HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  2e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  Almelo/Borne Combinatie  7131515121320161991680
2  Oosterveen  136814111012161591330
3  DIOS Achterhoek 2  71412128912101891124
4  Hijken DTC 3  512881312913139106
5  TDT Salland  568121371214149102
6  Harderwijk 2  891277121211129100
7  MTB Hoogeveen 2  71011813813913994
8  Witte van Moort 3  08811887121396-30
9  Hartholt Olie  4410769118993-44
10  MTB Hoogeveen 3  152768771192-72

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 9
za 07-02-2015     Witte van Moort 3  -   Harderwijk 2  
8
-
12
 Bennie Lawant (778) - Wout Foppen (811) 0-24
 Jeffrey Steen (834) - Wout Mensink (1071) 0-27
 Willem Fokkert (724) - Eibert Smit (995) 0-21
 Roelof Schippers Sr. (799) - Jakob de Vries (982) 0-22
 Bennie Hendriks (646) - Jenne Vis (953) 0-25
 Adriaan Noppers (941) - Willem van Starkenburg (915) 1-13
 Rob Hendriks (1054) - Wouter van den Berg (902) 2-09
 Koert Meuleman (750) - Jaap Pluim (926) 2-010
 Hilco Harms (822) - Marjan Foppen (740) 2-06
 Maaike Noppers (744) - Jan van der Pol (914) 1-18Partij
   TDT Salland  -   DIOS Achterhoek 2  
8
-
12
 Ab Steenbergen (1056) - Gerard Korten (1079) 1-14Partij
 Hilco Braakman  (1046) - Jay Amatmoestar  1-110Partij
 John Folkers (1000) - Gerben te Raa (1076) 0-25Partij
 Dick Halma (981) - Harry Vos (1075) 0-22Partij
 Jan Preuter (947) - Toon Baks (926) 1-17Partij
 Gerrit Visscher (942) - Stefan von Kann (874) 0-23Partij
 André Klein Tank (922) - Clemens Keurentjes (939) 1-18Partij
 Herman Zuurveld (889) - Jaap Vos (906) 2-06Partij
 Frank Nuesink (830) - Jan Fokkink (912) 1-11Partij
 Johan Rademaker (869) - Gerrit Klompenhouwer (854) 1-19Partij
   Hartholt Olie  -   MTB Hoogeveen 3  
9
-
11
 Berend van Lenthe (699) - Gerard Bruins (1055) 1-17
 Frits Gerritsen (1028) - Alberto Waterink (753) 2-02
 Tonnie van Ommen (849) - Eva Kieskamp (765) 2-05
 Dick Dijk (904) - Bart Westerveld (919) 1-19
 Marco Veneboer (1098) - Nicole de Vries (851) 1-14Partij
 Henk Smit (1054) - Ilse Barf (726) 0-21
 Ronald Holterman (989) - Vincent Houtjes (795) 0-23
 Gerrit Klaseboer (1001) - Pascal Strijker  1-18
 Wim Leijssenaar (937) - Suzanne Staal  0-210
 Maikel Schotman (862) - Lisa Scholtens  1-16
   Hijken DTC 3  -   MTB Hoogeveen 2  
12
-
8
 Harrie Vosmeijer (1126) - Mathijs Sprakel (962) 0-23
 Hilko Koning (1072) - Jan Bazuin (886) 2-08Partij
 Gerwin Kolkman (1015) - Roelof de Jonge (880) 2-05
 Rob Knevel (1010) - Aike Smid (1046) 2-04Partij
 Hans van der Laan (1068) - Alexander Slot (1063) 2-01
 Henk Pruim (961) - Hans van Gijssel (857) 1-19Partij
 Jan Ziengs (995) - Cor Darwinkel (858) 1-17
 Riender de Vries (937) - Bé Brakels (856) 2-02
 Gerhard Dunning (793) - Christiaan Groote (868) 0-210Partij
 Erik Beugels (824) - Katarzyna Ptak (825) 0-26
   Oosterveen  -   Almelo/Borne Combinatie  
13
-
7
 Damon Winter (990) - Matthijs van Hofwegen (1153) 2-02Partij
 Geert-Jan Wilbrink (961) - Jan Bosch (1041) 1-16Partij
 Jan Siegers (894) - Gertjan Kolsté (1229) 0-24Partij
 Jan Timmer (956) - Michiel Hagreis (1057) 1-19Partij
 Martin Bosch (871) - Leo Springer (1110) 1-11Partij
 Leo Peters (998) - Frank Eektimmerman (1117) 2-05Partij
 Johan van Aalderen (1087) - Nico Rosink (1188) 1-110Partij
 Jan Nijmeijer (1160) - Henk de Lange (1059) 2-07Partij  
 Gerrit Draaisma (1095) - Gerrit Bosch (996) 1-18Partij
 André Nijmeijer (1107) - Danny Crompvoets (967) 2-03Partij