HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PODB 2012/2013

    
    Link   

  1e klasse West

 Klassen: 
 Hoofdklasse West 
 Hoofdklasse Oost 
 1e klasse West 
 1e klasse Oost 
 Kampioenscompetitie 
 Barrage 
 Barrage 2 
 Barrage 3 
 2e klasse West 
 2e klasse Oost 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  DSS Zwartsluis  1066676971016
2  TOG Ittersum  2771011467910
  SSS Kampen 2  657771057910
4  Eye-t Webdesign 3  6556886774
5  Hoorn-Heerde  625638876-8
6  O&O Genemuiden 2  51549612750
7  Van Dalen/Glas-St.Jansklooster  682446675-12
8  Hartholt Olie 2  367640675-20

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 7
ma 21-01-2013     Eye-t Webdesign 3  -   Van Dalen/Glas-St.Jansklooster  
8
-
4
 Gerrit-Jan Frelink (949) - Lute Voerman (910) 0-2Partij
 D.B. Haverkamp (827) - Cor Boxum (882) 2-0Partij
 Vincent Houtjes (718) - Wim Bovendeur (771) 2-0Partij
 Eva Kieskamp  - H. van den Berg (480) 1-1Partij
 A. van der Scheer  - K.van de Heuvel (589) 1-1Partij
 Jan Boer (737) - G. Boxum (717) 2-0Partij  
di 22-01-2013     SSS Kampen 2  -   TOG Ittersum  
5
-
7
 Harwin Reuvekamp (917) - Henk Smit (1099) 2-0
 Bé Hensen  - Wim Leijssenaar (953) 0-2
 Piet Toeter (821) - Jan Rensink (926) 0-2
 Herman Brink (839) - Ton van Erp (937) 0-2
 Dorus Kuipers (868) - Auke Kranendijk (782) 2-0
 Willem Visscher  - Henk Baarda (729) 1-1
ma 04-02-2013     Hartholt Olie 2  -   O&O Genemuiden 2  
0
-
12
 Jan Eilander (829) - Johan Meiresonne (773) 0-2
 Bart Hartkamp (833) - Jan Heutink (661) 0-2
 Jan Kieftenbeld (708) - Gert Jan Beldman (886) 0-2
 Hans Slotman (770) - Wim van Olst (875) 0-2
 Jaco de Reus (746) - Bas van Olst (1041) 0-2
 Bennie Schotman  - Bart Bakker (961) 0-2
ma 11-02-2013     Hoorn-Heerde  -   DSS Zwartsluis  
6
-
6
 Henk van Ommen (815) - John Folkers (960) 0-21Partij
 Bertus Brummelkamp (881) - Jan van der Kolk (919) 1-15Partij
 W. Muller (840) - Jacob Lok (804) 1-16Partij
 Tijmen Bijsterbosch (785) - Ron van Dijk (913) 2-04Partij
 Bert Harms (719) - Rudie Moorman (868) 1-13
 Henk Boeve (769) - Klaas Wobben (803) 1-12Partij