HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2011/2012

    
    Link   

  NC Hfd-1e

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  DIOS  ..............13..126
  Huizum  ................13126
3  Het Noorden  ............12....124
  Zaanstreek  ..........12......124
5  DC Dordrecht  ........10........110
  Damcombinatie Kennemerland  ........10........110
7  VAD Amsterdam  ......8..........10-4
  PSV Dammen  ....8............10-4
9  ADG  7................10-6
  EDC Enschede  ..7..............10-6

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 1
za 10-03-2012     Het Noorden  -   PSV Dammen  
12
-
8
 Danny Staal (1319) - Carlo Nas (1218) 1-19
 Sabina Kovalevskaja  - Menno Hottinga (1110) 0-27
 Alex van Prinsenbeek (1236) - Yuriy Lagoda (1383) 1-16Partij
 Martijn de Jong (1303) - Fred Passchier (1225) 2-08Partij
 Bert de Jong (1142) - Pieter Wijn (1214) 0-21
 Henk Stroetinga (1156) - David Riupassa  1-14
 Peter Bakker  - Jacques Brouns (1062) 1-13
 Johan Rademaker (1048) - Jouke Hottinga (1076) 2-02
 Paul Wijninga (1250) - Hans Greveraars (956) 2-05Partij
 Jan van Meggelen (1284) - Gerard Welling (839) 2-010
   DC Dordrecht  -   Damcombinatie Kennemerland  
10
-
10
 Arie van de Weteringh Azn. (1374) - Fabian Snijder (1159) 1-1Partij
 Anton Kosior (1288) - Roel Janssen (1194) 1-1
 Ton van Bokhoven (1155) - Pieter Schoonderbeek (985) 2-0
 Nico Knoops (1279) - Dick Siegers (1131) 0-2
 Rob van Eijk (1253) - Nico Leemberg (1107) 2-0Partij
 Randy Horne (1148) - Mark Deurloo (1347) 0-2Partij  
 Fred Roedolph (1146) - Marcel Kosters (1161) 1-1Partij  
 Jelle Groeneveld (1171) - Stefan Stolwijk (1264) 0-2
 Joop Roedolph (1147) - Peter Schipper (961) 2-0
 Wout Kroonen (1012) - Gerard van Velzen (1040) 1-1Partij
   EDC Enschede  -   Huizum  
7
-
13
 Gino Schirinzi (1183) - Piet Bouma (1221) 1-1Partij
 Igor Chartoriyski (1304) - Anne Piet Kooistra (1199) 1-1Partij
 Ton Keijzer (1013) - Rein van der Pal (1379) 0-2Partij
 Juri Geisenblas (1176) - Jan Adema (1247) 0-2
 Luit Haan (995) - Katrinus Posthumus (1201) 0-2
 Raphaël Zdoroviak (1218) - Johan Teake Dekker (1351) 0-2Partij  
 Paul van de Veen (1038) - Sietse Nagel (1193) 0-2
 Piet Karregat (1215) - Anton Schotanus (1322) 2-0
 Jonathan Wilbrink (950) - Jacob de Vries (1144) 2-0Partij
 Han Borgman (1202) - Tjalling van den Bosch (1181) 1-1
   Zaanstreek  -   VAD Amsterdam  
12
-
8
 Dik Vermeulen (1094) - Arie Storm (1136) 1-110
 Paul Teer (1206) - Christian van der Schaaf (1240) 2-01
 Jan de Ruiter (1183) - Chris van Westerloo (1124) 1-12
 Peter Groot jr. (1219) - Herman van Westerloo (1211) 2-06
 Paul van der Lem (1213) - Michel Horn (1136) 1-17
 Vitalia Doumesh (1240) - Jos Eggen (1219) 2-05
 Wout Rijs (1157) - Hans Vermeulen (1152) 0-28
 Ruud Holkamp (1138) - Paul de Heus (1227) 1-13
 Ruud Groot (1156) - Henk Twijnstra (1192) 1-19
 Barbara Graas (1043) - Huib van der Vossen (1188) 1-14
   DIOS  -   ADG  
13
-
7
 Marcel Knipper (1303) - Ton Bollebakker (1255) 1-16Partij
 Frits Zegelink (1206) - Wim Martin (1063) 2-010Partij
 Ben Smeenk (1321) - Harry de Waard (1214) 2-05
 Arnoud de Greef (1272) - Marcel Everloo (1017) 2-09
 Jan Dallinga (1222) - Cees Strooper (1284) 2-02
 Theo Stoverinck (1099) - Leo Rosendaal (1194) 0-23
 Han Seinhorst (1253) - Frits Stuger (944) 2-08
 Chris Jurriëns (1167) - Gerrit de Bruijn (1241) 2-04
 Bert van Oosterom (1160) - Andrew Tjon A Ong (1296) 0-27Partij
 Gerben te Raa (1091) - Kees de Jonge (1012) 0-21Partij