HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Onderlinge Competitie DCIJ-jeugd IJmuiden 2018 (Rapid)

    
    Link   

  Jeugdklasse

 Klassen: 
 Jeugdklasse 
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Jens Mischke   X 0 2 2 1 2 2 2 2 2.... 2.......... 2..1191119169
2 Lars van Eeken   2 X 2 0 2 2 2 2.. 2 2 1..............1081117181
3 Fico van Beek   0 0 X 1 2 2 1 1 2 2 2.. 2..............1163215133
4 Nathan Schoemaker   0 2 1 X.. 1 2 0.. 2 2.......... 2 2..1062214110
5 Moritz Woestenburg   1 0 0.. X.. 2 2 0.. 2 2...... 2 2....106131385
6 Raphaël Schoemaker   0 0 0 1.. X.. 2.. 0 2 0 2.......... 2 2115151156
7 Mark Dietvors   0 0 1 0 0.. X.... 2 1............ 2 2104241036
8 Renée Bal   0 0 1 0 2 0 0.. X 0 2.. 2.......... 2..11416969
9 Ole Heijdra   0 0.. 0.. 2.... 2 X 0.. 2 0............8305654
  Bob de Ruiter  .. 0 0 0.. 2 0 0 2 X.. 2..............8305644
11 Lucas Klooswijk  .. 0.. 0 0 0 2 1...... X...... 2........7214536
12 Tibbe van Beek   0 1 0.. 0 0.. 0 0 0.. X.... 2........10217521
13 Martijn Schoenmaker  ................ 2...... X...... 2....2200416
14 Wisse Kok  .......................... X.. 2.. 0..210124
15 Thijs van der Lugt  .................... 0 0.... X.... 2..310224
  Noah Meerkerk  ........ 0................ 0.. X......310220
17 Daan Louwerse  ...... 0 0.............. 0...... X....410320
18 Lois Turkesteen   0.... 0.. 0 0 0.......... 2 0.... X..710624
19 Berend Colthoff  .......... 0 0...................... X200200

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     
JensLars van EekenFico van Beek
NathanMoritzRaphaël
MarkRenéeOle
Bob de RuiterLucasTibbe van Beek
MartijnThijs van der Lugt
NoahDaanLois
 Ronde 11 
 vr 20-04-2018  Mark Dietvors  - Bob de Ruiter  2-0
 Jens Mischke  - Lois Turkesteen  2-0
 Lars van Eeken  - Renée Bal  2-0
 Nathan Schoemaker  - Raphaël Schoemaker  1-1
 Ole Heijdra  - Martijn Schoenmaker  0-2
 Moritz Woestenburg  - Daan Louwerse  2-0
 Fico van Beek  - Tibbe van Beek  2-0