HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Thailand Open 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Macodou NDiaye GMI 2352   Fin   5 3 2 0 8 32 48
  Wei Zhou GMI 2221   Fin   5 3 2 0 8 32 48
3   Roy Coster  2013   Fin   5 3 2 0 8 30 46
4   Cock van Wijk CMF 2093   Fin   5 3 2 0 8 28 41
5   Andrei Gaidukov    Fin   5 3 2 0 8 28 40
6   Kees Thijssen GMI 2348   Fin   5 3 2 0 8 27 38
7   Willem Bor    Fin   5 3 1 1 7 29 35
8   Roep Bhawanibhiek MF 2104   Fin   5 2 3 0 7 27 37
9   Mikhail Goriunov    Fin   5 2 3 0 7 27 34
10   Anzhelina Diachkovskaia  1890   Fin   5 2 3 0 7 24 32
11   Ashok Bhajan  2028   Fin   5 3 1 1 7 24 31
12   Gerrit Wassink MF 2190   Fin   5 3 1 1 7 22 29
13   Paul van der Lem  2059   Fin   5 2 2 1 6 31 35
14   Bas Baksoellah  1944   Fin   5 3 0 2 6 31 30
15   Nona Savina MIF 2084   Fin   5 1 4 0 6 29 34
16   Panithi Seksonwiriya  2058   Fin   5 2 2 1 6 29 30
17   Yuliia Makarenkova MIF 2147   Fin   5 1 4 0 6 28 31
18   Vladimir Murashev  1990   Fin   5 1 4 0 6 27 31
19   Jatupon Nuanngam  1924   Fin   5 2 2 1 6 25 26
20   Damrong You Bang Sai  1964   Fin   5 2 2 1 6 23 22
21   Nerin Bisseswar  1816   Fin   5 2 2 1 6 22 24
22   Upiri Nattawut  1982   Fin   5 2 2 1 6 20 25
23   Nattapon Yodchomyan    Fin   5 3 0 2 6 18 14
24   Ton Bollebakker CMF 2121   Fin   5 1 3 1 5 33 31
25   Lennart Bolks  1897   Fin   5 2 1 2 5 33 28
26   Erik Maijenburg  2042   Fin   5 1 3 1 5 30 28
27   Moenna Banarsi  1930   Fin   5 1 3 1 5 28 27
28   Ton van der Ploeg  1945   Fin   5 2 1 2 5 28 20
29   Boonman Suraphat    Fin   5 2 1 2 5 27 25
30   Marut Banchuen  2016   Fin   5 2 1 2 5 27 20
31   Ype Feenstra  1830   Fin   5 2 1 2 5 26 20
32   Evgeniya Loktionova    Fin   5 0 5 0 5 25 25
33   Melvin Dahl  1939   Fin   5 2 1 2 5 25 17
34   Jan Ongolesono  2023   Fin   5 2 1 2 5 23 16
35   Eksithichai Sasawat    Fin   5 2 1 2 5 22 15
36   Amoni Afonsoewa  2073   Fin   5 2 1 2 5 21 15
37   Harold Jagram  1959   Fin   5 1 2 2 4 31 20
38   Kitirojpun Yossaphat    Fin   5 1 2 2 4 26 21
39   Hiroshi Kawaguchi  1856   Fin   5 1 2 2 4 25 15
40   Peter Blok  1948   Fin   5 1 2 2 4 25 11
41   Ramon Ramkisoen  1902   Fin   5 1 2 2 4 23 8
42   Henk van der Heijden  1900   Fin   5 1 2 2 4 22 13
43   Dmitri Abramov    Fin   5 0 4 1 4 21 16
44   Anne Veenstra  1881   Fin   5 0 4 1 4 20 16
45   Guus Gase  1900   Fin   5 1 2 2 4 20 11
46   Suphit Dabos    Fin   5 1 2 2 4 20 9
47   Roy Verveer  1900   Fin   5 2 0 3 4 20 8
48   Alexander Yurgenson  1955   Fin   5 1 1 3 3 24 8
49   Wim Vlooswijk  2031   Fin   5 1 1 3 3 24 7
50   Michiel Luiten  1944   Fin   5 1 1 3 3 22 9
51   Frans Elzenga  1935   Fin   5 1 1 3 3 21 8
52   Johan Alidarso  1900   Fin   5 1 1 3 3 20 4
53   Prem Goelab    Fin   5 1 1 3 3 18 7
54   Assadayuth Rodnongheaw    Fin   5 0 2 3 2 25 9
55   Sasin Sae-Tia    Fin   5 0 2 3 2 20 6
56   Pattamaporn Bunyavorakun    Fin   5 1 0 4 2 19 0
57   Hans Loots  1889   Fin   5 0 1 4 1 24 4
58   Dummy    Fin   5 0 0 5 0 19 0
 Ronde 5 
 wo 05-06-2019  Andrei Gaidukov  - Macodou NDiaye (2352) 1-1Partij
 Wei Zhou (2221) - Kees Thijssen (2348) 1-1Partij
 Bas Baksoellah (1944) - Roy Coster (2013) 0-2Partij
 Cock van Wijk (2093) - Lennart Bolks (1897) 2-0Partij
 Gerrit Wassink (2190) - Erik Maijenburg (2042) 2-0Partij
 Vladimir Murashev (1990) - Yuliia Makarenkova (2147) 1-1Partij
 Mikhail Goriunov  - Ton Bollebakker (2121) 2-0Partij
 Amoni Afonsoewa (2073) - Roep Bhawanibhiek (2104) 0-2Partij
 Nona Savina (2084) - Jatupon Nuanngam (1924) 1-1Partij
 Panithi Seksonwiriya (2058) - Paul van der Lem (2059) 1-1Partij
 Marut Banchuen (2016) - Ashok Bhajan (2028) 0-2Partij
 Moenna Banarsi (1930) - Willem Bor  0-2Partij
 Harold Jagram (1959) - Anzhelina Diachkovskaia (1890) 0-2Partij
 Damrong You Bang Sai (1964) - Guus Gase (1900) 2-0Partij
 Upiri Nattawut (1982) - Peter Blok (1948) 2-0Partij
 Melvin Dahl (1939) - Eksithichai Sasawat  1-1Partij
 Nerin Bisseswar (1816) - Kitirojpun Yossaphat  2-0Partij
 Evgeniya Loktionova  - Boonman Suraphat  1-1Partij
 Wim Vlooswijk (2031) - Nattapon Yodchomyan  0-2Partij
 Jan Ongolesono (2023) - Frans Elzenga (1935) 2-0Partij
 Ramon Ramkisoen (1902) - Dmitri Abramov  1-1Partij
 Prem Goelab  - Ton van der Ploeg (1945) 0-2Partij
 Hiroshi Kawaguchi (1856) - Anne Veenstra (1881) 1-1Partij
 Henk van der Heijden (1900) - Pattamaporn Bunyavorakun  2-0Partij
 Roy Verveer (1900) - Sasin Sae-Tia  2-0Partij
 Suphit Dabos  - Assadayuth Rodnongheaw  2-0Partij
 Hans Loots (1889) - Alexander Yurgenson (1955) 0-2Partij
 Michiel Luiten (1944) - Ype Feenstra (1830) 0-2R