HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  2e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WeA/BPuBp
1  De Vechtstreek Gramsbergen  979899912129 1584
2  Apeldoorn  792871099149 0.73 13.7375
3  Eye-t Webdesign  976101098999 0.71 13.7177
4  Hartholt Olie CT  70105910913159 0.78 12.7878
5  Harderwijk 2  88611611109119 0.72 12.7280
6  SSS Kampen  796710889119 1075
7  DEZ Laren  7676581413159 781
8  DamRa  7787682989 662
9  HDC Hoogeveen 3  47737737139 258
10  DIOS/IJsselstreek CT  4271551439 032

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 8
za 02-04-2022     SSS Kampen  -   DIOS/IJsselstreek CT  
11
-
5
 Piet Dijkstra (953) - Jan Fokkink (840) 1-16Partij
 Wim Dekker (1123) - Bernard Renting (903) 1-13Partij
 Teun van Gelder (1042) - Clemens Keurentjes (858) 1-14Partij
 Henk Kamminga (1007) - Willie Ribbers (757) 2-08Partij
 Harm Kist (884) - Gerrit van Wijk (435) 2-02Partij  
 Aike de Vries  - Gerrit Klompenhouwer (834) 1-15Partij  
 Harwin Reuvekamp (925) - Allard van Tongeren (905) 1-18Partij
 Herman Brink (729) - niet opgekomen  2-01R
   DEZ Laren  -   Hartholt Olie CT  
6
-
10
 Tom Knapen (1069) - Jan Rensink (938) 1-17Partij
 Egbert Harkink (1098) - Dick Dijk (836) 2-02Partij
 Tonny Roeterdink (1009) - Jan van der Kolk (946) 1-13Partij  
 Johan Beltman (970) - Frits Gerritsen (1004) 1-15Partij
 Gerrit Roeterdink (845) - Wim Leijssenaar (932) 0-21Partij
 Tonnie Schutte (909) - Peter van der Velden (988) 0-28Partij  
 AndrĂ© Haijtink (828) - Henk Smit (1036) 0-24Partij
 Gerard Dimmendaal (806) - Erik Ploeger (872) 1-16Partij
   Apeldoorn  -   De Vechtstreek Gramsbergen  
7
-
9
 Jan Lammers (1161) - AndrĂ© Nijmeijer (1120) 2-07Partij
 Dick Beking (1134) - Johan van Aalderen (1082) 1-16Partij
 Fred van Amersfoort (1005) - Damon Winter (1061) 1-18Partij  
 Marco Veneboer (1097) - Gerrit Draaisma (1097) 0-25Partij  
 Peter Aartsen (780) - Leo Peters (1034) 0-21Partij
 Willem van Starkenburg (893) - Jan Meester (961) 0-23Partij  
 Albert Borreman (786) - Evert Schuttert (896) 2-02Partij
 Erik van der Haar (858) - Jan Siegers (903) 1-14Partij
   HDC Hoogeveen 3  -   Harderwijk 2  
7
-
9
 Sytze Spijker (922) - Ton Eekelschot (1069) 1-15Partij
 Elise Schouten (1068) - Bert Foppen (1087) 0-27Partij
 Charell Schuller (693) - Wouter van den Berg (1023) 2-08Partij  
 Nick Bolks (729) - Jan van der Pol (915) 1-13Partij
 Marcel Zwiers (745) - Jan Pluim (883) 0-24Partij
 Siebe Kortleven (740) - Jakob de Vries (984) 2-01Partij
 Wilmer Oostindjer (760) - Eibert Smit (976) 1-12Partij
 Gert Kortleven (529) - Wout Foppen (800) 0-26Partij