HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  2e klasse B

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  DIOS Achterhoek 2  9111011121512131517171119142
2  Harderwijk 2  119101115129111511151117129
3  Dammers Uit Oost 2  911151213910101814101115131
4  DES Lunteren 3  101051181710101516141114126
5  TDT/Salland CT  9989101612121414161113129
6  Hartholt Olie CT  8571210910111711141112114
7  Gooi & Eemland 2  58113411118131211111297
8  DEZ Laren  8111010810991415121111116
9  SSS Kampen  7910108912111013161111115
10  Witte van Moort 3  5525637610101111470
11  WSDV Heteren Renkum CT  396469857101411381
12  DIOS/IJsselstreek CT  35106469849611170

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 11
za 29-02-2020     Harderwijk 2  -   WSDV Heteren Renkum CT  
11
-
9
 Bert Foppen (1101) - Hans Luchies (905) 1-16Partij
 RenĂ© Schaafsma (1148) - Cor Langeveld (1089) 1-18Partij
 Jaap van de Werfhorst (1116) - Henk Hoksbergen (1033) 1-17Partij
 Ton Eekelschot (1063) - Mara Langeveld (954) 0-29Partij
 Wout Mensink (1050) - Marjory Feyt (673) 2-05Partij
 Eibert Smit (951) - Wim van Mourik (1000) 0-210Partij
 Wouter van den Berg (1012) - Kees Maliepaard (1008) 2-04Partij
 Jan Pluim (861) - Jeroen Gijsbers (584) 1-13Partij  
 Bert Verloop  - Mila Rijlaarsdam (441) 1-12Partij
 Jan van der Pol (932) - Nathan van Beek  2-01Partij
   Dammers Uit Oost 2  -   DES Lunteren 3  
15
-
5
 Ben Okken (1110) - Henri van Hierden (1149) 1-15Partij
 Harry Graaskamp (1122) - Henk Timmer (1075) 1-16Partij
 Hans Rinner (1058) - Jaap van Hierden Sr. (1053) 2-08Partij
 Jan Masselink (1153) - Johan de Haas (1013) 2-01Partij
 Ralf Richters (1100) - Cees van den Bosch (975) 2-04Partij
 Simon Wiersma (944) - Evert Evers (1115) 1-19Partij
 Jaap de Vries (1064) - Alex van Harn (898) 1-13Partij
 Tom Westhof (979) - Frans Lamers (948) 1-17Partij
 Rodier Evers (1053) - Jelte van Lokhorst (846) 2-02Partij
 Alexandra Betting (969) - Levien Cysouw (615) 2-010Partij
   Witte van Moort 3  -   DIOS/IJsselstreek CT  
11
-
9
 Johan van Dijk (1085) - Clemens Keurentjes (876) 1-1Partij
 Roelof Schippers Sr. (826) - Gerrit Klompenhouwer (823) 1-1Partij
 Adriaan Noppers (968) - Jan Fokkink (845) 1-1Partij
 Bennie Hendriks (654) - Bernard Renting (920) 0-2Partij
 Mark Paters (978) - Theo Ortsen  2-0Partij
 Bennie Lawant (753) - Peter Aartsen  0-2Partij
 Bert Drent (654) - Jan Huisjes (938) 1-1Partij
 Koert Meuleman (844) - Willie Ribbers (748) 2-0Partij
 Bertwin Letteboer (1053) - Theo Baks (678) 2-0Partij
 Willem Fokkert (728) - Dirk Reurink (886) 1-1Partij
   Hartholt Olie CT  -   DIOS Achterhoek 2  
8
-
12
 Wim Leijssenaar (931) - Harry Vos (1057) 1-18Partij
 Jan Rensink (935) - Chris Grevers (1071) 0-29Partij
 Jan van der Kolk (921) - Gerard Korten (1078) 1-14Partij
 Frits Gerritsen (999) - Gerben te Raa (1137) 1-17Partij
 Peter van der Velden (1002) - Toon Baks (878) 2-06Partij
 Ronald Holterman (992) - Frank ten Hagen (1044) 0-23Partij
 Dick Dijk (849) - Wim Sonderen (966) 1-15Partij
 Henk Smit (1028) - Jay Amatmoestar (1004) 1-110Partij
 Sico Jurrius (939) - Cees Groen (979) 0-21Partij
 Gerrit Klaseboer (979) - Jaap Vos (922) 1-12Partij  
   SSS Kampen  -   Gooi & Eemland 2  
12
-
8
 Teun van Gelder (1054) - Douwe de Graaf (763) 2-02Partij
 Nico Lugthart (1218) - Jude Kasangaki  2-01Partij
 Antoine Koster (1161) - Hans Loots (840) 2-03Partij
 Wim Dekker (1120) - Henk de Groot (859) 1-18Partij  
 Henk Kamminga (983) - Henk Vogelenzang de Jong (1087) 1-15Partij
 Piet Dijkstra (966) - Ad Vreeswijk (820) 2-09Partij
 Harwin Reuvekamp (940) - Jaap Langerak (934) 0-210Partij
 Henk Ramon (883) - Adri Butzelaar (816) 0-24Partij
 Johan Wezenberg (912) - Lammert Korlaar (759) 1-16Partij  
 Harm Kist (888) - Levi Duijst (716) 1-17Partij
   DEZ Laren  -   TDT/Salland CT  
8
-
12
 Egbert Harkink (1110) - Dick Beking (1129) 0-26Partij  
 Alfred van Lenthe (1041) - Hilco Braakman  (1081) 1-110Partij
 Tom Knapen (1053) - Marco Veneboer (1097) 0-24Partij  
 Tonny Roeterdink (1001) - Ab Steenbergen (1055) 2-09Partij  
 Johan Haijtink (1115) - Jan van Buiten (1078) 1-13Partij
 Danny Dix (1153) - John Folkers (987) 0-27Partij  
 Tonnie Schutte (925) - Jan Preuter (944) 0-25Partij
 Herman Beuzel (809) - AndrĂ© Klein Tank (944) 1-12Partij
 Dinand Stegeman (913) - Bart de Jong  1-18Partij
 Gerrit Roeterdink (849) - Gerrit Visscher (932) 2-01Partij