HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  BDV Bennekom  ................161212
2  Zaanstreek/Purmerend  ..............15..1210
3  Zenderstad  ............13....126
4  IJmuiden 2  ..........12......124
5  DES Lunteren 3  ........11........122
6  DDV  ........9........10-2
7  SNA 3  ......8..........10-4
8  Haarlemse Damclub 2  ....7............10-6
9  WSDV 4/Heteren CT  ..5..............10-10
10  Gooi & Eemland 3  4................10-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 1
za 20-09-2014     IJmuiden 2  -   SNA 3  
12
-
8
 Jacqueline Schouten (1059) - Exuperry Mwenedata (896) 2-0Partij
 Max Doornbosch (852) - Bertus Groot (910) 0-2Partij
 Marcel Doornbosch (987) - Co Filmer (930) 2-0Partij  
 Bram van Bakel (926) - Dick Dam (904) 2-0Partij
 Piet Kok (902) - Bert van Leijden (928) 1-1Partij
 Jan-Maarten Koorn (855) - Jan Algra (803) 2-0Partij
 Nicole Schouten (855) - Frans Groot (863) 1-1Partij
 Vince van der Wiele (738) - Dick Beekman (859) 0-2Partij
 Klaas de Krijger (835) - Tymo Smids  2-0Partij
 Yunus Piroglu  - Maarten van Ammers  0-2Partij
   BDV Bennekom  -   Gooi & Eemland 3  
16
-
4
 Coen Bommel (1159) - Gerard Benning (995) 1-19
 Gerrit Stunnenberg (1142) - Lammert Korlaar (861) 2-02
 Johan de Haas (1086) - Henk de Groot (848) 1-15
 Chris Versteegen (1066) - Hans Loots (847) 2-07
 Willem Stunnenberg (887) - Lennart Bolks (698) 1-13Partij  
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (950) - Jaap Langerak (843) 1-18Partij
 Hans Robben (990) - Ad Vreeswijk (819) 2-04
 Alex van Harn (906) - Lucas Veldhuizen (753) 2-010Partij
 Gerrit Alink (880) - Bart Bast  2-01
 Frans Lamers (967) - Levi Duijst (662) 2-06
   Zaanstreek/Purmerend  -   WSDV 4/Heteren CT  
15
-
5
 Piet Smit (1125) - Bas van Berkel (954) 1-1
 Joop Wind (1106) - Gerard Zijlema (1036) 2-0
 Bart van Geel (1078) - Casey van Beek (873) 2-0
 Frans Kroese (1077) - Henk Hoksbergen (1023) 1-1
 Piet Bakelaar (1061) - Robert-Jan van Steenbergen (719) 1-1
 Elbert Holkamp (1024) - Ton Schockman (824) 1-1
 Jan Hania (1004) - Machiel Weistra (648) 2-0
 Schelte Betten (842) - Ákosh Kardos  1-1
 Jo Geuke (858) - Luise Gabbert  2-0
 Cees Staal (713) - Marie Gabbert  2-0
   Zenderstad  -   Haarlemse Damclub 2  
13
-
7
 niet opgekomen  - Rob van de Klashorst (953) 0-2R
 Antonio Ramirez (912) - Frans Elzenga (915) 1-1Partij
 Ruud de Graaff (1069) - Carlo Koopman (937) 1-1Partij
 Gerard Bakker (1018) - Joep Besteman (804) 2-0Partij
 Arie Koster (967) - Dimitri Otto (899) 1-1Partij
 Patrick van der Tol (909) - Frank Hagebeek (801) 2-0Partij
 Rob de Meij (972) - Ferdi Uilhoorn (848) 2-0Partij
 Theo van Londen (911) - Arie Haveman (359) 2-0Partij
 Hans Verhoeven (915) - Maurits de Vries  2-0Partij
 René Nurmohamed (669) - Noël Neve  0-2Partij
   DDV  -   DES Lunteren 3  
9
-
11
 Martin Kruijswijk (1026) - Jan Bos (1018) 0-2
 Milton Menso (999) - Evert Evers (1075) 2-0
 Siegfried Parbhoe (998) - Michel Hendriksen Sr. (920) 1-1
 Nico Kruijswijk (982) - Erwin Jochemsen (836) 1-1
 Amani Amisi (887) - Michel Hendriksen Jr. (611) 0-2
 Gerrit van der Werff (814) - Jan Heij (624) 1-1
 Ridens Bolhuis (805) - Johan Top (835) 1-1
 Miro Alberto (719) - Bram Cysouw (667) 0-2
 Frits Stoelwinder (691) - Jan Cysouw (830) 1-1
 Rudolph Boshuizen (846) - Leendert Peters  2-0