HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Thailand Open 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Wei Zhou GMI 2221   Fin   2 2 0 0 4 4 8
2   Macodou N`Diaye GMI 2352   Fin   2 2 0 0 4 3 6
  Bas Baksoellah  1944   Fin   2 2 0 0 4 3 6
  Kees Thijssen GMI 2348   Fin   2 2 0 0 4 3 6
5   Andrei Gaidukov    Fin   2 2 0 0 4 2 4
  Melvin Dahl  1939   Fin   2 2 0 0 4 2 4
7   Ton Bollebakker CMF 2121   Fin   2 1 1 0 3 5 7
8   Roy Coster  2013   Fin   2 1 1 0 3 4 6
9   Harold Jagram  1959   Fin   2 1 1 0 3 4 5
  Vladimir Murashev  1990   Fin   2 1 1 0 3 4 5
  Ashok Bhajan  2028   Fin   2 1 1 0 3 4 5
  Cock van Wijk CMF 2093   Fin   2 1 1 0 3 4 5
  Moenna Banarsi  1930   Fin   2 1 1 0 3 4 5
  Roep Bhawanibhiek MF 2104   Fin   2 1 1 0 3 4 5
  Kitirojpun Yossaphat    Fin   2 1 1 0 3 4 5
  Mikhail Goriunov    Fin   2 1 1 0 3 4 5
  Damrong You Bang Sai  1964   Fin   2 1 1 0 3 4 5
  Paul van der Lem  2059   Fin   2 1 1 0 3 4 5
  Erik Maijenburg  2042   Fin   2 1 1 0 3 4 5
20   Marut Banchuen  2016   Fin   2 1 1 0 3 2 3
21   Ton van der Ploeg  1945   Fin   2 1 0 1 2 6 4
  Lennart Bolks  1897   Fin   2 1 0 1 2 6 4
  Panithi Seksonwiriya  2058   Fin   2 1 0 1 2 6 4
24   Julia Makarenkova MIF 2147   Fin   2 0 2 0 2 5 5
25   Michiel Luiten  1944   Fin   2 1 0 1 2 5 2
26   Nona Savina MIF 2084   Fin   2 0 2 0 2 4 4
  Evgeniya Loktionova    Fin   2 0 2 0 2 4 4
28   Jatupon Nuanngam  1924   Fin   2 1 0 1 2 4 0
  Wim Vlooswijk  2031   Fin   2 1 0 1 2 4 0
  Peter Blok  1948   Fin   2 1 0 1 2 4 0
31   Henk van der Heijden  1900   Fin   2 0 2 0 2 3 3
32   Ramon Ramkisoen  1902   Fin   2 1 0 1 2 3 0
  Eksithichai Sasawat    Fin   2 1 0 1 2 3 0
34   Anzhelina Diachkovskaia  1890   Fin   2 0 2 0 2 2 2
35   Gerrit Wassink MF 2190   Fin   2 1 0 1 2 2 0
  Roy Verveer  1900   Fin   2 1 0 1 2 2 0
  Boonman Suraphat    Fin   2 1 0 1 2 2 0
38   Hiroshi Kawaguchi  1856   Fin   2 0 1 1 1 6 3
39   Willem Bor    Fin   2 0 1 1 1 6 2
40   Assadayuth Rodnongheaw    Fin   2 0 1 1 1 5 2
  Anne Veenstra  1881   Fin   2 0 1 1 1 5 2
42   Hans Loots  1889   Fin   2 0 1 1 1 5 1
  Guus Gase  1900   Fin   2 0 1 1 1 5 1
44   Amoni Afonsoewa  2073   Fin   2 0 1 1 1 4 1
  Alexander Yurgenson  1955   Fin   2 0 1 1 1 4 1
  Johan Alidarso  1900   Fin   2 0 1 1 1 4 1
  Ype Feenstra  1830   Fin   2 0 1 1 1 4 1
  Nerin Bisseswar  1816   Fin   2 0 1 1 1 4 1
  Upiri Nattawut  1982   Fin   2 0 1 1 1 4 1
  Dmitri Abramov    Fin   2 0 1 1 1 4 1
  Jan Ongolesono  2023   Fin   2 0 1 1 1 4 1
  Suphit Dabos    Fin   2 0 1 1 1 4 1
53   Prem Goelab    Fin   2 0 1 1 1 3 1
54   Pattamaporn Bunyavorakun    Fin   2 0 0 2 0 6 0
  Frans Elzenga  1935   Fin   2 0 0 2 0 6 0
56   Dummy    Fin   2 0 0 2 0 4 0
  Nattapon Yodchomyan    Fin   2 0 0 2 0 4 0
  Sasin Sae-Tia    Fin   2 0 0 2 0 4 0
 Ronde 2 
 zo 02-06-2019  Wim Vlooswijk (2031) - Macodou N`Diaye (2352) 0-2Partij
 Lennart Bolks (1897) - Kees Thijssen (2348) 0-2Partij
 Panithi Seksonwiriya (2058) - Wei Zhou (2221) 0-2Partij
 Ashok Bhajan (2028) - Ton Bollebakker (2121) 1-1Partij
 Erik Maijenburg (2042) - Paul van der Lem (2059) 1-1Partij
 Ton van der Ploeg (1945) - Andrei Gaidukov  0-2Partij
 Bas Baksoellah (1944) - Jatupon Nuanngam (1924) 2-0Partij
 Michiel Luiten (1944) - Melvin Dahl (1939) 0-2Partij
 Moenna Banarsi (1930) - Kitirojpun Yossaphat  1-1Partij
 Roy Coster (2013) - Ramon Ramkisoen (1902) 2-0Partij
 Nona Savina (2084) - Julia Makarenkova (2147) 1-1Partij
 Johan Alidarso (1900) - Damrong You Bang Sai (1964) 0-2Partij
 Roep Bhawanibhiek (2104) - Jan Ongolesono (2023) 2-0Partij
 Hiroshi Kawaguchi (1856) - Cock van Wijk (2093) 0-2Partij
 Marut Banchuen (2016) - Dmitri Abramov  2-0Partij
 Harold Jagram (1959) - Anne Veenstra (1881) 2-0Partij
 Evgeniya Loktionova  - Henk van der Heijden (1900) 1-1Partij
 Mikhail Goriunov  - Assadayuth Rodnongheaw  2-0Partij
 Anzhelina Diachkovskaia (1890) - Willem Bor  1-1Partij
 Sasin Sae-Tia  - Gerrit Wassink (2190) 0-2Partij
 Upiri Nattawut (1982) - Alexander Yurgenson (1955) 1-1Partij
 Eksithichai Sasawat  - Frans Elzenga (1935) 2-0Partij
 Pattamaporn Bunyavorakun  - Roy Verveer (1900) 0-2Partij
 Hans Loots (1889) - Guus Gase (1900) 1-1Partij
 Ype Feenstra (1830) - Nerin Bisseswar (1816) 1-1Partij
 Nattapon Yodchomyan  - Boonman Suraphat  0-2Partij
 Amoni Afonsoewa (2073) - Prem Goelab  1-1Partij
 Suphit Dabos  - Vladimir Murashev (1990) 0-2