HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  NC 1e-2e

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBp
1  Hijken DTC 3  ................131213
2  EAD Asten  ..............12..1212
3  Rivieren Dammers  ........11........1211
  Dam Combinatie Zaanstreek 2  ..........11......1211
  WSDV 3  ............11....1211
6  Alblasserdam  ....9............109
  Winschoten  ......9..........109
  De Hofstad Dammers  ........9........109
9  DCH Heerenveen 2  ..8..............108
10  Heijmans Excelsior 2  7................107

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 1
za 02-03-2019     WSDV 3  -   De Hofstad Dammers  
11
-
9
 Cor Langeveld (1097) - Krijn Toet (1246) 1-19Partij
 Jannes Kromhout (1238) - Hans Jacobsen (1081) 2-08Partij
 Gerben van Steenbergen (1213) - Hugo Simons jr. (1156) 1-110Partij
 Jozef Linssen (1086) - Bonne Douma (1051) 0-23Partij
 Jaap Vink (1085) - Jack Mondt (986) 2-07Partij
 Nico Valkenburg (1033) - Gerard Peroti (1006) 1-15Partij
 Fernande de Graaf (606) - Nizaam Muradin (1088) 2-06Partij
 Gerard Zijlema (1031) - Jetse Veenstra (1009) 1-12Partij
 Bas van Berkel (979) - Jaap van Hal (1006) 0-24Partij
 Wim van Mourik (1004) - Frans van de Velde (1081) 1-11Partij
   Hijken DTC 3  -   Heijmans Excelsior 2  
13
-
7
 Kor de Groot (1149) - Ties Slagter (1032) 0-27Partij
 Herm Jan Brascamp (1088) - Frank Reijkers (1010) 1-12Partij
 Hans van der Laan (1087) - Harry Doomernik (1117) 0-29Partij
 Rob Knevel (1042) - Frans Engels (864) 2-04Partij
 Wim Koopman (1059) - Arnold Beset (831) 2-05Partij
 Hilko Koning (1046) - Noud de Groot (808) 1-16Partij
 Arjan Oldenkamp  - Hendrik-Jan Beekman (950) 2-01Partij
 Jacco Keizer (887) - Joop Achterstraat (964) 2-03Partij
 Hans van der Nap  - Jan van Bergen (979) 1-110Partij
 Henk Pruim (917) - Arfidah Beset (836) 2-08Partij
   Alblasserdam  -   Rivieren Dammers  
9
-
11
 Mijndert Verkaik (1205) - Thijs Verboon (1193) 0-25Partij
 Rien Visser (1175) - Theo de Swart (1338) 1-19Partij
 Ruben Groenendijk (1009) - Henk Houweling (1123) 0-27Partij
 Marcel van der Most (1038) - Theo Voorspuij (1278) 0-26Partij
 Thomas Mouthaan (583) - Krijn van Herwaarden (1024) 0-22Partij
 Yoshua van der Most (1005) - Marienes van Genderen (1122) 1-13Partij
 Remco Korteland (941) - Bas Vink (804) 2-010Partij
 Rien Broekzitter (1044) - Menno Eijkelenboom (707) 2-04Partij
 Dylan Jongeneel (744) - Coen Westerveen (781) 2-01Partij
 Wim IJsselstein (870) - GozĂ© van Pelt (743) 1-18Partij
   EAD Asten  -   DCH Heerenveen 2  
12
-
8
 Hans Berkers (1209) - Johnny Modderman (1069) 1-16Partij
 Paul Hellings (1182) - Jelte Veld (1059) 2-07Partij
 Ruud Arts (1146) - Wim van der Molen (1077) 1-15Partij
 Paul Peters (1147) - Anne Dekker (1056) 2-04Partij
 Hans van Berkel Sr. (1061) - Henk Hosper (1119) 1-18Partij
 Jules Martens (1073) - Martin Boersbroek (1020) 1-19Partij
 Ad Boot (1036) - Aize Plantinga (1076) 1-110Partij
 Martien Madou (846) - Ulbe Koopman (990) 0-21Partij
 Hans Greveraars (925) - Iepie Poepjes-Koopman (971) 1-12Partij
 Geert Jan Loomans (1015) - Geert van der Molen (953) 2-03Partij
   Winschoten  -   Dam Combinatie Zaanstreek 2  
9
-
11
 Marchinus Mulder  - Johan Veerman (1108) 1-13Partij
 Jan Starke (855) - Sijmen Hansen (1098) 0-27Partij
 Katrinus Posthumus (1201) - Piet Smit (1130) 1-11Partij
 Frederik Bos  - Bart van Geel (1065) 1-15Partij
 Bert Begeman (1077) - Remmert Sijm (1076) 1-14Partij
 Benny Dekens (1075) - Jan Hania (1033) 1-110Partij
 Johan Mulder (901) - Boudewijn van der Veen (1015) 1-19Partij
 Han Braakhuis (957) - Martin Berends (994) 1-12Partij
 Geert Lubberink (992) - Mohammed Aliem Wagid Hosain (866) 1-16Partij
 Johan Tuenter (835) - Kaj Kruit (845) 1-18Partij