HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBp
1  Purmerend 66  9........13..12154849
2  SNA 2  7..9109....10..5845
3  Haarlemse Damclub 2  ......7..911..114638
4  RDC Rijnsburg 2  ..7....11..117..4436
  Scheveningen  ..69....7....144436
6  Dam Combinatie Zaanstreek 2  ..7..5......10..3222
7  Den Haag Hofstaddammers CT  3..7..9........3219
  DOS Delft  ....55........93219
9  SNA 3  46..9..6......4225
10  Haarlemse Damclub 3  1..5..2....7..4015

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 6
za 27-11-2021     RDC Rijnsburg 2  -   SNA 2  
7
-
9
 Gerrit Slottje (910) - Henk Groot (989) 0-24Partij
 Mariëlle Meijer-Kromhout (1024) - Bertus Groot (940) 2-08Partij
 Gé Berbee (952) - Luca Smit (735) 1-13Partij
 Jan Parlevliet (970) - Adri de Jong (1011) 2-02Partij
 Nico Mul (849) - Roy Coster (1106) 0-27Partij
 Daniël Boom (934) - Jelle van der Eng (981) 1-16Partij
 Alexander Zwanenburg (861) - Co Filmer (915) 1-15Partij
 niet opgekomen  - Mick Boudens (511) 0-21R
   Purmerend 66  -   Haarlemse Damclub 3  
15
-
1
 Paul Sier (1298) - Albert Althuis (661) 2-08Partij
 Ramon Sakidin (1184) - Justin Koopman (677) 2-04Partij
 Johan Veerman (1083) - Gert Koopman (553) 2-06Partij
 Bart van Geel (1087) - Menno van Delft (411) 1-15Partij  
 Sijmen Hansen (1070) - Tjeerd Roossen  2-03Partij
 Remmert Sijm (1062) - Carlos Somosa Milla (214) 2-07Partij  
 Peter Moraal (1089) - Nathan Meijer  2-02Partij
 Jan Hania (1024) - niet opgekomen  2-01R
   Scheveningen  -   Haarlemse Damclub 2  
9
-
7
 Jeroen Neve (724) - Sjoerd van Hettema (833) 1-17Partij
 Jan Molhoek (857) - Jan Esselman (992) 0-21Partij
 Johan Pronk (971) - Paul Smit (967) 1-15Partij
 Piet Rozenboom (1025) - Rob van de Klashorst (944) 2-06Partij
 Arie te Lindert (947) - Carlo Koopman (952) 0-22Partij
 Engelbertus Pronk (946) - Frank Hagebeek (764) 2-08Partij
 John Kolstee (767) - Dimitri Otto (892) 1-13Partij
 Nico Pronk (572) - Joep Kerkhoff (637) 2-04Partij  
za 29-01-2022     DOS Delft  -   SNA 3  
-
   Dam Combinatie Zaanstreek 2  -   Den Haag Hofstaddammers CT  
-