HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011 (Blitz)

    
    Link   

  Promotieklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 Promotieklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Aart van Dijk   X................................ 2....110020
  Dana van der Wiele  .. X...................... 2............110020
  Jan-Maarten Koorn   1900 .... X...................... 2..........110020
  Nicole Schouten   1914 ...... X...................... 2........110020
  René Emmaneel   1900 ........ X.............. 2..............110020
  Rick Hartman   1900 .......... X.......................... 2110020
  Soegrim Boedhram  ............ X.................. 2......110020
  Stella van Buuren  .............. X.................... 2..110020
  Vince van der Wiele  ................ X.... 2................110020
10 Frank Hagebeek   1882 .................. X 1..................101011
  Nirandjan Mohabier  .................. 1 X..................101011
12 Ad Vreeswijk   1866 ................ 0.... X................100100
  Angela de Wit  ........ 0.............. X..............100100
  Barry Broek  .. 0...................... X............100100
  Gé Berbee   1900 .... 0...................... X..........100100
  Jan Timmerman  ...... 0...................... X........100100
  Joep Kerkhoff  ............ 0.................. X......100100
  Maurice Koopmanschap   0................................ X....100100
  Patrick Vader  .............. 0.................... X..100100
  Samantha Mol  .......... 0.......................... X100100

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17   18   19   20   21   22   23
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
Dana van der WieleJan-Maarten
NicoleReneRick
SoegrimStella van BuurenVince van der Wiele
FrankAd
Ge
JanMaurice
Samantha
 Ronde 1 
 za 31-12-2011  Samantha Mol  - Rick Hartman (1900) 0-2
 Dana van der Wiele  - Barry Broek  2-0
 Vince van der Wiele  - Ad Vreeswijk (1866) 2-0
 Nicole Schouten (1914) - Jan Timmerman  2-0
 Maurice Koopmanschap  - Aart van Dijk  0-2
 René Emmaneel (1900) - Angela de Wit  2-0
 Joep Kerkhoff  - Soegrim Boedhram  0-2
 Jan-Maarten Koorn (1900) - Gé Berbee (1900) 2-0
 Frank Hagebeek (1882) - Nirandjan Mohabier  1-1
 Stella van Buuren  - Patrick Vader  2-0