HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Finale Schooldammen welpen ZHZ 2020

    
    Link   

 Klassen: 
 Finale 
PlTeams1234567891011121314151617181920WePuWhlWp
1   De Wegwijzer Hoogblokland  636647..85....8..............9157598
2   De Bron Molenaarsgraaf  256468........6..66..........9157497
3   Gr. van Prinsterer Oud-Alblas  5346....85......78....8......9157294
4   De Fakkel Goudriaan  22455647..................8..9127998
5   De Bron 3 Molenaarsgraaf  2423..7..4..6..8....8........91078100
6   De Klim-op Hoornaar  42..3......54454....8........9107193
7   Rehobothschool Hardinxveld-Giessendam  10..21......6......665......59106984
8   Oranje Nassauschool Veen  ....04........4127..5....5..89106075
9   De Bron 2 Molenaarsgraaf  0..3143......65....6......8..997392
10   De Wegwijzer 2 Hoogblokland  3........424......1....647..6995772
11   Ichtusschool Hardinxveld - Giessendam  ........24..72......3..366..8995666
12   De Regenboog Gorinchem  ..2......3..63....4....82..78995570
13   School met de Bijbel - Bleskensgraaf  0..1..04..1..7..45........5..987190
14   Ichtusschool 2 Hardinxveld - Giessendam  ..20......2......5..33..867..986281
15   De Bron 4 Molenaarsgraaf  ..2........232........5..3568985368
16   De Klim-op 2 Hoornaar  ........003....250......746..975973
17   Graaf Reinaldschool 1 Gorinchem  ....0............426..0513..6975570
18   Oranje Nassauschool 2 Veen  ..............3..12....234525955262
19   De Poorter Gorinchem  ......0........0....13122..65945466
20   Rehobothschool 2 Hardinxveld-Giessendam  ............30..200....0..233905771

    Uitslagen ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer
Ronde 9
wo  04-03-2020        De Klim-op Hoornaar  -   De Wegwijzer Hoogblokland  
4
-
4
    School met de Bijbel - Bleskensgraaf  -   Oranje Nassauschool Veen  
1
-
7
    Gr. van Prinsterer Oud-Alblas  -   De Bron 3 Molenaarsgraaf  
6
-
2
    De Fakkel Goudriaan  -   Rehobothschool Hardinxveld-Giessendam  
6
-
2
    De Bron 4 Molenaarsgraaf  -   Rehobothschool 2 Hardinxveld-Giessendam  
8
-
0
    De Bron Molenaarsgraaf  -   Ichtusschool 2 Hardinxveld - Giessendam  
6
-
2
    Graaf Reinaldschool 1 Gorinchem  -   Ichtusschool Hardinxveld - Giessendam  
2
-
6
    De Klim-op 2 Hoornaar  -   De Regenboog Gorinchem  
0
-
8
    Oranje Nassauschool 2 Veen  -   De Wegwijzer 2 Hoogblokland  
1
-
7
    De Bron 2 Molenaarsgraaf  -   De Poorter Gorinchem  
8
-
0