HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  SNA 2  ..........10....10248
  Haarlemse Damclub 2  ........9....11..248
3  Purmerend 66  ................12128
4  RDC Rijnsburg 2  ............11....126
5  DOS Delft  ..............9..122
6  Den Haag Hofstaddammers CT  ..7..............10-2
7  Scheveningen  6................10-4
8  Dam Combinatie Zaanstreek 2  ......5..........10-6
9  Haarlemse Damclub 3  ..5....7........20-8
10  SNA 3  6..4............20-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 3
za 16-10-2021     Haarlemse Damclub 3  -   DOS Delft  
7
-
9
 Justin Koopman (677) - Rolan van der Lugt (919) 0-26Partij
 Albert Althuis (661) - Cees van Atten (815) 1-18Partij
 Carlos Somosa Milla (214) - Wynton Meijer (765) 0-25
 Tjeerd Roossen  - Rob Smits (875) 0-24
 Gert Koopman (553) - Jan Eekhout (830) 0-27Partij
 Nathan Meijer  - niet opgekomen  2-01R
 Menno van Delft (411) - niet opgekomen  2-02R
 René van Dusschoten (521) - niet opgekomen  2-03R
   Den Haag Hofstaddammers CT  -   Haarlemse Damclub 2  
7
-
9
 Harold Jagram (984) - Rob van de Klashorst (944) 2-01Partij
 Jeremy Pauwels (929) - Paul Smit (967) 0-23Partij  
 Herman Vroom (1123) - Carlo Koopman (952) 1-12Partij
 Leo van Teijlingen  - Sjoerd van Hettema (833) 1-16Partij
 Alex Kruyshoop (738) - Dimitri Otto (892) 2-04Partij
 Nerin Bisseswar (776) - Ferdi Uilhoorn (810) 1-15Partij
 Radjin Chandarsing (715) - Frank Hagebeek (764) 0-27Partij
 Hedwig Callender (773) - Joep Kerkhoff (637) 0-28Partij  
   SNA 2  -   Scheveningen  
10
-
6
 Daan van Os (1076) - Johan Pronk (971) 1-17Partij
 Adri de Jong (1011) - Joke van der Meijden (572) 2-01Partij
 Bertus Groot (940) - Piet Rozenboom (1025) 0-28Partij  
 Henk Groot (989) - Nel Lindhout (685) 2-03Partij
 Co Filmer (915) - Jeroen Neve (724) 2-04Partij
 Luca Smit (735) - Arie te Lindert (947) 0-25Partij
 Jelle van der Eng (981) - Ron de Vaal (815) 1-16Partij
 Mick Boudens (511) - Hanny de Vaal-Kokshoorn (648) 2-02Partij
   SNA 3  -   Purmerend 66  
4
-
12
 Sierd van Randen (1018) - Ramon Sakidin (1184) 1-12
 Frans Groot (857) - Johan Veerman (1083) 1-14Partij
 Bert van Leijden (800) - Sijmen Hansen (1070) 0-28
 Jan Tol (785) - Paul Sier (1298) 0-27Partij
 Pepijn Folgers (935) - Jan Hania (1024) 2-06Partij
 Bryan Tesselaar (876) - Bart van Geel (1087) 0-21
 Stef Kuipers  - Peter Moraal (1089) 0-25Partij  
 Ferentia Wals  - Remmert Sijm (1062) 0-23
   RDC Rijnsburg 2  -   Dam Combinatie Zaanstreek 2  
11
-
5
 Gé Berbee (952) - Piet Smit (1137) 1-14Partij
 Gerrit Slottje (910) - Martin Berends (974) 1-11Partij
 Nico Mul (849) - Emrah Toygar  1-15Partij
 Alexander Zwanenburg (861) - Schelte Betten (864) 1-13Partij
 Eric van t Hof (721) - Kaj Kruit (830) 2-08Partij
 Kees Noordermeer (794) - Geert van der Loo (762) 1-17Partij
 Jan Parlevliet (970) - Cees Staal (687) 2-06Partij
 Daniël Boom (934) - Hans Knobbe (556) 2-02Partij