HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2013/2014

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  Gooi & Eemland 2  141713161716151515131020102
2  BDV Bennekom  681111151311101315101526
3  Gooi & Eemland 3  31210117117171613101314
4  Zaanstreek 2  79101613913101512101228
5  Zenderstad  499412111411161010110
6  IJmuiden 2  351378910131611109-10
7  Haarlemse Damclub 2  479119111212102109-26
8  DES Lunteren 3  59137610814910106-18
9  SNA 3  51031097861111106-40
10  Rivieren Dammers 2  5745441011912105-58
11  DEZ Reeuwijk  7578109181098104-18

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 22-02-2014     Zenderstad  -   Haarlemse Damclub 2  
11
-
9
 Antonio Ramirez (944) - Carlo Koopman (939) 1-15
 Ruud Klaarenbeek (1001) - Roberto Vesciano (1055) 1-13
 Gerard Bakker (1018) - Ruud Kleijn  2-09Partij
 Ruud de Graaff (1056) - Ferdi Uilhoorn (852) 2-010Partij
 Patrick van der Tol (892) - Dimitri Otto (933) 2-01
 Arie Koster (981) - Frank Hagebeek (812) 1-17
 Kumar Bihari (948) - Frans Elzenga (928) 0-28
 Theo van Londen (927) - Rob van de Klashorst (952) 1-14
 Rob de Meij (902) - Peter Schipper (972) 0-22
 Hans Verhoeven (951) - Sjoerd van Hettema  1-16
   DEZ Reeuwijk  -   BDV Bennekom  
5
-
15
 Peter de Bruijn (864) - Willem Stunnenberg (883) 1-11
 Arie van der Knaap (912) - Gerrit Stunnenberg (1134) 0-22
 Kariem Droog (925) - Coen Bommel (1179) 1-13
 Hans de Knikker (1088) - Chris Versteegen (1078) 1-14
 Johan Verboom (996) - Johan de Haas (1094) 1-15
 Hans de Vast (931) - Hans Robben (987) 1-16
 Mariska Groenendijk-Bos (1009) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (965) 0-27
 Mariska Veer (667) - Alex van Harn (932) 0-28
 Thomas Schuiling (444) - Frans Lamers (975) 0-29
 Sander Stolwijk  - Gerrit Alink (879) 0-210
   DES Lunteren 3  -   SNA 3  
14
-
6
 Evert Evers (1092) - Dick Dam (897) 2-09Partij
 Jan Bos (1003) - Bert van Leijden (977) 2-03Partij
 Gerlinda Schaafsma (876) - Exuperry Mwenedata  2-01
 Melanie Visser-Voskuil (815) - Bertus Groot (901) 1-110
 Erwin Jochemsen (855) - Co Filmer (914) 1-17
 Michel Hendriksen Sr. (924) - Jan Algra  1-18Partij
 Bram Cysouw (559) - Sierd van Randen (967) 1-15
 Johan Top  - Lewis Perry  1-16
 Jan Cysouw  - Elmar Roeper (512) 2-02
 Jan Heij (560) - Luuk Terweijden  1-14
   Zaanstreek 2  -   Gooi & Eemland 2  
7
-
13
 Losseni Savané (1229) - Bertus de Harder (1199) 0-210
 Jacco Ambags (1210) - Huibert Koops (970) 1-13
 Bart van Geel (1082) - Gerhard de Graaf (1025) 1-16
 Piet Bakelaar (1065) - Peter Frans Koops (1133) 0-29
 Jo Geuke (877) - Ton van der Ploeg (974) 1-15
 Kaj Kruit (849) - Lammert Korlaar (871) 1-11
 Dik Vermeulen (1089) - Cor de Jong (1223) 0-28
 Schelte Betten (861) - Willem Bor (1049) 0-27
 Elbert Holkamp (1026) - Huib Poort (850) 2-02
 Cees Staal (743) - Marten van de Groep (1087) 1-14
   IJmuiden 2  -   Gooi & Eemland 3  
13
-
7
 Koos de Vries (1021) - Michiel Luiten (1013) 1-15Partij
 Harry van der Vossen (1033) - Dick Roelofs (1011) 2-010Partij
 Paul Smit (1014) - Serf Klinkenberg (1029) 2-03Partij
 Stella van Buuren (816) - Gerard Benning (960) 0-29Partij
 Bram van Bakel (915) - Lucas Veldhuizen (690) 2-06Partij
 Jurrian Fischer (762) - Hans Loots (808) 1-17Partij
 Piet Kok (918) - Jaap Langerak (766) 2-02Partij
 Klaas de Krijger  - Lennart Bolks (697) 1-14Partij
 Vince van der Wiele (720) - Henk de Groot (811) 2-08Partij
 Martijn Vis  - Ad Vreeswijk (823) 0-21Partij