HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2012/2013

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  SNA 2  14151316111516141714102090
2  Denk en Zet Culemborg 2  6111314161513111814101862
3  IJmuiden 2  59111281111101613101312
4  Zenderstad  7791411108131216101114
5  Zaanstreek 2  468614131013151210112
6  RDC Rijnsburg 2  94129614912121610108
7  Samen Sterk 2  559107612121615109-6
8  DES Lunteren 3  479121011881211109-16
9  Haarlemse Damclub 2  69107788121613107-8
10  SNA 3  32485848411102-86
11  DVSB 2  6674825979100-72

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 16-02-2013     Zenderstad  -   Zaanstreek 2  
14
-
6
 Toys Sheoratan (1105) - Frans Kroese (1049) 2-010
 Ruud de Graaff (1063) - Bart van Geel (1062) 1-16
 Rutger Oskam (1032) - Boudewijn van der Veen (992) 1-17
 Arie Koster (956) - Schelte Betten (862) 1-15
 Ruud Klaarenbeek (958) - Kaj Kruit (870) 2-09
 Hans Verhoeven (933) - Jo Geuke (864) 0-22
 Theo van Londen (915) - Huug Bosse  2-04
 Gerard Bakker (1039) - Geert van der Loo (679) 2-08
 Rob de Meij (907) - Cees van den Berg (655) 2-01
 Kumar Bihari (936) - Ted Groentjes (532) 1-13
   SNA 2  -   Samen Sterk 2  
15
-
5
 Raymond Koopmanschap (964) - Cees de Gelder (1122) 1-19
 Roy Coster (956) - Arie van Diggele (884) 2-05
 Timo Kuipers (1051) - Dick de Jong (856) 2-04
 Stan Brink (1262) - Joop Briedé (893) 1-16
 Ivo de Jong (1338) - Herk Vis (910) 2-03
 Mitchel Mensinga (1037) - Hans Stolwijk (874) 1-110
 Arnoud Rood (1031) - Wouter Morssink (898) 2-08Partij
 Coen Jong (1022) - Thomas van der Klis (930) 1-17
 Peter Moraal (1064) - Bastiaan de Gunst (719) 1-12
 Dick Dam (914) - Joost Bogerd  2-01
   SNA 3  -   Denk en Zet Culemborg 2  
2
-
18
 Maarten van Leenen (943) - Ed Kok (1143) 0-24
 Frans Groot (875) - Jan Riesthuis (1119) 0-27
 Bertus Groot (879) - Henk Stoop (1058) 0-22
 Co Filmer (938) - Ebbo de Jong (834) 0-28
 Bert van Leijden  - Thijs Vreugdenhil (731) 1-110
 René Emmaneel (676) - Haitze Meurs (1053) 0-25
 Kevin van Langen (767) - Albert Middelkoop (583) 1-16
 Maurice Koopmanschap (629) - Peter Kers (837) 0-23
 Dirk van Haaster  - Pelle Bronkhorst (654) 0-29
 Sem Janmaat  - Freek van Stijn (758) 0-21
   RDC Rijnsburg 2  -   DVSB 2  
16
-
2
 Arie Schoneveld (1054) - Ton van der Ploeg (973) 2-08
 Casper Vroegop (1056) - Henk de Groot (839) 2-07
 Cees van den Bosch (1017) - Ad Vreeswijk (809) 2-06
 Albert Huisman (1196) - Hans Loots (863) 2-09
 Jack van der Plas (930) - Adri Butzelaar (859) 2-010Partij
 Jan Parlevliet (1024) - Lennart Bolks (644) 2-03
 Jan Schijff (976) - Evert van Grondelle (811) 2-05
 Teun de Kluyver (571) - Herman Peters (666) 0-24
 Anton van Dusseldorp (754) - Jochem van Twillert (720) 2-02
   IJmuiden 2  -   DES Lunteren 3  
11
-
9
 Koos de Vries (1006) - niet opgekomen  2-01R
 Jan-Maarten Koorn (814) - Henk Jongbloed (954) 2-08Partij
 Paul Smit (1024) - Michel Hendriksen Sr. (862) 1-19
 Stella van Buuren (715) - Gerrit Roeterdink (885) 2-04Partij
 Piet Kok (920) - Jan Bos (958) 0-27
 Berrie Bottelier (790) - Tom Knapen (741) 0-25
 Jan Apeldoorn  - Melanie Voskuil (768) 0-23
 Leo Binkhorst  - Dennis Bos (727) 0-22
 Jack van Buuren (1124) - Jan Heij (559) 2-010Partij
 Jurrian Fischer (717) - Joan Evers (688) 2-06