HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  NC Hfd-1e

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  Ons Genoegen Utrecht  ................201220
2  Witte van Moort 2  ..........12......124
  DV VBI Huissen 2  ............12....124
  Den Haag  ..............12..124
5  IJmuiden  ........11........122
6  EDC Enschede  ........9........10-2
7  O2O 2  ..8..............10-4
  DES Lunteren 2  ....8............10-4
  Hijken DTC 2  ......8..........10-4
10  De Oldehove  0................10-20

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 1
za 12-03-2016     DES Lunteren 2  -   DV VBI Huissen 2  
8
-
12
 Robbert Westerink (1042) - Dirk Joosten (1171) 0-24Partij
 Evert van de Pol (1066) - Gerard Boogaars (1003) 1-16Partij
 Evert Evers (1088) - Emiel Leijser (1231) 1-12Partij
 Henk Timmer (1085) - Jan van Loenen Jr. (1235) 1-110Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1073) - Remco Vredenberg (1116) 1-11Partij
 Arno Bos (1105) - Theo Berends (1237) 1-18Partij  
 Henri van Hierden (1116) - Rob Schrooten (1181) 1-19Partij
 Wim Lammers (1128) - Leen de Rooij (1206) 1-13Partij
 Jan Lammers (1175) - Geert Berends (1277) 0-27Partij
 Bram Cysouw (752) - Ralf Veenings (1203) 1-15Partij
   Hijken DTC 2  -   Den Haag  
8
-
12
 Jan Mente Drent (1345) - Gerard de Groot (1277) 0-23Partij
 Siep Buurke (1245) - Jan Kok (1183) 0-24Partij
 Henk Kalk (1243) - Wim Bremmer (1341) 1-19Partij
 Kor de Groot (1131) - Frans van Eenennaam (1120) 0-28Partij  
 Jaap Knipper (1104) - Pertap Malahé (1183) 1-110Partij
 Bert Dollekamp (1208) - Berke Yiğittürk (1054) 2-02Partij
 Benjo Verberkt (1175) - Hein van Dee (1074) 0-25Partij
 Herm Jan Brascamp (1117) - Frans Teijn (1001) 1-11Partij
 Rik Smit (1094) - Roy Bidesi (1126) 1-17Partij
 Berend Plijter (1076) - Herman Vroom (1098) 2-06Partij
   IJmuiden  -   EDC Enschede  
11
-
9
 Jesse Bos (1292) - Gino Schirinzi (1166) 2-05Partij
 Martin van Dijk (1279) - Jonathan Wilbrink (1048) 2-09Partij  
 Conall Sleutel (1031) - Han Borgman (1159) 1-18Partij
 Harry van der Vossen (1053) - Juri Geisenblas (1192) 0-24Partij
 Stijn Tuytel (1277) - Igor Chartoriyski (1292) 1-12Partij
 Cees van der Vlis (1101) - Jeroen Goudt (1316) 0-23Partij
 Willem Winter (1223) - Raphaël Zdoroviak (1187) 1-17Partij
 Kees Pippel (1314) - Harry Veldman (926) 2-01Partij
 Stella van Buuren (973) - Mattijs Meulenbeld (1130) 1-16Partij
 Feroz Amirkhan (1220) - Luit Haan (966) 1-110Partij
   Ons Genoegen Utrecht  -   De Oldehove  
20
-
0
R
   Witte van Moort 2  -   O2O 2  
12
-
8
 Gerwin Mollink (1135) - John Stins (1063) 1-15Partij
 Jan Schippers (1229) - Lucien Leerdam (1060) 1-18Partij
 Edwin Twiest (1346) - Erik Brunsman (1240) 1-14Partij  
 Niek Kloppenburg (1194) - Wiebo Drost (1239) 2-07Partij
 Jeffrey Steen (885) - Hans van den Heuvel (1133) 0-22Partij
 Jan Willem Hoeve (1193) - Kenny Kroon (1135) 2-01Partij
 Alex Noppers (952) - Laura Ratniece (1127) 1-110Partij
 René Schippers (1317) - Gerrit Tigchelaar (1107) 2-06Partij
 Eddie Hilberink (1270) - Paul Lohuis (1127) 2-03Partij
 Irene Stegeman (984) - Huub Kroes (949) 0-29Partij