HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Thailand Open 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Macodou NDiaye GMI 2352   Fin   6 4 2 0 10 45 72
2   Wei Zhou GMI 2221   Fin   6 3 3 0 9 44 61
3   Kees Thijssen GMI 2348   Fin   6 3 3 0 9 44 60
4   Cock van Wijk CMF 2093   Fin   6 3 3 0 9 43 61
5   Roep Bhawanibhiek MF 2104   Fin   6 3 3 0 9 42 62
6   Andrei Gaidukov    Fin   6 3 3 0 9 42 56
7   Ashok Bhajan  2028   Fin   6 4 1 1 9 39 57
8   Roy Coster  2013   Fin   6 3 2 1 8 45 54
9   Mikhail Goriunov    Fin   6 2 4 0 8 39 48
10   Vladimir Murashev  1990   Fin   6 2 4 0 8 37 47
11   Gerrit Wassink MF 2190   Fin   6 3 2 1 8 36 45
12   Damrong You Bang Sai  1964   Fin   6 3 2 1 8 34 42
13   Paul van der Lem  2059   Fin   6 2 3 1 7 45 50
14   Ton Bollebakker CMF 2121   Fin   6 2 3 1 7 45 48
15   Nona Savina MIF 2084   Fin   6 1 5 0 7 41 46
16   Willem Bor    Fin   6 3 1 2 7 41 37
17   Panithi Seksonwiriya  2058   Fin   6 2 3 1 7 40 41
18   Yuliia Makarenkova MIF 2147   Fin   6 1 5 0 7 39 42
19   Marut Banchuen  2016   Fin   6 3 1 2 7 39 36
20   Anzhelina Diachkovskaia  1890   Fin   6 2 3 1 7 37 39
21   Jatupon Nuanngam  1924   Fin   6 2 3 1 7 35 38
22   Amoni Afonsoewa  2073   Fin   6 3 1 2 7 35 35
23   Nerin Bisseswar  1816   Fin   6 2 3 1 7 34 39
24   Upiri Nattawut  1982   Fin   6 2 3 1 7 33 38
25   Lennart Bolks  1897   Fin   6 2 2 2 6 44 38
26   Erik Maijenburg  2042   Fin   6 1 4 1 6 42 41
27   Bas Baksoellah  1944   Fin   6 3 0 3 6 42 34
28   Harold Jagram  1959   Fin   6 2 2 2 6 40 33
29   Ton van der Ploeg  1945   Fin   6 2 2 2 6 40 31
30   Ype Feenstra  1830   Fin   6 2 2 2 6 36 31
31   Hiroshi Kawaguchi  1856   Fin   6 2 2 2 6 36 30
32   Jan Ongolesono  2023   Fin   6 2 2 2 6 35 27
33   Evgeniya Loktionova    Fin   6 0 6 0 6 34 34
34   Eksithichai Sasawat    Fin   6 2 2 2 6 31 21
35   Nattapon Yodchomyan    Fin   6 3 0 3 6 29 18
36   Moenna Banarsi  1930   Fin   6 1 3 2 5 40 33
37   Boonman Suraphat    Fin   6 2 1 3 5 38 28
38   Kitirojpun Yossaphat    Fin   6 1 3 2 5 36 29
39   Alexander Yurgenson  1955   Fin   6 2 1 3 5 36 21
40   Melvin Dahl  1939   Fin   6 2 1 3 5 34 18
41   Anne Veenstra  1881   Fin   6 0 5 1 5 32 26
42   Guus Gase  1900   Fin   6 1 3 2 5 32 23
43   Dmitri Abramov    Fin   6 0 5 1 5 31 24
44   Henk van der Heijden  1900   Fin   6 1 3 2 5 31 22
45   Wim Vlooswijk  2031   Fin   6 2 1 3 5 31 13
46   Ramon Ramkisoen  1902   Fin   6 1 3 2 5 30 15
47   Johan Alidarso  1900   Fin   6 2 1 3 5 28 10
48   Prem Goelab    Fin   6 2 1 3 5 27 19
49   Peter Blok  1948   Fin   6 1 2 3 4 36 14
50   Suphit Dabos    Fin   6 1 2 3 4 31 12
51   Roy Verveer  1900   Fin   6 2 0 4 4 29 12
52   Michiel Luiten  1944   Fin   6 1 1 4 3 33 15
53   Hans Loots  1889   Fin   6 1 1 4 3 31 5
54   Frans Elzenga  1935   Fin   6 1 1 4 3 30 11
55   Sasin Sae-Tia    Fin   6 0 3 3 3 26 9
56   Pattamaporn Bunyavorakun    Fin   6 1 1 4 3 24 3
57   Assadayuth Rodnongheaw    Fin   6 0 2 4 2 33 10
58   Dummy    Fin   6 0 0 6 0 26 0
 Ronde 6 
 wo 05-06-2019  Macodou NDiaye (2352) - Roy Coster (2013) 2-0Partij
 Kees Thijssen (2348) - Andrei Gaidukov  1-1Partij
 Cock van Wijk (2093) - Wei Zhou (2221) 1-1Partij
 Gerrit Wassink (2190) - Mikhail Goriunov  1-1Partij
 Roep Bhawanibhiek (2104) - Willem Bor  2-0Partij
 Ashok Bhajan (2028) - Anzhelina Diachkovskaia (1890) 2-0Partij
 Yuliia Makarenkova (2147) - Upiri Nattawut (1982) 1-1Partij
 Damrong You Bang Sai (1964) - Bas Baksoellah (1944) 2-0Partij
 Paul van der Lem (2059) - Nona Savina (2084) 1-1Partij
 Nerin Bisseswar (1816) - Panithi Seksonwiriya (2058) 1-1Partij
 Nattapon Yodchomyan  - Vladimir Murashev (1990) 0-2Partij
 Jatupon Nuanngam (1924) - Erik Maijenburg (2042) 1-1Partij
 Moenna Banarsi (1930) - Ton Bollebakker (2121) 0-2Partij
 Lennart Bolks (1897) - Jan Ongolesono (2023) 1-1Partij
 Marut Banchuen (2016) - Boonman Suraphat  2-0Partij
 Ton van der Ploeg (1945) - Evgeniya Loktionova  1-1Partij
 Melvin Dahl (1939) - Amoni Afonsoewa (2073) 0-2Partij
 Ype Feenstra (1830) - Eksithichai Sasawat  1-1Partij
 Dmitri Abramov  - Henk van der Heijden (1900) 1-1Partij
 Harold Jagram (1959) - Suphit Dabos  2-0Partij
 Peter Blok (1948) - Hiroshi Kawaguchi (1856) 0-2Partij
 Guus Gase (1900) - Ramon Ramkisoen (1902) 1-1Partij
 Anne Veenstra (1881) - Kitirojpun Yossaphat  1-1Partij
 Alexander Yurgenson (1955) - Roy Verveer (1900) 2-0Partij
 Frans Elzenga (1935) - Prem Goelab  0-2Partij
 Assadayuth Rodnongheaw  - Wim Vlooswijk (2031) 0-2Partij
 Sasin Sae-Tia  - Pattamaporn Bunyavorakun  1-1Partij
 Johan Alidarso (1900) - Michiel Luiten (1944) 2-0R