja Golubeva   1 
Litouwen  Edvard Buzinskij  1 
Ukraine  Yuriy Lagoda   1 
Letland  Guntis Valneris  1* 
Ukraine  Igor Kirzner   1* 
Nederland  Jos Stokkel  1 
Tsjechie  Ivo Kristek   0 
Rusland  Alexander Georgiev  2 
Nederland  Martin Dolfing   1 
Nederland  Auke Scholma  1* 
Belgie  Marc De Meulenaere   0 
Rusland  Alexander Shvartsman  2 
Wit-Rusland  Sergei Nosevitch   1 
Nederland  Jeroen van den Akker  1* 
Polen  Ryszard Sawczyk   1 
Wit-Rusland  Anatoli Gantvarg  1 
Rusland  Vladimir Milshin   1* 
Litouwen  Aleksej Domchev  1 
Polen  Piotr Chmiel   1 
Nederland  Gérard Jansen  1 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin   1 
Litouwen  Egidijus Petryla  1 
Deceased  Erlen Pomeranets   0 
Nederland  Rob Clerc  2 
Nederland  Ron Heusdens   2 
Letland  Laimonis Zalitis  0 
Letland  Konstantin Aleksejev   2 
Rusland  Alexander Getmanski  0 
Frankrijk  Arnaud Cordier   2 
Italie  Raoul Bubbi  0 
Letland  Roberts Misans   1* 
Letland  Raimonds Vipulis  1 
Litouwen  Edvard Buzinskij   2 
Letland  Zoja Golubeva  0 
Ronde 2
Letland  Guntis Valneris  1 
Ukraine  Igor Kirzner  1 
Rusland  Alexander Georgiev   1 
Nederland  Auke Scholma  1 
Rusland  Alexander Shvartsman   1 
Nederland  Jeroen van den Akker  1 
Wit-Rusland  Anatoli Gantvarg   2 
Rusland  Vladimir Milshin  0 
Nederland  Gérard Jansen   1 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin  1 
Nederland  Rob Clerc   1 
Nederland  Ron Heusdens  1 
Letland  Konstantin Aleksejev   1 
Frankrijk  Arnaud Cordier  1 
Letland  Roberts Misans   1 
Litouwen  Edvard Buzinskij  1 
Ukraine  Yuriy Lagoda   0 
Nederland  Jos Stokkel  2 
Tsjechie  Ivo Kristek   0 
Nederland  Martin Dolfing  2 
Belgie  Marc De Meulenaere   0 
Wit-Rusland  Sergei Nosevitch  2 
Polen  Ryszard Sawczyk   0 
Litouwen  Aleksej Domchev  2 
Polen  Piotr Chmiel   1 
Litouwen  Egidijus Petryla  1 
Deceased  Erlen Pomeranets   1 
Letland  Laimonis Zalitis  1 
Rusland  Alexander Getmanski   2 
Italie  Raoul Bubbi  0 
Letland  Raimonds Vipulis   0 
Letland  Zoja Golubeva  2 
Ukraine  Igor Kirzner   0 
Letland  Guntis Valneris  2 
Nederland  Auke Scholma   1* 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Nederland  Jeroen van den Akker   0 
Rusland  Alexander Shvartsman  2 
Rusland  Vladimir Milshin   1 
Wit-Rusland  Anatoli Gantvarg  1 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin   1 
Nederland  Gérard Jansen  1* 
Nederland  Ron Heusdens   1 
Nederland  Rob Clerc  1* 
Frankrijk  Arnaud Cordier   1* 
Letland  Konstantin Aleksejev  1 
Litouwen  Edvard Buzinskij   1* 
Letland  Roberts Misans  1 
Nederland  Jos Stokkel   2 
Ukraine  Yuriy Lagoda  0 
Nederland  Martin Dolfing   2 
Tsjechie  Ivo Kristek  0 
Wit-Rusland  Sergei Nosevitch   1 
Belgie  Marc De Meulenaere  1 
Litouwen  Aleksej Domchev   1 
Polen  Ryszard Sawczyk  1 
Litouwen  Egidijus Petryla   1 
Polen  Piotr Chmiel  1* 
Letland  Laimonis Zalitis   2 
Deceased  Erlen Pomeranets  0 
Italie  Raoul Bubbi   0 
Rusland  Alexander Getmanski  2 
Letland  Zoja Golubeva   1 
Letland  Raimonds Vipulis  1 
Ronde 3
Ukraine  Igor Kirzner  1 
Nederland  Martin Dolfing  1 
Rusland  Alexander Georgiev   2 
Nederland  Jos Stokkel  0 
Nederland  Jeroen van den Akker   1 
Litouwen  Aleksej Domchev  1 
Rusland  Vladimir Milshin   1 
Wit-Rusland  Sergei Nosevitch  1 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin   1 
Letland  Laimonis Zalitis  1 
Nederland  Ron Heusdens   1 
Polen  Piotr Chmiel  1 
Letland  Konstantin Aleksejev   0 
Letland  Zoja Golubeva  2 
Letland  Roberts Misans   1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
