HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Thailand Open 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Wei Zhou GMI 2221   Fin   4 3 1 0 7 22 37
2   Macodou NDiaye GMI 2352   Fin   4 3 1 0 7 20 33
3   Kees Thijssen GMI 2348   Fin   4 3 1 0 7 18 29
4   Andrei Gaidukov    Fin   4 3 1 0 7 16 25
5   Bas Baksoellah  1944   Fin   4 3 0 1 6 20 26
6   Roy Coster  2013   Fin   4 2 2 0 6 18 25
  Cock van Wijk CMF 2093   Fin   4 2 2 0 6 18 25
8   Erik Maijenburg  2042   Fin   4 1 3 0 5 20 25
9   Paul van der Lem  2059   Fin   4 2 1 1 5 20 21
10   Ton Bollebakker CMF 2121   Fin   4 1 3 0 5 19 23
11   Lennart Bolks  1897   Fin   4 2 1 1 5 19 19
12   Nona Savina MIF 2084   Fin   4 1 3 0 5 18 22
  Moenna Banarsi  1930   Fin   4 1 3 0 5 18 22
14   Roep Bhawanibhiek MF 2104   Fin   4 1 3 0 5 18 21
15   Mikhail Goriunov    Fin   4 1 3 0 5 18 20
16   Panithi Seksonwiriya  2058   Fin   4 2 1 1 5 18 17
17   Yuliia Makarenkova MIF 2147   Fin   4 1 3 0 5 17 20
18   Vladimir Murashev  1990   Fin   4 1 3 0 5 17 19
19   Marut Banchuen  2016   Fin   4 2 1 1 5 17 17
20   Willem Bor    Fin   4 2 1 1 5 17 15
21   Gerrit Wassink MF 2190   Fin   4 2 1 1 5 16 17
22   Jatupon Nuanngam  1924   Fin   4 2 1 1 5 16 15
23   Anzhelina Diachkovskaia  1890   Fin   4 1 3 0 5 15 18
24   Ashok Bhajan  2028   Fin   4 2 1 1 5 14 13
25   Amoni Afonsoewa  2073   Fin   4 2 1 1 5 12 11
26   Melvin Dahl  1939   Fin   4 2 0 2 4 19 12
27   Kitirojpun Yossaphat    Fin   4 1 2 1 4 18 17
28   Harold Jagram  1959   Fin   4 1 2 1 4 17 14
29   Boonman Suraphat    Fin   4 2 0 2 4 16 12
30   Evgeniya Loktionova    Fin   4 0 4 0 4 15 15
31   Eksithichai Sasawat    Fin   4 2 0 2 4 15 10
  Damrong You Bang Sai  1964   Fin   4 1 2 1 4 15 10
33   Peter Blok  1948   Fin   4 1 2 1 4 15 8
34   Guus Gase  1900   Fin   4 1 2 1 4 14 11
35   Nerin Bisseswar  1816   Fin   4 1 2 1 4 13 9
36   Upiri Nattawut  1982   Fin   4 1 2 1 4 12 11
37   Nattapon Yodchomyan    Fin   4 2 0 2 4 11 4
38   Ton van der Ploeg  1945   Fin   4 1 1 2 3 19 9
39   Ype Feenstra  1830   Fin   4 1 1 2 3 17 10
40   Wim Vlooswijk  2031   Fin   4 1 1 2 3 17 7
41   Michiel Luiten  1944   Fin   4 1 1 2 3 15 9
42   Hiroshi Kawaguchi  1856   Fin   4 1 1 2 3 15 7
43   Dmitri Abramov    Fin   4 0 3 1 3 14 9
44   Ramon Ramkisoen  1902   Fin   4 1 1 2 3 14 3
45   Prem Goelab    Fin   4 1 1 2 3 13 7
  Frans Elzenga  1935   Fin   4 1 1 2 3 13 7
47   Jan Ongolesono  2023   Fin   4 1 1 2 3 13 5
48   Anne Veenstra  1881   Fin   4 0 3 1 3 12 8
49   Assadayuth Rodnongheaw    Fin   4 0 2 2 2 16 7
  Henk van der Heijden  1900   Fin   4 0 2 2 2 16 7
51   Roy Verveer  1900   Fin   4 1 0 3 2 14 4
52   Suphit Dabos    Fin   4 0 2 2 2 13 3
53   Sasin Sae-Tia    Fin   4 0 2 2 2 12 4
54   Pattamaporn Bunyavorakun    Fin   4 1 0 3 2 12 0
55   Hans Loots  1889   Fin   4 0 1 3 1 19 4
56   Alexander Yurgenson  1955   Fin   4 0 1 3 1 17 4
57   Johan Alidarso  1900   Fin   4 0 1 3 1 13 2
58   Dummy    Fin   4 0 0 4 0 13 0
 Ronde 4 
 ma 03-06-2019  Andrei Gaidukov  - Wei Zhou (2221) 1-1Partij
 Paul van der Lem (2059) - Macodou NDiaye (2352) 0-2Partij
 Kees Thijssen (2348) - Marut Banchuen (2016) 2-0Partij
 Roy Coster (2013) - Cock van Wijk (2093) 1-1Partij
 Ton Bollebakker (2121) - Gerrit Wassink (2190) 1-1Partij
 Roep Bhawanibhiek (2104) - Nona Savina (2084) 1-1Partij
 Panithi Seksonwiriya (2058) - Jatupon Nuanngam (1924) 1-1Partij
 Erik Maijenburg (2042) - Moenna Banarsi (1930) 1-1Partij
 Lennart Bolks (1897) - Vladimir Murashev (1990) 1-1Partij
 Bas Baksoellah (1944) - Melvin Dahl (1939) 2-0Partij
 Anzhelina Diachkovskaia (1890) - Mikhail Goriunov  1-1Partij
 Yuliia Makarenkova (2147) - Michiel Luiten (1944) 2-0Partij
 Peter Blok (1948) - Damrong You Bang Sai (1964) 1-1Partij
 Wim Vlooswijk (2031) - Amoni Afonsoewa (2073) 0-2Partij
 Ton van der Ploeg (1945) - Ashok Bhajan (2028) 0-2Partij
 Upiri Nattawut (1982) - Harold Jagram (1959) 1-1Partij
 Willem Bor  - Ype Feenstra (1830) 2-0Partij
 Kitirojpun Yossaphat  - Guus Gase (1900) 1-1Partij
 Evgeniya Loktionova  - Nerin Bisseswar (1816) 1-1Partij
 Dmitri Abramov  - Frans Elzenga (1935) 1-1Partij
 Boonman Suraphat  - Henk van der Heijden (1900) 2-0Partij
 Nattapon Yodchomyan  - Roy Verveer (1900) 2-0Partij
 Anne Veenstra (1881) - Ramon Ramkisoen (1902) 1-1Partij
 Eksithichai Sasawat  - Assadayuth Rodnongheaw  2-0Partij
 Alexander Yurgenson (1955) - Jan Ongolesono (2023) 0-2Partij
 Johan Alidarso (1900) - Hiroshi Kawaguchi (1856) 0-2Partij
 Prem Goelab  - Hans Loots (1889) 2-0Partij
 Sasin Sae-Tia  - Suphit Dabos  1-1Partij