HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Thailand Open 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Macodou NDiaye GMI 2352   Fin   7 4 3 0 11 60 90
2   Ashok Bhajan  2028   Fin   7 5 1 1 11 54 83
3   Kees Thijssen GMI 2348   Fin   7 3 4 0 10 62 83
4   Roep Bhawanibhiek MF 2104   Fin   7 3 4 0 10 60 84
5   Wei Zhou GMI 2221   Fin   7 3 4 0 10 60 79
6   Cock van Wijk CMF 2093   Fin   7 3 4 0 10 59 80
7   Andrei Gaidukov    Fin   7 3 4 0 10 56 71
8   Mikhail Goriunov    Fin   7 3 4 0 10 55 76
9   Ton Bollebakker CMF 2121   Fin   7 3 3 1 9 61 72
10   Nona Savina MIF 2084   Fin   7 2 5 0 9 53 66
11   Gerrit Wassink MF 2190   Fin   7 3 3 1 9 53 64
12   Marut Banchuen  2016   Fin   7 4 1 2 9 53 58
13   Amoni Afonsoewa  2073   Fin   7 4 1 2 9 50 57
14   Damrong You Bang Sai  1964   Fin   7 3 3 1 9 48 58
15   Paul van der Lem  2059   Fin   7 2 4 1 8 61 67
16   Roy Coster  2013   Fin   7 3 2 2 8 60 58
17   Erik Maijenburg  2042   Fin   7 2 4 1 8 56 62
18   Vladimir Murashev  1990   Fin   7 2 4 1 8 54 56
19   Yuliia Makarenkova MIF 2147   Fin   7 1 6 0 8 52 56
20   Harold Jagram  1959   Fin   7 3 2 2 8 52 53
21   Panithi Seksonwiriya  2058   Fin   7 2 4 1 8 51 52
22   Upiri Nattawut  1982   Fin   7 2 4 1 8 50 56
23   Jan Ongolesono  2023   Fin   7 3 2 2 8 48 47
24   Lennart Bolks  1897   Fin   7 2 3 2 7 56 49
25   Willem Bor    Fin   7 3 1 3 7 56 45
26   Anzhelina Diachkovskaia  1890   Fin   7 2 3 2 7 54 47
27   Ton van der Ploeg  1945   Fin   7 2 3 2 7 54 44
28   Moenna Banarsi  1930   Fin   7 2 3 2 7 52 49
29   Jatupon Nuanngam  1924   Fin   7 2 3 2 7 51 47
30   Nerin Bisseswar  1816   Fin   7 2 3 2 7 50 47
31   Kitirojpun Yossaphat    Fin   7 2 3 2 7 48 45
32   Evgeniya Loktionova    Fin   7 0 7 0 7 46 46
33   Eksithichai Sasawat    Fin   7 2 3 2 7 45 36
34   Wim Vlooswijk  2031   Fin   7 3 1 3 7 42 28
35   Prem Goelab    Fin   7 3 1 3 7 41 39
36   Bas Baksoellah  1944   Fin   7 3 0 4 6 53 36
37   Alexander Yurgenson  1955   Fin   7 2 2 3 6 51 32
38   Hiroshi Kawaguchi  1856   Fin   7 2 2 3 6 50 37
39   Boonman Suraphat    Fin   7 2 2 3 6 50 35
40   Ype Feenstra  1830   Fin   7 2 2 3 6 46 34
41   Guus Gase  1900   Fin   7 1 4 2 6 45 37
42   Dmitri Abramov    Fin   7 0 6 1 6 44 35
43   Anne Veenstra  1881   Fin   7 0 6 1 6 43 35
44   Suphit Dabos    Fin   7 2 2 3 6 40 25
45   Nattapon Yodchomyan    Fin   7 3 0 4 6 40 22
46   Johan Alidarso  1900   Fin   7 2 2 3 6 38 20
47   Melvin Dahl  1939   Fin   7 2 1 4 5 48 25
48   Peter Blok  1948   Fin   7 1 3 3 5 44 20
49   Henk van der Heijden  1900   Fin   7 1 3 3 5 43 25
50   Ramon Ramkisoen  1902   Fin   7 1 3 3 5 40 18
51   Frans Elzenga  1935   Fin   7 2 1 4 5 39 18
52   Hans Loots  1889   Fin   7 2 1 4 5 39 12
53   Michiel Luiten  1944   Fin   7 1 2 4 4 44 26
54   Assadayuth Rodnongheaw    Fin   7 1 2 4 4 40 10
55   Roy Verveer  1900   Fin   7 2 0 5 4 38 12
56   Sasin Sae-Tia    Fin   7 0 3 4 3 38 13
57   Pattamaporn Bunyavorakun    Fin   7 1 1 5 3 32 3
58   Dummy    Fin   7 0 0 7 0 34 0
 Ronde 7 
 do 06-06-2019  Wei Zhou (2221) - Macodou NDiaye (2352) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2348) - Cock van Wijk (2093) 1-1Partij
 Andrei Gaidukov  - Roep Bhawanibhiek (2104) 1-1Partij
 Roy Coster (2013) - Ashok Bhajan (2028) 0-2Partij
 Damrong You Bang Sai (1964) - Gerrit Wassink (2190) 1-1Partij
 Vladimir Murashev (1990) - Mikhail Goriunov  0-2Partij
 Panithi Seksonwiriya (2058) - Yuliia Makarenkova (2147) 1-1Partij
 Ton Bollebakker (2121) - Jatupon Nuanngam (1924) 2-0Partij
 Nona Savina (2084) - Nerin Bisseswar (1816) 2-0Partij
 Upiri Nattawut (1982) - Paul van der Lem (2059) 1-1Partij
 Willem Bor  - Marut Banchuen (2016) 0-2Partij
 Anzhelina Diachkovskaia (1890) - Amoni Afonsoewa (2073) 0-2Partij
 Erik Maijenburg (2042) - Hiroshi Kawaguchi (1856) 2-0Partij
 Jan Ongolesono (2023) - Bas Baksoellah (1944) 2-0Partij
 Nattapon Yodchomyan  - Harold Jagram (1959) 0-2Partij
 Lennart Bolks (1897) - Ton van der Ploeg (1945) 1-1Partij
 Eksithichai Sasawat  - Evgeniya Loktionova  1-1Partij
 Ype Feenstra (1830) - Moenna Banarsi (1930) 0-2Partij
 Wim Vlooswijk (2031) - Melvin Dahl (1939) 2-0Partij
 Boonman Suraphat  - Dmitri Abramov  1-1Partij
 Anne Veenstra (1881) - Alexander Yurgenson (1955) 1-1Partij
 Henk van der Heijden (1900) - Prem Goelab  0-2Partij
 Guus Gase (1900) - Johan Alidarso (1900) 1-1Partij
 Kitirojpun Yossaphat  - Ramon Ramkisoen (1902) 2-0Partij
 Suphit Dabos  - Roy Verveer (1900) 2-0Partij
 Frans Elzenga (1935) - Sasin Sae-Tia  2-0Partij
 Pattamaporn Bunyavorakun  - Hans Loots (1889) 0-2Partij
 Michiel Luiten (1944) - Peter Blok (1948) 1-1R