HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  NC Hfd-1e

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBp
1  Huizum  ................121212
2  Harderwijk  ..........11......1211
  CEMA/De Vaste Zet  ............11....1211
  Haarlemse Damclub  ..............11..1211
5  O2O 2  ........10........1110
  Den Haag  ........10........1110
7  Lent  ..9..............109
  Brainsport Eindhoven  ....9............109
  Witte van Moort 2  ......9..........109
10  Dammend Tilburg 2  8................108

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 1
za 02-03-2019     CEMA/De Vaste Zet  -   Brainsport Eindhoven  
11
-
9
 Wil Janssen (880) - Jan Kornilov (862) 1-17Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1327) - Yuriy Lagoda (1383) 1-110Partij
 Bert Verton (1088) - Gerard Welling (936) 1-15Partij
 Martijn van Gortel (1220) - Raphaël Martens (1114) 1-11Partij
 Martin van der Hout (1065) - Luud Ector (1032) 1-16Partij
 Paul Nitsch (1374) - Jan van den Hooff (1097) 1-12Partij
 Genadij Shapiro (1201) - Fred Passchier (1208) 1-19Partij
 Dieter van Gortel (1011) - Wiebe Cnossen (969) 1-18Partij
 Marcel de Bie (1140) - Olga Balukova (1264) 1-13Partij
 Pierre Lacroix (1257) - Jacco Sandee (1165) 2-04Partij
   Witte van Moort 2  -   Haarlemse Damclub  
9
-
11
 Theo Leoné (1162) - Mark Deurloo (1377) 1-18Partij
 Jan Schippers (1241) - Stefan Stolwijk (1328) 1-16Partij
 Alex Noppers (1064) - Roel Janssen (1212) 1-15Partij
 Edwin Twiest (1349) - Fabian Snijder (1167) 1-12Partij
 René Schippers (1338) - Dick Siegers (1119) 1-11Partij
 Mitchel Mensinga (1241) - Roberto Vesciano (1062) 1-17Partij
 Jeffrey Steen (1066) - Rudi van Velzen (881) 1-14Partij
 Tomasz Miksa (1277) - Pieter Schoonderbeek (1059) 0-210Partij
 Eddie Hilberink (1241) - Harry van der Vossen (1054) 1-19Partij
 Niek Kloppenburg (1243) - Gerard van Velzen (1034) 1-13Partij
   Dammend Tilburg 2  -   Huizum  
8
-
12
 Ad de Hoon (1204) - Tjalling van den Bosch (1178) 1-13Partij
 Wil Maas (1035) - Sietse Nagel (1138) 1-14Partij
 Theo van den Hoek (1228) - Jacob de Vries (1192) 0-22Partij
 Toine Vermeer (1181) - Anne Piet Kooistra (1238) 1-19Partij
 Toby Hage (1323) - Meinze Feenstra (1021) 2-01Partij
 Frank Swagemakers (898) - Piet Bouma (1194) 1-15Partij
 Harry Verdoolaege (1128) - Anton Schotanus (1269) 1-16Partij
 Toon Dielen (1106) - Jan Bosselaar (1073) 0-210Partij
 Varno Morseld  - Jan Adema (1225) 0-27Partij
 Sarah Rijgersberg (1110) - Bart Visser (1139) 1-18Partij
   O2O 2  -   Den Haag  
10
-
10
 Erik Brunsman (1265) - Frans van Eenennaam (1102) 1-11Partij
 Wiebo Drost (1235) - Gerard de Groot (1265) 1-110Partij
 Kenny Kroon (1145) - Pertap Malahé (1166) 1-16Partij
 Jan Pieter Drost (1291) - Piet Lodder (1193) 2-08Partij
 John Stins (1090) - Hein van Dee (1077) 1-19Partij
 Hans van den Heuvel (1130) - Jan Kok (1165) 1-14Partij
 Roep Bhawanibhiek (1197) - Roy Bidesi (1109) 2-02Partij
 Paul Lohuis (1122) - Nico Leemberg (1068) 1-13Partij
 Huub Kroes (968) - Herman Vroom (1073) 0-27Partij
 Frank Zwerver (904) - Frans Teijn (1105) 0-25Partij
   Harderwijk  -   Lent  
11
-
9
 Niek Kuijvenhoven (1370) - Marco van Bronswijk (1221) 0-23Partij
 Joras Ferwerda (1102) - Joppe Lemmen (1163) 1-11Partij
 René Schaafsma (1149) - Gert van Willigen (1234) 0-25Partij
 Henry Offenga (1183) - Eep van Manen (1139) 1-12Partij
 Kees de Jong (1231) - Maarten Nas (1309) 1-16Partij
 Ruurd Wuestman (1170) - Steven Wijker (1398) 1-19Partij
 Gerwin van der Meer (1163) - Willem van den Berg (1146) 1-14Partij
 Jan Willem Hoeve (1188) - Rob Everts (1010) 2-08Partij
 Jan Hendrik Kok (1217) - Jan Jacobs (1170) 2-07Partij
 Egbert van Hattem (1177) - Chris Roeleven (1181) 2-010Partij