HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1997

    
    Link   

  2e klasse B

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Hiltex 2  13912111191413171510111748
2  WSDV  7137101391416111617111546
3  Troesoe  11711712101013101213111512
4  Amstelland  813999131616121515111450
5  VAD Amsterdam 2  9101311791310151412111426
  EDC Enschede  978111316812111315111426
7  Constant Charlois Rotterdam  11111071141091410121113-2
8  DVSB  6610471210149811118-26
9  Maas van t Hoog 2  7474108116101414118-30
10  BDV Bennekom  391085961110712116-40
11  Ons Genoegen Utrecht 2  548567101261310116-48
12  DC Huizen  1037585896810112-62

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 11
za 08-03-1997     DC Huizen  -   Amstelland  
5
-
15
 Aaldert Gooijer (1159) - Thijmen Stobbe (1221) 2-0
 Leendert Gooijer  - Gert van Willigen (1210) 2-0
 Wim Teeuwissen  - Bert van Harten  0-2
 Willem Bor (1049) - Jan Pieter Drost (1276) 0-2
 Jac Kerkmeester (1079) - Wiebo Drost (1341) 0-2
 Walter Schaap (1091) - Auke Godthelp (1168) 0-2
 Heimen Langbroek (1086) - Paul Lohuis (1153) 0-2
 Aad Terlouw (982) - Kenny Kroon  0-2
 Peter Slokker  - dubbele invoer  1-1
 Ilonka Terlouw  - Paul Day (1040) 0-2
   BDV Bennekom  -   WSDV  
9
-
11
 Coen Bommel (1191) - Hans Kromhout (1128) 1-1
 Chris Versteegen (1024) - Henk Kleinrensink (1147) 1-1
 Gerrit Stunnenberg (1189) - Arie Janssen van Doorn  1-1
 Ronald van de Beek (1244) - Laurens Leimena (1085) 1-1
 Nico Valkenburg (1136) - Geert van Dijk (1397) 0-2
 Johan de Haas (1050) - Marcel Monteba (1202) 0-2
 Haitze Meurs (1125) - Hans Dammingh (1156) 0-2
 Ees Roseboom  - Johan Sterrenburg  2-0
 dubbele invoer  - Gerard Zijlema (1110) 1-1
 Gerrit Valkenburg  - Derk Kleinrensink (1083) 2-0
   Hiltex 2  -   Constant Charlois Rotterdam  
9
-
11
 Casper van der Tak (1389) - D. Grava  2-0
 Frans Groot (1249) - Frits van Gaans (1160) 1-1
 Frank Pasman (1113) - Soelinder Jagram (1147) 0-2
 Pieter Hildering (1194) - Acca Bizot  0-2
 Bert Bakhuis (1103) - Nirain Ghoerai  2-0
 Hans van den Heuvel (1225) - Anthony Keijzer (921) 1-1
 Kees Jacobs (1127) - Radjinder Jharap (1048) 2-0
 Feike Reitsma (1199) - Jaap Riesenkamp (1330) 0-2
 Gerrit Tigchelaar (1215) - Ben Smeenk (1326) 1-1
 Sjoerd Hoekstra (1213) - Geert Meijer  0-2
   DVSB  -   VAD Amsterdam 2  
7
-
13
 Jerrie den Os (1132) - Christian van der Schaaf (1290) 0-2
 Berend Weistra (1116) - Henk Twijnstra (1331) 0-2
 Gerrit de Bruijn (1238) - Hugo Schut (1265) 2-0
 Daan Kromhout  - Jan de Ruiter (1171) 1-1
 Ton van der Ploeg (1090) - Raoul Alias  0-2
 Gerard van Niel (1109) - Hanco Elenbaas (1245) 0-2
 Marinus van Wijk (1049) - Glenn Dumfries  1-1
 Leo van der Laan (1172) - Henk Koomans (1108) 0-2
 Andrew Tjon A Ong (1332) - Dirk van der Waal (1182) 2-0
 Robert Sall  - Jan Terpstra (966) 1-1
   Troesoe  -   EDC Enschede  
12
-
8
 Herman Bouwhuis  - Marcel de Kogel  0-2
 Gerold Kosman  - Ben Wiggers (1203) 2-0
 Bart Terwel (1040) - Roel Janssen (1017) 1-1
 Maarten Linssen (1340) - Luit Haan (998) 2-0
 Eelco Dusamos (1002) - Gerhard Kleinsman (1044) 0-2
 Herman Arissen  - Gerard Vink (1183) 1-1
 Tom van Baaren  - Wim van Sint Annaland  2-0
 Leo Aliar (1283) - Harry Veldman (970) 1-1
 Leo Steyntjes  - Dick van Ommeren  2-0
 Arie Stehouwer  - Albert Boers  1-1
   Ons Genoegen Utrecht 2  -   Maas van t Hoog 2  
6
-
14
 Ed Kok (1243) - Frits Kuiper  2-0
 Henk van Snippenburg (1153) - Jan Bosch (1087) 1-1
 Bertus Jansen (1006) - Jan Koopman (1014) 0-2
 Mark van Pul (1082) - Ko Besuijen (1178) 0-2
 Arie Lekkerkerker  - Han Borgman (1152) 1-1
 Peter Kolkman (1034) - Gerrit Draaisma (1154) 0-2
 Henk Doedens  - Mark Klein Kranenbarg  1-1
 Frank van Sterkenburg (1002) - George Derby (1069) 0-2
 Dick de Boer (1071) - Chris Scholte Lubberink  1-1
 Gerrit Lekkerkerker  - Jan Tanke (1059) 0-2