HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2012/2013

    
    Link   

  2e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  BDV Borne  7141411141413161318101868
2  Zoranet Zwolle  1314910181410151817101676
3  Oosterveen  66141281112101317101318
4  Hijken DTC 3  6116813714141217101216
5  DDC Deventer  91081210129101213101110
6  Laurels Damra  621271081514131710118
7  DIOS Achterhoek 2  669138121081314109-2
8  MTB Hoogeveen 2  710861151013139108-16
9  Hartholt Olie  45106106127914106-34
10  Harderwijk 2  727887771113104-46
11  Witte van Moort 3  23337361167102-98

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 16-02-2013     Oosterveen  -   Laurels Damra  
8
-
12
 Jan Nijmeijer (1153) - André Klein Tank (929) 2-05
 Jan Huzen (1007) - Ab Steenbergen (1031) 0-23
 Johan van Aalderen (1110) - Jan van Buiten (1106) 1-110
 Leo Peters (967) - John Folkers (960) 0-28Partij
 Jan Siegers (892) - Jan Preuter (956) 1-16
 Jan Timmer (957) - Dick Peppelenbos (898) 0-24
 Martin Bosch (768) - Herman Zuurveld (888) 0-22
 Damon Winter  - Gerrit Visscher (931) 2-01Partij
 Albert Lenters (859) - Hein Hulzebosch (813) 0-27
 Bé Meijerink (718) - Hans Braakman  (809) 2-09
   DIOS Achterhoek 2  -   Hartholt Olie  
8
-
12
 Gert Wisselink (993) - Berend van Lenthe (658) 0-25
 Gerard Korten (1066) - Dick Dijk (921) 2-08
 Harry Vos (1065) - Henk Smit (1099) 2-07
 Jan Vesters (1029) - Frits Gerritsen (1041) 1-14
 Jaap Vos (947) - Maikel Schotman (869) 0-29
 Toon Baks (913) - Wim Leijssenaar (953) 0-23
 Jan Fokkink (930) - Gerrit Klaseboer (1025) 0-26
 Dirk Reurink (922) - Marco Veneboer (1100) 1-110
 Martijn Even (884) - Cornelis Eilander (737) 2-02
 Gerrit Klompenhouwer (895) - Harry Abbing (1014) 0-21
   BDV Borne  -   MTB Hoogeveen 2  
13
-
7
 Michiel Hagreis (1064) - Jan Bazuin (886) 1-13Partij
 Nico Rosink (1175) - Cor Darwinkel (850) 2-010Partij
 Yuen Wong (1322) - Gerard Bruins (1006) 2-07Partij
 Jan Bosch (1056) - Mathijs Sprakel (950) 0-24Partij
 Walther Broekate (1040) - Bart Lugthart (995) 2-08Partij
 Niels Meijer (1048) - Christiaan Groote (828) 1-15Partij
 Henk de Lange (1067) - Vincent Houtjes (718) 1-11Partij
 Jos Moorman (772) - Roelof de Jonge (902) 1-12Partij
 Ulbe Koster (916) - Jan Zwiggelaar (745) 2-06Partij
 Peter van Esch (848) - Bé Brakels (834) 1-19Partij
   Witte van Moort 3  -   Hijken DTC 3  
3
-
17
 Johan van Dijk (1133) - Harry Vosmeijer (1124) 1-14
 Koert Meuleman (783) - Gerwin Kolkman (1044) 1-110
 Hilco Harms (840) - Rob Knevel (1034) 0-25Partij
 Maaike Noppers (708) - Wim Koopman (1041) 0-27
 Bennie Lawant (726) - Dick van der Velden (1010) 0-29
 Adriaan Noppers (882) - Henk Pruim (933) 0-28
 Bennie Hendriks (617) - Bart Westerveld (835) 0-22
 Hidde Noppers (396) - Riender de Vries (943) 0-21
 Willem Fokkert (788) - Jacco Keizer (772) 0-23
 Albert Bakhuis (786) - Roelof Tiegelaar (898) 1-16
   Zoranet Zwolle  -   Harderwijk 2  
18
-
2
 Martijn Vissers (1375) - Jan van der Pol (929) 2-07Partij
 Johannes van der Veer (1260) - Jaap Pluim (943) 2-05Partij
 Jan Groeneveld (1129) - Wout Mensink (1077) 2-01Partij
 Hans Mensink (1095) - Jakob de Vries (964) 2-06Partij
 Vincent Lievense (1026) - Jenne Vis (905) 1-19Partij
 Linda Eektimmerman (939) - Jan Pluim (946) 1-110Partij
 Peter van der Velden (929) - Wouter van den Berg (879) 2-02Partij
 Jan Rensink (926) - Victor Elgersma (566) 2-04Partij
 Dumme Rijke (791) - Gert Raaijen (666) 2-08Partij
 Rein Vis (953) - Francis Huijsen (791) 2-03Partij