HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Wereldkampioenschap Yamoussoukro 2019

    
    Link   

  Finale

 Klassen: 
 Finale 
 Andere
 jaren:
Hall of fame
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Ivan Trofimov  GMI 2319  X............ 1.......... 2.. 2........3210511
  Yiming Pan  GMI 2252 .. X.. 1............................ 2 2321058
3 Jitse Slump  MI 2304 .... X.. 1...... 1.............. 2......3120411
  N`cho Joel Atse  GMI 2370 .. 1.. X 1............................ 23120411
  Allan Igor Moreno Silva  GMI 2322 .... 1 1 X.......................... 2..3120410
  Alexander Georgiev  GMI 2418 .......... X.. 1.......... 1 2..........312049
  Alexander Shvartsman  GMI 2392 ............ X 1............ 1.... 2....312049
8 Guntis Valneris  GMI 2394  1........ 1 1 X........................3030313
  Martijn van IJzendoorn  GMI 2367 .... 1.......... X 1 1..................3030310
  Landry Nga  MF 2296 ................ 1 X.. 1 1..............303039
  Jan Groenendijk  GMI 2363 ................ 1.. X 1........ 1......303038
  Michael Semianiuk  GMI 2282 .................. 1 1 X...... 1........303038
  Nicolay Germogenov  MI 2312 .................. 1.... X 1.. 1........303037
14 NDiaga Samb  GMI 2330  0........ 1............ 1 X............302127
  Alexey Chizhov  GMI 2379 .......... 0 1.............. X.... 1....302126
  Otgonbileg Tserenbyamba  MI 2174  0.................... 1 1.... X........302126
  Kassim Souare  MI 2230 .... 0.............. 1.......... X.. 1..302124
  Kpangni Jacques Aka   MF 2247 ............ 0.............. 1.... X.. 1302123
19 Ahmed Sanogo   2196 .. 0.... 0...................... 1.. X..301212
  Guno Burleson  GMI 2272 .. 0.. 0.......................... 1.. X301212

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17   18   19
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
IvanYimingJitse
NchoAllanAlexander
AlexanderGuntisMartijn van IJzendoorn
LandryJanMichael
NicolayNDiagaAlexey
OtgonbilegKassimKpangni
AhmedGuno
 Ronde 3 
 di 17-09-2019  Yiming Pan (2252) - Ahmed Sanogo (2196) 2-0Partij  
 Guno Burleson (2272) - N`cho Joel Atse (2370) 0-2Partij  
 Allan Igor Moreno Silva (2322) - Jitse Slump (2304) 1-1Partij  
 Martijn van IJzendoorn (2367) - Landry Nga (2296) 1-1Partij  
 Kassim Souare (2230) - Jan Groenendijk (2363) 1-1Partij  
 Michael Semianiuk (2282) - Otgonbileg Tserenbyamba (2174) 1-1Partij  
 Nicolay Germogenov (2312) - NDiaga Samb (2330) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2319) - Guntis Valneris (2394) 1-1Partij
 Alexander Georgiev (2418) - Alexey Chizhov (2379) 2-0Partij  
 Alexander Shvartsman (2392) - Kpangni Jacques Aka  (2247) 2-0Partij