HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  DES Lunteren 2  13..111417141115181391872
2  BDV Bennekom  71414171115..13161391660
3  IJmuiden 2  ..6117710121413129114
4  Zenderstad  969..1311148121391010
5  WSDV 4/Heteren CT  6313..14591211179100
6  DES Lunteren 3  3913769151112141010-2
7  Zaanstreek/Purmerend  6510915111212..999-2
8  SNA 3  9..8611581191095-26
9  DDV  57612898911..94-30
10  Gooi & Eemland 3  247898..1191494-36
11  Haarlemse Damclub 2  7787361110..693-50

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 10
za 07-02-2015     BDV Bennekom  -   DES Lunteren 2  
7
-
13
 Coen Bommel (1159) - Evert van de Pol (1105) 1-16
 Gerrit Stunnenberg (1142) - Richard Cousijnsen (1242) 1-15
 Willem Stunnenberg (887) - Henri van Hierden (1107) 1-14Partij
 Hans Robben (990) - Wim Lammers (1146) 1-19Partij
 Chris Versteegen (1066) - Jaap van Hierden Sr. (1087) 0-22
 Johan de Haas (1086) - Jaap Heij (1056) 1-13
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (950) - Arno Bos (1086) 0-27
 Frans Lamers (967) - Edwin Loozen (1076) 1-18
 Alex van Harn (906) - Henk Timmer (1072) 0-210
 Gerrit Alink (880) - Robbert Westerink  1-11
   Zaanstreek/Purmerend  -   SNA 3  
12
-
8
 Joop Wind (1106) - Coen Jong (1013) 1-110Partij
 Piet Smit (1125) - Dick Dam (904) 2-05Partij
 Pieter Kuijper (1136) - Maarten van Leenen (912) 2-01Partij
 Jan Hania (1004) - Frans Groot (863) 1-14Partij
 Bart van Geel (1078) - Dick Beekman (859) 1-19Partij
 Piet Bakelaar (1061) - Co Filmer (930) 1-17Partij
 Kaj Kruit (868) - Bertus Groot (910) 1-18Partij
 Cees Staal (713) - Exuperry Mwenedata (896) 0-23Partij
 Jo Geuke (858) - Luuk Terweijden  2-02Partij
 Schelte Betten (842) - Bert van Leijden (928) 1-16Partij
   Zenderstad  -   Gooi & Eemland 3  
12
-
8
 Rob de Meij (972) - Henk de Groot (848) 2-06
 Antonio Ramirez (912) - Kennedy Krishnadath (932) 0-24Partij
 Ruud de Graaff (1069) - Hans Loots (847) 2-02
 Gerard Bakker (1018) - Gerard Benning (995) 0-210
 Patrick van der Tol (909) - Jaap Langerak (843) 1-19Partij
 Kumar Bihari (900) - Lennart Bolks (698) 2-08
 Arie Koster (967) - Lammert Korlaar (861) 2-05
 Hans Verhoeven (915) - Lucas Veldhuizen (753) 1-17Partij
 Theo van Londen (911) - Levi Duijst (662) 2-03
 René Nurmohamed (669) - Harry Vredeveldt (779) 0-21
   DDV  -   WSDV 4/Heteren CT  
8
-
12
 Ricardo Bona (1088) - Robert-Jan van Steenbergen (719) 1-13Partij
 Martin Kruijswijk (1026) - Machiel Weistra (648) 1-19
 Nico Kruijswijk (982) - Bas van Berkel (954) 2-010
 Milton Menso (999) - Ákosh Kardos  2-07
 Bert Roest (969) - Wim van Mourik (981) 0-22
 Miro Alberto (719) - Kees Maliepaard (936) 0-21Partij
 Siegfried Parbhoe (998) - Henk Hoksbergen (1023) 0-24
 Ridens Bolhuis (805) - Gerard Zijlema (1036) 1-18
 Gerrit van der Werff (814) - Casey van Beek (873) 1-16
 Frits Stoelwinder (691) - Henk Gerritsen (966) 0-25
   DES Lunteren 3  -   Haarlemse Damclub 2  
14
-
6
 Evert Evers (1075) - Rob van de Klashorst (953) 2-09Partij
 Jan Bos (1018) - Frans Elzenga (915) 1-18Partij
 Michel Hendriksen Sr. (920) - Carlo Koopman (937) 1-15Partij
 Johan Top (835) - Frank Hagebeek (801) 1-110Partij
 Melanie Visser-Voskuil (850) - Rudi van Velzen (519) 1-16Partij
 Erwin Jochemsen (836) - Maurits de Vries  2-01Partij
 Jan Cysouw (830) - Dimitri Otto (899) 1-14Partij
 Bram Cysouw (667) - Noël Neve  2-03Partij
 Jan Heij (624) - Ferdi Uilhoorn (848) 1-17Partij
 Michel Hendriksen Jr. (611) - Oneal Henriëtte  2-02Partij