Nederland  Martin Dolfing   1 
Ukraine  Igor Kirzner  1* 
Nederland  Jos Stokkel   0 
Rusland  Alexander Georgiev  2 
Litouwen  Aleksej Domchev   1 
Nederland  Jeroen van den Akker  1* 
Wit-Rusland  Sergei Nosevitch   1 
Rusland  Vladimir Milshin  1* 
Letland  Laimonis Zalitis   1 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin  1* 
Polen  Piotr Chmiel   1 
Nederland  Ron Heusdens  1* 
Letland  Zoja Golubeva   1 
Letland  Konstantin Aleksejev  1 
Rusland  Alexander Getmanski   2 
Letland  Roberts Misans  0 
Ronde 4
Letland  Guntis Valneris  1 
Rusland  Alexander Getmanski  1 
Nederland  Auke Scholma   0 
Letland  Zoja Golubeva  2 
Rusland  Alexander Shvartsman   1 
Nederland  Ron Heusdens  1 
Wit-Rusland  Anatoli Gantvarg   1 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin  1 
Nederland  Gérard Jansen   1 
Rusland  Vladimir Milshin  1 
Nederland  Rob Clerc   1 
Nederland  Jeroen van den Akker  1 
Frankrijk  Arnaud Cordier   1 
Rusland  Alexander Georgiev  1* 
Litouwen  Edvard Buzinskij   1 
Ukraine  Igor Kirzner  1 
Rusland  Alexander Getmanski   1 
Letland  Guntis Valneris  1* 
Letland  Zoja Golubeva   0 
Nederland  Auke Scholma  2 
Nederland  Ron Heusdens   1 
Rusland  Alexander Shvartsman  1* 
Wit-Rusland  Evgeni Vatutin   0 
Wit-Rusland  Anatoli Gantvarg  2 
Rusland  Vladimir Milshin   1 
Nederland  Gérard Jansen  1* 
Nederland  Jeroen van den Akker   1 
Nederland  Rob Clerc  1* 
Rusland  Alexander Georgiev   1 
Frankrijk  Arnaud Cordier  1 
Ukraine  Igor Kirzner   1 
Litouwen  Edvard Buzinskij  1* 
Ronde 5
Wit-Rusland  Anatoli Gantvarg  2 
Nederland  Auke Scholma  0 
Rusland  Alexander Georgiev   1 
Litouwen  Edvard Buzinskij  1 
Rusland  Alexander Shvartsman   1 
Nederland  Rob Clerc  1 
Letland  Guntis Valneris   1 
Nederland  Gérard Jansen  1 
Nederland  Auke Scholma   0 
Wit-Rusland  Anatoli Gantvarg  2 
Litouwen  Edvard Buzinskij   0 
Rusland  Alexander Georgiev  2 
Nederland  Rob Clerc   1 
Rusland  Alexander Shvartsman  1* 
Nederland  Gérard Jansen   1 
Letland  Guntis Valneris  1* 
Ronde 6
Wit-Rusland  Anatoli Gantvarg  1 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Alexander Shvartsman   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Nederland  Auke Scholma   1 
Litouwen  Edvard Buzinskij  1 
Nederland  Rob Clerc   1 
Nederland  Gérard Jansen  1 
Rusland  Alexander Georgiev   1* 
Wit-Rusland  Anatoli Gantvarg  1 
Letland  Guntis Valneris   1 
Rusland  Alexander Shvartsman  1* 
Litouwen  Edvard Buzinskij   1* 
Nederland  Auke Scholma  1 
Nederland  Gérard Jansen   1* 
Nederland  Rob Clerc  1 
Ronde 7
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Alexander Shvartsman  1 
Litouwen  Edvard Buzinskij   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Nederland  Gérard Jansen   1 
Wit-Rusland  Anatoli Gantvarg  1 
Nederland  Auke Scholma   1 
Nederland  Rob Clerc  1 
Rusland  Alexander Shvartsman   1 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Letland  Guntis Valneris   1* 
Litouwen  Edvard Buzinskij  1 
Wit-Rusland  Anatoli Gantvarg   1 
Nederland  Gérard Jansen  1* 
Nederland  Rob Clerc   0 
Nederland  Auke Scholma  2 
Ronde 8
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Rusland  Alexander Shvartsman  1 
Letland  Guntis Valneris   0 
Nederland  Gérard Jansen  2 
Wit-Rusland  Anatoli Gantvarg   2 
Litouwen  Edvard Buzinskij  0 
Rusland  Alexander Shvartsman   1* 
Rusland  Alexander Georgiev  1 
Nederland  Gérard Jansen   1 
Letland  Guntis Valneris  1 
Litouwen  Edvard Buzinskij   0 
Wit-Rusland  Anatoli Gantvarg  2