HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2011/2012

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  Boboli Bunschoten  11131813131411161014101966
2  Lelystad  9171111111112101314101738
3  Harderwijk 2  73913111115101613101316
4  DVSB 2  2911121491313715101210
5  SNA 2  797815813151317101024
6  Zaanstreek 2  79965121315111310100
  WSDV 4  69911128713131210100
8  IJmuiden 2  9857771311129106-24
9  Zenderstad  41010755791113106-38
10  Damcombinatie Kennemerland 2  1074137978912105-28
11  DES Lunteren 3  66753781178102-64

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 25-02-2012     WSDV 4  -   Boboli Bunschoten  
6
-
14
 Gerrit Valkenburg (1038) - Cor de Jong (1250) 1-12
 Jan Dammingh (854) - Evert de Jong (1079) 0-21
 Owen Donkers  - Bertus de Harder (1208) 1-19
 Henk Hoksbergen (1036) - Wim Muijs (1127) 1-16
 Piet Postema (1017) - Peter Frans Koops (1158) 0-27
 Ton Schockman (828) - Marten van de Groep (1090) 0-23
 Hans Luchies (969) - Willem Bor (1026) 0-28
 Frank Waaijen  - Gerhard de Graaf (996) 0-24
 Nico van Engelenhoven (721) - Huibert Koops (1013) 1-15
 Jozef Linssen (1071) - Huib Poort (889) 2-010
   Damcombinatie Kennemerland 2  -   SNA 2  
7
-
13
 Jan Esselman (1015) - Stan Brink (900) 0-28
 Frans Elzenga (945) - Raymond Koopmanschap (911) 0-24
 Rob van de Klashorst (989) - Roy Coster (954) 0-21
 Carlo Koopman (963) - Timo Kuipers (823) 1-110
 Marcel Briefjes (909) - Mitchel Mensinga (871) 0-29
 Dimitri Otto (974) - Dick Dam (897) 1-16
 Joep Besteman (858) - Coen Jong (1016) 0-22
 Theo Winkelaar (915) - Bertus Groot (919) 2-07
 Ferdi Uilhoorn (827) - Co Filmer (1007) 2-03
 Frank Hagebeek (817) - RenĂ© Emmaneel (647) 1-15
   Zaanstreek 2  -   DVSB 2  
6
-
14
 Bart van Geel (1048) - Serf Klinkenberg (967) 2-06
 Piet Smit (1120) - Kees Binnenkade (1188) 1-15
 Boudewijn van der Veen (977) - Dick Roelofs (1027) 1-19
 Schelte Betten (869) - Michiel Luiten (1050) 0-23
 Jo Geuke (841) - Ton van der Ploeg (964) 0-27
 Kaj Kruit (872) - Hans Loots (851) 2-010
 Geert van der Loo (717) - Henk de Groot (890) 0-28
 Leo Kool (664) - Ad Vreeswijk (807) 0-21
 Ted Groentjes (540) - Bertus van Brummelen (742) 0-22
 Geert Wierda (269) - Herman Peters (683) 0-24
   Zenderstad  -   Lelystad  
10
-
10
 Gerard Bakker (1045) - Gideon de Bruin (1046) 1-110
 Ruud de Graaff (1042) - Sam Pryor (1115) 2-05
 Arie Koster (969) - Huub Nollet (1158) 0-29Partij
 Hans Verhoeven (949) - Valentino Tjokro (1112) 1-18
 Patrick van der Tol (949) - Wiebren de Vries (1059) 0-22
 Kumar Bihari (918) - Mark Hees (1051) 2-04
 Ben van der Linden (931) - Cees Barends (1013) 1-13
 Nico Verhoeven (917) - Cyril Sluisdom (1034) 1-16
 Theo van Londen (904) - Bert Zijlstra (1032) 2-07
 RenĂ© Nurmohamed (674) - Wijnand Groen (865) 0-21
   Harderwijk 2  -   DES Lunteren 3  
13
-
7
 Herman Arissen (1168) - Jan Bos (974) 2-05
 Jakob de Vries (951) - Stijn Overeem (771) 1-17
 Wout Mensink (1080) - Gerrit Roeterdink (815) 1-110Partij
 Bert Foppen (1126) - Michel Hendriksen Sr. (856) 2-08
 Jan van der Pol (921) - Dinand Stegeman (855) 1-16
 Wout Foppen (804) - Joan Evers (703) 1-14
 Wouter van den Berg (782) - Melanie Voskuil (715) 0-23Partij
 Jaap Pluim (966) - Bram Cysouw  2-02
 Gert Raaijen (637) - Jan Heij (549) 1-19Partij
 Victor Elgersma  - Peter Pasterkamp (352) 2-01