HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  NC 1e-2e

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Lelystad  ............13126
2  De Hofstad Dammers  ......22......124
  Zaanstreek/Purmerend  ........12....124
  Denk en Zet Culemborg 2  ..........12..124
5  Eye-t Webdesign  ..18..........10-4
  BDV Bennekom  ....8........10-4
  Oosterveen  ......8......10-4
8  Huizum 2  7............10-6

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     Foto's
 Ronde 1
za 12-03-2016     Lelystad  -   Huizum 2  
13
-
7
 Sam Pryor (1062) - Jacob de Vries (1158) 0-28Partij
 Gideon de Bruin (1093) - Jan de Vos (1044) 2-010Partij
 Huub Nollet (1175) - Gerrit Reitsma (998) 2-05Partij
 Valentino Tjokro (1110) - Meinze Feenstra (991) 1-17Partij
 Bert Zijlstra (1064) - Jan T. Terpstra (1003) 1-16Partij
 Ricardo Tong Sang (1085) - Henk Veldhorst (878) 0-23Partij
 Cyril Sluisdom (1041) - Thijs Talsma (1016) 2-04Partij
 Boike Mathoera (905) - Jilles van Kesteren (928) 2-02Partij
 Wiebren de Vries (1033) - Fedde van der Laan (789) 1-19Partij
 Cees Barends (959) - Bart Adema (739) 2-01Partij
   BDV Bennekom  -   Zaanstreek/Purmerend  
8
-
12
 Coen Bommel (1149) - Sijmen Hansen (1050) 2-07Partij
 Gerrit Stunnenberg (1142) - Peter Groot jr. (1196) 1-12Partij
 Lex Smalbrink  - Piet Smit (1106) 1-13Partij
 Chris Versteegen (1065) - Barbara Graas (1032) 1-19Partij
 Hans Robben (993) - Johan Veerman (1126) 0-21Partij
 Johan de Haas (1052) - Dik Vermeulen (1088) 0-28Partij
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) - Schelte Betten (838) 1-15Partij
 Willem Stunnenberg (952) - Frans Kroese (1066) 1-14Partij
 Mark ter Hofte (757) - Bart van Geel (1067) 0-26Partij
 Henk-Jan van der Kolk (873) - Martin Berends (1007) 1-110Partij
   Oosterveen  -   Denk en Zet Culemborg 2  
8
-
12
 AndrĂ© Nijmeijer (1116) - Ed Kok (1170) 1-110Partij
 Jan Timmer (943) - Robert-Jan van den Akker (1135) 1-18Partij
 Gerrit Kruger (855) - Henk Stoop (1114) 0-21Partij
 Damon Winter (1028) - Thijs Vreugdenhil (1070) 1-14Partij
 Leo Peters (1029) - Jan Riesthuis (1090) 1-13Partij
 Albert Lenters (848) - Albert Middelkoop (883) 0-22Partij
 Jan Siegers (881) - Krijn van Drie (1022) 1-19Partij
 Gerrit Draaisma (1106) - Peter Kers (852) 2-07Partij
 Johan van Aalderen (1090) - Simon Harmsma (739) 0-26Partij
 Jan Nijmeijer (1166) - Ebbo de Jong (922) 1-15Partij
   Eye-t Webdesign  -   De Hofstad Dammers  
18
-
22
 Erik Bakker (1033) - Hugo Simons jr. (1189) 1-15Partij
 Albert Lusink (1100) - Krijn Toet (1243) 1-12Partij
 Jacob de Greef (1124) - Frans van de Velde (1121) 1-14Partij
 Alie Beekman-van Duinen (1099) - Hans Jacobsen (1127) 1-110Partij
 Henk Mostert Azn (1094) - Jetse Veenstra (1049) 2-01Partij
 Freek Jongerman (922) - Bonne Douma (1039) 0-29Partij
 Harry Beekman (1039) - Nizaam Muradin  1-16Partij
 Maikel van den Esker (1081) - Jaap van Hal (1033) 1-18Partij
 Gerard Blok (1028) - Jack Mondt (974) 1-17Partij
 Henk van Renselaar (931) - Harold Jagram (948) 1-13Partij