HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  TDT/Salland CT  ................1516153632
2  WSDV 3  ..........12..1014....3512
  Eye-t Webdesign  ............10....15113512
4  DES Lunteren 3  ......1013....11......358
5  Dammers Uit Oost 2  ......10....11......11354
6  Harderwijk 2  ......7....1213......344
7  DIOS/WDV CT  ..8............108..32-4
8  DEZ Laren  ....10..98..........31-6
9  Hartholt Olie CT  ..10..9..7..........31-8
10  DIOS/IJsselstreek CT  56........10........31-18
11  Witte van Moort 3  4..5......8........31-22
12  Gooi & Eemland 2  5..9..9............30-14

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 3
za 13-10-2018     Hartholt Olie CT  -   DES Lunteren 3  
9
-
11
 Bert Straetemans (865) - Jelte van Lokhorst (846) 1-14Partij
 Peter van der Velden (1003) - Johan de Haas (1017) 1-110Partij
 Henk Smit (1027) - Chris Versteegen (1060) 1-17Partij
 Ronald Holterman (986) - Evert Evers (1108) 0-26Partij
 Frits Gerritsen (1005) - Arjan van Galen (1281) 0-22Partij
 Gerrit Klaseboer (975) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (958) 1-11Partij
 Dick Dijk (840) - Frans Lamers (968) 0-29Partij
 Jan Rensink (945) - Levien Cysouw (528) 2-03Partij
 Wim Leijssenaar (930) - Michel Hendriksen Jr. (754) 2-01Partij
 Jan van der Kolk (938) - Erwin Jochemsen (908) 1-15Partij
   Harderwijk 2  -   DEZ Laren  
12
-
8
 Henry Offenga (1183) - Danny Dix (1157) 1-19Partij
 René Schaafsma (1149) - Johan Haijtink (1097) 1-16Partij
 Wouter van den Berg (994) - Egbert Harkink (1094) 1-110Partij
 Wout Mensink (1055) - Tom Knapen (1063) 2-07Partij
 Bert Foppen (1077) - Johan Beltman (968) 2-05Partij
 Jan van der Pol (933) - Tonny Roeterdink (995) 0-24Partij
 Jan Pluim (849) - Dinand Stegeman (886) 1-18Partij
 Eibert Smit (970) - Tonnie Schutte (924) 2-01Partij
 Jakob de Vries (995) - Gerrit Roeterdink (856) 1-12Partij
 Tim Suierveld  - Herman Beuzel (831) 1-13Partij
   Dammers Uit Oost 2  -   Gooi & Eemland 2  
11
-
9
 Tom Rinner (968) - Kennedy Krishnadath (922) 2-08Partij
 Jan Masselink (1162) - Willem Bor (1021) 0-26Partij
 Isa van Haaren  - Jaap Langerak (923) 0-24Partij
 Hans Rinner (1061) - Gerard Benning (1038) 1-19Partij
 Tom Westhof (982) - Lennart Bolks (797) 2-02Partij
 Jaap de Vries (1029) - Michiel Luiten (1006) 1-17Partij
 Meike Kokke  - Hans Loots (829) 0-21Partij
 Rodier Evers (1020) - Henk de Groot (870) 2-05Partij
 Alexandra Betting (968) - Huib Poort (833) 1-110Partij
 Michiel Bibbe (869) - Lammert Korlaar (778) 2-03Partij
   Eye-t Webdesign  -   Witte van Moort 3  
15
-
5
 Harry Beekman (1073) - Gijsbert Meuleman  1-16Partij
 Henk Mostert Azn (1083) - Arend Boertje  1-15Partij
 Maikel van den Esker (1118) - Maaike Noppers (756) 2-09Partij
 Alie Beekman-van Duinen (1081) - Mark Paters (890) 2-010Partij
 Erik Bakker (1044) - Bennie Hendriks (672) 2-01Partij
 Henk van Renselaar (939) - Willem Fokkert (760) 2-03Partij
 Freek Jongerman (909) - Adriaan Noppers (989) 1-18Partij
 Albert Lusink (1109) - Gert Brink (786) 2-07Partij
 Henk Mostert Jzn (827) - Koert Meuleman (850) 0-24Partij
 Anton de Munnik (868) - Bennie Lawant (762) 2-02Partij
   TDT/Salland CT  -   DIOS/IJsselstreek CT  
15
-
5
 Johan Bulstra (1139) - Dirk Reurink (891) 1-14Partij
 Jan van Buiten (1086) - Pascal Slütter (998) 1-110Partij
 André Klein Tank (942) - Jan Vesters (994) 1-16Partij
 Hans van Hal (1121) - Bernard Renting (932) 2-07Partij
 Hilco Braakman  (1063) - Toon Baks (906) 1-15Partij
 Fred van Amersfoort (1042) - Gerrit Kreunen (789) 2-09Partij
 Ab Steenbergen (1032) - Clemens Keurentjes (869) 2-02Partij
 Rob Hendriks (1033) - Theo Baks (684) 2-08Partij
 Dick Halma (951) - Gerrit van Wijk (462) 2-01Partij
 John Folkers (979) - Jan Fokkink (862) 1-13Partij
   DIOS/WDV CT  -   WSDV 3  
8
-
12
 Jaap Vos (937) - Gerard Zijlema (1031) 0-24Partij
 Stefan von Kann (920) - Jasper Overbeek (398) 2-010Partij
 Gerben te Raa (1147) - Jozef Linssen (1086) 0-25Partij
 John van Laarhoven (814) - Jaap Vink (1085) 1-19Partij
 Chris Grevers (1090) - Fernande de Graaf (606) 2-07Partij
 Frank ten Hagen (1051) - Bas van Berkel (979) 0-22Partij
 Wim Sonderen (981) - Gerhard Gerritsen (934) 1-13Partij
 Harry Vos (1042) - Marjory Feyt (564) 2-08Partij
 Gerrit Klompenhouwer (845) - Luise Gabbert (748) 0-21Partij
 Cees Groen (1011) - Marie Gabbert (737) 0-26Partij