HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  NC 1e-2e

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WeA/BPuBp
1  DC Nijmegen  ................131 213
2  EAD Asten  ..............10..1 210
3  Damcombinatie Fryslân 2  ............9....1 29
4  WSDV 3  ..........8......1 0.1 1.18
5  Huizum 2  ........8........1 0.09 1.098
6  Apeldoorn  ........8........1 0.07 1.078
7  Zenderstad  ......8..........1 0.06 1.068
8  Hijken DTC 3  ....7............1 07
9  DIOS Achterhoek 3  ..6..............1 06
10  SNA 2  3................1 03

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 1
za 16-04-2022     DC Nijmegen  -   SNA 2  
13
-
3
 Hans Ladage (1200) - Roy Coster (1106) 1-11Partij
 Kees Hazen (1154) - Sierd van Randen (1018) 1-15Partij
 Gerard Martens (1115) - Henk Groot (989) 2-06Partij
 Eric Sanders (1106) - Jelle van der Eng (981) 2-02Partij
 Jean van Ingen (1063) - Bertus Groot (940) 2-07Partij
 Stef Migchelbrink (1031) - Co Filmer (915) 1-18Partij  
 Ludger Buijs (1051) - Bryan Tesselaar (876) 2-03Partij
 Albert Eggink (1078) - Luca Smit (735) 2-04Partij
   Hijken DTC 3  -   Damcombinatie Fryslân 2  
7
-
9
 Henk Pruim (920) - Bernard Post (1135) 1-11Partij
 Herm Jan Brascamp (1051) - Nick de la Fonteyne (1130) 0-22Partij  
 Harrie Vosmeijer (1098) - Munkhtuya Nasanbayar (1189) 1-13Partij
 Ben Dekens (1057) - Erwin Heslinga (1288) 0-24Partij
 Wim Koopman (1029) - Albert van Keimpema (869) 1-18Partij
 Hilko Koning (1052) - Theo Wolthers (855) 2-06Partij  
 Hans van der Nap (896) - Durk de Vries (1060) 1-17Partij
 Ronald Karmoen (953) - Harm Terpstra (950) 1-15Partij
   EAD Asten  -   DIOS Achterhoek 3  
10
-
6
 Bert Berkers (1189) - Pascal Slutter (1012) 2-03Partij
 Hans Berkers (1197) - Jaap Vos (922) 1-16Partij
 Paul Peters (1144) - Erik Oonk (926) 1-18Partij
 Paul Hellings (1144) - Cees Groen (978) 2-01Partij
 Geert Jan Loomans (1025) - Gerben te Raa (1141) 0-22Partij
 Adrie van Outheusden (1107) - Frank ten Hagen (1072) 1-17Partij
 Jules Martens (1041) - Harry Vos (1055) 1-14Partij
 Ad Boot (1067) - Wim Sonderen (981) 2-05Partij
   WSDV 3  -   Zenderstad  
8
-
8
 Cor Langeveld (1085) - Ed Kok (1114) 1-18Partij  
 Jozef Linssen (1070) - Bert Habets (1133) 0-27Partij
 Ákosh Kardos (1117) - Piet Schep (979) 0-24Partij
 Marie Gabbert (992) - Karl van der Horst  1-16Partij
 Henk Kleinrensink (1171) - Ben van der Linden (922) 1-15Partij
 Luise Gabbert (1072) - Roald Scheper (721) 2-03Partij
 Nico Valkenburg (1085) - Patrick van der Tol (956) 1-12Partij
 Gerard Zijlema (1069) - Hans Verhoeven (892) 2-01Partij
   Huizum 2  -   Apeldoorn  
8
-
8
 Gauke Dirk Nijholt (862) - Dick Beking (1134) 1-12Partij  
 Jan Bosselaar (1058) - Jan Lammers (1161) 0-28Partij
 Marcel de Vries (1127) - Fred van Amersfoort (1005) 1-16Partij
 Meinze Feenstra (984) - Albert Borreman (786) 2-05Partij
 Bram Scholma (929) - Gerard van Mourik (1241) 0-24Partij
 Kerst Hoekstra (1078) - Hans Luchies (912) 2-01Partij
 Gerrit Reitsma (997) - Marco Veneboer (1097) 1-17Partij
 Jan T. Terpstra (975) - Frans de Jonge (1261) 1-13Partij