HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1992

    
    Link   

  2e klasse B

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Nijverdal  16131010131314131014151119141
2  Apeldoorn  4101111131110131313131118122
3  WSDV  71012118119131211131115117
4  DVSB  10981113610111013121113113
5  Heijting Huissen 2  1099914914101415121112125
6  DC Huizen  771276108141412121111109
7  EDC Enschede  7991411101199117119107
8  DDC Deventer  6101110612999915118106
9  ONASV Nunspeet  7779106111110101011898
10  Maas van t Hoog 2  107810661111109911797
11  DDV  67975891110111011693
12  Almelo  57788813510111011692

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 11
za 14-03-1992     Maas van t Hoog 2  -   DDV  
9
-
11
 Leo Springer (1182) - Gerard Slijkerman (1144) 1-17
 Gerard Vink (1143) - Joost van Amstel  1-13
 Bertus Bosch (1076) - Jan van Amstel (1093) 1-19
 Edwin Langerak  - Martin Kruijswijk  1-16
 Marthy van Houtert (1181) - Jan Fakkeldij  2-04
 Frits Kuiper (1125) - Nico Kruijswijk  1-15
 George Derby (1067) - Paul Johannesen  0-28
 Herman Pannekoek  - Ferry Peijs  1-110
 Jan Tanke (1051) - Leo Rosendaal (1240) 0-22
 Chris Scholte Lubberink  - Jan Korff  1-11
   DC Huizen  -   DDC Deventer  
8
-
12
 Klaas Bor (1370) - Paul Olde Hanhof (1217) 2-03
 Piet Bouma (1255) - Rob Hendriks (1080) 2-010Partij
 Bert Zwart (1224) - Frank Jansen (1207) 1-15
 Heimen Langbroek (1151) - Peter Achterstraat (1147) 1-11
 Jac Kerkmeester (1063) - Frits Verhoeven (1096) 0-22
 Mique de Jong  - Nico Floor  0-26
 Willem Bor (1012) - Hans Rotteveel (1114) 1-17
 Aaldert Gooijer (1164) - Wim Dekker  0-29
 Wim Teeuwissen  - Piet Grouwstra (1019) 1-18
 Gerrit Heijnen  - Evert Zwiers  0-24
   WSDV  -   Nijverdal  
7
-
13
 Geert van Dijk (1417) - Bill Neven (1297) 1-12
 Simon Oosting (1077) - Paul Everloo (1158) 1-18
 Gerard Zijlema  - Jan Bakhuis  0-29
 Gerrit van Drumpt (1206) - Peter van Heun (1165) 0-27
 Frank Waaijen (1071) - Rienk van Marle (1137) 0-23
 Anton van Drumpt (1100) - Jan Groeneveld (1161) 1-16
 Kees van Drumpt  - Frits Gerritsen (1121) 1-11
 Derk Kleinrensink  - Marinus Morsink (1259) 0-24
 Hans Kromhout (1148) - Herman Damman (1180) 1-110
 Laurens Leimena  - Alfred van Lenthe (1052) 2-05
   ONASV Nunspeet  -   Heijting Huissen 2  
10
-
10
 Bennie Dijkgraaf  - Harry Valen (1129) 1-18
 Roelof Vis Jr. (928) - Leo Steyntjes (1069) 1-13
 Gerard Tiemens (1210) - Varno Morseld (1252) 1-11
 Chris van Norel  - Hans Klaassen (1061) 2-06
 Alex Klein (1235) - Henk Kemperman (1177) 2-02
 Jaap Pluim  - Hans Janssen (1171) 1-17
 Eibert Smit  - Ferry Kemperman (1168) 0-24
 Dirk de Boer (1172) - David Riupassa (1137) 1-110
 Jan Meester (1042) - Bart Peters  1-19
 Willem Rebel  - Jo Weijman (1215) 0-25
   Almelo  -   EDC Enschede  
13
-
7
 Anton Jurg (1297) - Michel Koop (1148) 1-12
 Johan Prinsen (1258) - Gerard de Groot (1168) 1-16
 A. Mostert  - Ben Wiggers (1200) 1-110
 Gerard Besselink  - Roel Janssen (857) 2-03
 Jo Veldhuis (1090) - Jan Baas (1128) 2-09
 G. Gasthuis  - Bert Slot  1-11
 Gerrit Bosch (1029) - Luit Haan  2-07
 Eddy Kuiper (939) - Gerrit Kooistra  1-18
 Arend Gasthuis  - Rinus Wiggers  1-15
 Gertjan Kolsté  - Wim van Sint Annaland  1-14
   DVSB  -   Apeldoorn  
9
-
11
 Harry de Waard (1262) - Marcel de Kogel (1021) 2-01
 Berend Weistra (1171) - Joost Hooijberg (1352) 0-22
 Gerrit de Bruijn (1290) - André Kamphuis (1090) 1-16
 Chris Bakker  - Jan de Vries  1-19
 Jerrie den Os  - Henk Meijer  1-15
 Theo Schimmel  - Gerard van Mourik (1109) 0-23
 Leo van der Laan  - Andre de Koning (1002) 2-08
 Marchinus Mulder  - Eep van Manen (1199) 1-17
 Cees van Oosterom  - Hugo van Campen  0-24
 Jan Nuijten  - Joop Mooy  1-110