HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Thailand Open 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Wei Zhou GMI 2221   Fin   3 3 0 0 6 11 22
2   Andrei Gaidukov    Fin   3 3 0 0 6 7 14
3   Macodou NDiaye GMI 2352   Fin   3 2 1 0 5 11 17
4   Paul van der Lem  2059   Fin   3 2 1 0 5 10 16
5   Kees Thijssen GMI 2348   Fin   3 2 1 0 5 10 15
6   Roy Coster  2013   Fin   3 2 1 0 5 8 13
7   Cock van Wijk CMF 2093   Fin   3 2 1 0 5 8 12
8   Marut Banchuen  2016   Fin   3 2 1 0 5 6 11
9   Bas Baksoellah  1944   Fin   3 2 0 1 4 13 14
10   Erik Maijenburg  2042   Fin   3 1 2 0 4 12 15
11   Mikhail Goriunov    Fin   3 1 2 0 4 11 13
12   Lennart Bolks  1897   Fin   3 2 0 1 4 11 12
13   Melvin Dahl  1939   Fin   3 2 0 1 4 11 10
14   Moenna Banarsi  1930   Fin   3 1 2 0 4 10 13
15   Panithi Seksonwiriya  2058   Fin   3 2 0 1 4 10 8
16   Ton Bollebakker CMF 2121   Fin   3 1 2 0 4 9 11
17   Roep Bhawanibhiek MF 2104   Fin   3 1 2 0 4 9 10
  Vladimir Murashev  1990   Fin   3 1 2 0 4 9 10
19   Nona Savina MIF 2084   Fin   3 1 2 0 4 8 10
20   Anzhelina Diachkovskaia  1890   Fin   3 1 2 0 4 7 9
21   Jatupon Nuanngam  1924   Fin   3 2 0 1 4 7 6
  Gerrit Wassink MF 2190   Fin   3 2 0 1 4 7 6
23   Yuliia Makarenkova MIF 2147   Fin   3 0 3 0 3 12 12
24   Kitirojpun Yossaphat    Fin   3 1 1 1 3 12 10
25   Ton van der Ploeg  1945   Fin   3 1 1 1 3 11 7
26   Harold Jagram  1959   Fin   3 1 1 1 3 10 7
27   Willem Bor    Fin   3 1 1 1 3 10 6
  Ashok Bhajan  2028   Fin   3 1 1 1 3 10 6
29   Evgeniya Loktionova    Fin   3 0 3 0 3 9 9
30   Ype Feenstra  1830   Fin   3 1 1 1 3 9 5
  Damrong You Bang Sai  1964   Fin   3 1 1 1 3 9 5
  Wim Vlooswijk  2031   Fin   3 1 1 1 3 9 5
33   Peter Blok  1948   Fin   3 1 1 1 3 9 3
34   Nerin Bisseswar  1816   Fin   3 1 1 1 3 8 5
  Michiel Luiten  1944   Fin   3 1 1 1 3 8 5
36   Guus Gase  1900   Fin   3 1 1 1 3 6 3
  Amoni Afonsoewa  2073   Fin   3 1 1 1 3 6 3
38   Upiri Nattawut  1982   Fin   3 1 1 1 3 5 3
39   Eksithichai Sasawat    Fin   3 1 0 2 2 10 4
  Boonman Suraphat    Fin   3 1 0 2 2 10 4
41   Assadayuth Rodnongheaw    Fin   3 0 2 1 2 9 5
  Henk van der Heijden  1900   Fin   3 0 2 1 2 9 5
43   Ramon Ramkisoen  1902   Fin   3 1 0 2 2 9 0
44   Dmitri Abramov    Fin   3 0 2 1 2 8 3
45   Anne Veenstra  1881   Fin   3 0 2 1 2 7 4
46   Roy Verveer  1900   Fin   3 1 0 2 2 7 0
47   Frans Elzenga  1935   Fin   3 1 0 2 2 6 0
  Nattapon Yodchomyan    Fin   3 1 0 2 2 6 0
49   Hiroshi Kawaguchi  1856   Fin   3 0 1 2 1 13 5
50   Hans Loots  1889   Fin   3 0 1 2 1 12 3
51   Prem Goelab    Fin   3 0 1 2 1 9 3
  Alexander Yurgenson  1955   Fin   3 0 1 2 1 9 3
53   Sasin Sae-Tia    Fin   3 0 1 2 1 9 2
  Jan Ongolesono  2023   Fin   3 0 1 2 1 9 2
55   Suphit Dabos    Fin   3 0 1 2 1 8 1
56   Johan Alidarso  1900   Fin   3 0 1 2 1 7 1
57   Pattamaporn Bunyavorakun    Fin   3 0 0 3 0 10 0
58   Dummy    Fin   3 0 0 3 0 7 0
 Ronde 3 
 zo 02-06-2019  Macodou NDiaye (2352) - Kees Thijssen (2348) 1-1Partij
 Wei Zhou (2221) - Bas Baksoellah (1944) 2-0Partij
 Melvin Dahl (1939) - Andrei Gaidukov  0-2Partij
 Ton Bollebakker (2121) - Roep Bhawanibhiek (2104) 1-1Partij
 Damrong You Bang Sai (1964) - Roy Coster (2013) 0-2Partij
 Cock van Wijk (2093) - Harold Jagram (1959) 2-0Partij
 Paul van der Lem (2059) - Ashok Bhajan (2028) 2-0Partij
 Mikhail Goriunov  - Erik Maijenburg (2042) 1-1Partij
 Kitirojpun Yossaphat  - Marut Banchuen (2016) 0-2Partij
 Vladimir Murashev (1990) - Moenna Banarsi (1930) 1-1Partij
 Gerrit Wassink (2190) - Eksithichai Sasawat  2-0Partij
 Yuliia Makarenkova (2147) - Ton van der Ploeg (1945) 1-1Partij
 Boonman Suraphat  - Nona Savina (2084) 0-2Partij
 Henk van der Heijden (1900) - Panithi Seksonwiriya (2058) 0-2Partij
 Michiel Luiten (1944) - Wim Vlooswijk (2031) 1-1Partij
 Peter Blok (1948) - Evgeniya Loktionova  1-1Partij
 Roy Verveer (1900) - Lennart Bolks (1897) 0-2Partij
 Ramon Ramkisoen (1902) - Anzhelina Diachkovskaia (1890) 0-2Partij
 Jatupon Nuanngam (1924) - Hans Loots (1889) 2-0Partij
 Jan Ongolesono (2023) - Upiri Nattawut (1982) 0-2Partij
 Dmitri Abramov  - Anne Veenstra (1881) 1-1Partij
 Alexander Yurgenson (1955) - Amoni Afonsoewa (2073) 0-2Partij
 Willem Bor  - Suphit Dabos  2-0Partij
 Nerin Bisseswar (1816) - Johan Alidarso (1900) 2-0Partij
 Guus Gase (1900) - Prem Goelab  2-0Partij
 Ype Feenstra (1830) - Hiroshi Kawaguchi (1856) 2-0Partij
 Assadayuth Rodnongheaw  - Sasin Sae-Tia  1-1Partij
 Frans Elzenga (1935) - Pattamaporn Bunyavorakun  2-0Partij