HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2022/2023

    
    Link   

  2e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBp
1  Eye-t Webdesign  61111..131415......61070
2  WSDV 4  10....9..8....8125847
3  DIOS Achterhoek 3  5..9..9..139....5845
4  DEZ Laren  5..79......1411106856
5  Harderwijk 2  ..7..7..10....10115645
6  DIOS-DVOIJ CT  3..7......799..5435
7  Hartholt Olie CT  28....6....87106441
8  HammerDamRa CT  1..3....9..71256437
9  DV VBI Huissen CT  ....72..789....5333
10  DES Lunteren 4  ..8..56794....6339
11  Witte van Moort 3  ..4..65..611....5232

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 6
za 26-11-2022     Eye-t Webdesign  -   DIOS Achterhoek 3  
11
-
5
 Maikel van den Esker (1111) - Frank ten Hagen (1067) 1-17Partij
 Harry Beekman (1055) - Haitze Meurs (1022) 0-22Partij
 Jacob de Greef (1144) - Wim Sonderen (976) 2-06Partij
 Albert Lusink (1106) - Jan Vesters (1017) 2-01Partij
 Alie Beekman-van Duinen (1073) - Harry Vos (1059) 1-15Partij
 Erik Bakker (1044) - Bert van Oosterom (1076) 2-04Partij  
 Henk Mostert Azn (1079) - Jay Amatmoestar (1043) 2-03Partij
 Geurt Souman (1011) - Erik Oonk (931) 1-18Partij  
   DES Lunteren 4  -   DIOS-DVOIJ CT  
7
-
9
 Gerrit Alink (873) - Rob Broekman  1-15
 Michel Hendriksen Sr. (917) - Jan Huisjes (892) 2-08Partij
 Alex van Harn (889) - Jan Fokkink (840) 0-23
 Mark ter Hofte (794) - Clemens Keurentjes (844) 0-24
 Levien Cysouw (674) - Willie Ribbers (742) 1-17
 Silas Schuitemaker  - Bernard Renting (897) 0-22
 André van Steenbergen (702) - Gerrit Klompenhouwer (824) 1-16
 Anton Huibers  - Gerrit van Wijk (441) 2-01
   Witte van Moort 3  -   HammerDamRa CT  
11
-
5
 Gerrit Talen (658) - André Klein Tank (934) 2-02Partij
 Bennie Lawant (757) - Bart de Jong (903) 0-25Partij
 Joop Briedé (938) - Jan Preuter (965) 1-18Partij
 Koert Meuleman (852) - Gerrit Visscher (925) 2-01Partij
 Arend Boertje (836) - Gert Drent (922) 1-16Partij
 Willem Fokkert (717) - Hein Hulzebosch (814) 1-14Partij
 Mark Paters (990) - Frank Nuesink (786) 2-03Partij
 Bertwin Letteboer (1056) - Berend van Lenthe (721) 2-07Partij
   Harderwijk 2  -   DEZ Laren  
7
-
9
 Wout Foppen (787) - Tom Knapen (1095) 0-23Partij
 Jaap van de Werfhorst (1108) - Egbert Harkink (1115) 1-18Partij
 Bert Foppen (1102) - André Haijtink (828) 2-02Partij
 Jan Pluim (931) - Tonny Roeterdink (1020) 1-14Partij
 Wout Mensink (1040) - Johan Beltman (958) 1-16Partij  
 Eibert Smit (942) - Tonnie Schutte (901) 1-15Partij
 Wouter van den Berg (1008) - Dinand Stegeman (904) 1-17Partij
 Jan van der Pol (928) - Gerrit Roeterdink (845) 0-21Partij
   WSDV 4  -   Hartholt Olie CT  
8
-
8
 Kees Maliepaard (977) - Dick Dijk (856) 1-18Partij
 Wim van den Berg (1034) - Jan Rensink (952) 2-02Partij  
 Wim van Mourik (1019) - Harry Abbing (990) 1-16Partij
 Gerhard Gerritsen (943) - Peter van der Velden (1000) 1-14Partij  
 Mickael Binato (712) - Wim Leijssenaar (939) 1-15Partij
 Henk Beumer (754) - Erik Ploeger (871) 1-13Partij
 Jeroen Gijsbers (667) - Jan van der Kolk (945) 1-17Partij
 niet opgekomen  - Maikel Schotman (888) 0-21R