HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Wereldkampioenschap Yamoussoukro 2019

    
    Link   

  Finale

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren:
Hall of fame
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Ivan Trofimov  GMI 2319  X.............................. 2 2....220044
2 Allan Igor Moreno Silva  GMI 2322 .. X.... 1.......................... 2..211034
  Jitse Slump  MI 2304 .... X.... 1.......................... 2211034
  Yiming Pan  GMI 2252 ...... X 1.................... 2........211034
5 N`cho Joel Atse  GMI 2370 .. 1.. 1 X..............................202026
  Martijn van IJzendoorn  GMI 2367 .... 1.... X...... 1....................202025
  Alexander Shvartsman  GMI 2392 ............ X 1 1......................202024
  Alexey Chizhov  GMI 2379 ............ 1 X.......... 1............202024
  Guntis Valneris  GMI 2394 ............ 1.. X...... 1..............202024
  Jan Groenendijk  GMI 2363 .......... 1...... X.. 1................202024
  Landry Nga  MF 2296 .................... X 1.... 1..........202024
  Michael Semianiuk  GMI 2282 .................. 1 1 X................202024
  Alexander Georgiev  GMI 2418 ................ 1...... X...... 1......202023
  Kpangni Jacques Aka   MF 2247 .............. 1.......... X.. 1........202023
  Nicolay Germogenov  MI 2312 .................... 1...... X.... 1....202023
16 Guno Burleson  GMI 2272 ...... 0.................. 1.. X........201112
  NDiaga Samb  GMI 2330  0...................... 1...... X......201112
  Otgonbileg Tserenbyamba  MI 2174  0.......................... 1.... X....201112
  Ahmed Sanogo   2196 .. 0................................ X 1201111
  Kassim Souare  MI 2230 .... 0.............................. 1 X201111

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17   18   19
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
IvanAllanJitse
YimingNchoMartijn van IJzendoorn
AlexanderAlexeyGuntis
JanLandryMichael
AlexanderKpangniNicolay
GunoNDiagaOtgonbileg
AhmedKassim
 Ronde 2 
 ma 16-09-2019  Alexey Chizhov (2379) - Alexander Shvartsman (2392) 1-1Partij  
 Guntis Valneris (2394) - Alexander Georgiev (2418) 1-1Partij
 NDiaga Samb (2330) - Ivan Trofimov (2319) 0-2Partij  
 Otgonbileg Tserenbyamba (2174) - Nicolay Germogenov (2312) 1-1Partij
 Landry Nga (2296) - Michael Semianiuk (2282) 1-1Partij  
 Jan Groenendijk (2363) - Martijn van IJzendoorn (2367) 1-1Partij  
 Jitse Slump (2304) - Kassim Souare (2230) 2-0Partij  
 Ahmed Sanogo (2196) - Allan Igor Moreno Silva (2322) 0-2Partij  
 N`cho Joel Atse (2370) - Yiming Pan (2252) 1-1Partij
 Kpangni Jacques Aka  (2247) - Guno Burleson (2272) 1-1Partij